Ev Kampanyaları

Morevim ile Taksitle Faizsiz Ev Araba Sahibi Olun

Bir ev satın almak, genellikle peşin ödeme, kapanış maliyetleri ve taşınmadan önce gerekli olabilecek onarımlar için yüksek miktarda birikim gerektirir. Ancak, bütçeniz zaten darsa, sağlıklı bir nakit rezervi oluşturmak zordur. İşte, tasarrufunuzu arttırmanın ve Morevim ile en kısa sürede bir ev satın almanın en iyi yolları.

Bir ev satın almak sayısız kişi için hayatın en büyük dönüm noktalarından biridir ve birçok insanın yapacağı en büyük alımdır. Çoğu ipotek için, en azından bir miktar para yatırmanız gerekecektir. Dahası, diğer maliyetler, emlak vergileri ve devam eden onarım ve bakım masrafları da cabasıdır. Bir ev satın almadan önce tasarruf etmeniz birkaç yıl sürebilir. Bu süreç oldukça uzun gibi gelebilir, ancak endişelenmeyin. Morevim bu süreci hızlandırmak için birkaç farklı yol sunmaktadır.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Birevim ile Ev Sahibi Nasıl Olunur?

Ayrıca, kira, kamu hizmetleri, öğrenci ve / veya oto kredileri, ulaşım ve muhtemelen çocuk bakımı gibi harcamalarla bütçenizi maksimumda kullandığınızda, peşin ödeme için binlerce lira biriktirmek zor olsa da mümkündür. Gelecekte ev sahibi olmayı umuyorsanız, işte bir ev için Morevim ile nasıl tasarruf yapacağınızla ilgili en iyi ipuçlarımız.

Ne Kadar Paraya İhtiyacınız Olduğuna Karar Verin

Bir ev almak için aşağı yukarı yüzde 20 peşinat gerekiyor. Birçok banka ise yüksek faizlerle konut kredileri sunuyor.  Ayrıca krediye bağlı olarak, ipotek sigortası için ödeme yapmanız gerekebilir. Ne tür krediler için hak kazanabileceğinizi, ne kadarlık bir ev alabileceğinizi ve ne kadar bir peşinatın gerekeceğini belirlemek için bir kredi memuru ile görüşün. Bu ne kadar tasarruf etmeniz gerektiğini anlamanız için pratik bir yoldur. Banka kredisi kullanmayın morevim ile faizsiz ev ve araba sahibi olmak mümkün ve kolaydır.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Birikimevim ile Peşinatsız Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi

Borcunuzu Kontrol Altına Alın

Çok fazla borç almak bir ev için tasarruf etmeyi zorlaştırıyor, çünkü gelirinizin bir kısmı geri ödemelere gidiyor. Bu borç yükü bir ipoteğe hak kazanmayı da ayrıca zorlaştırabilir. Borcunuz varsa, azaltmak için elinizden geleni yapın. Yüksek faizli öğrenci krediniz duruyorsa, ödemelerinizi düşürmek için yeniden finanse etmeyi düşünün. Yüksek faizli kredi kartı borcunuz varsa, elinizden geldiğince ödeme yapın ve bakiyenizi düşük faizli bir karta aktarmayı düşünün.

Emeklilik Tasarruflarını Geçici Beklemeye Alın

Emekliliğe yakınsanız Morevim ile birikim yapıp ev sahibi olma zamanına dek emekli olmayı bir süre daha erteleyebilirsiniz. Ancak, gençseniz ve gelirinizin bir yüzdesini bir emeklilik planına katkıda bulunmaya ayırıyorsanız, bu parayı geçici olarak ödeme tasarrufuna yönlendirmeyi düşünün. Bu sadece kısa vadeli olmalı, ancak bir ev için ne kadar çabuk tasarruf edeceğiniz konusunda büyük bir fark yaratabilir.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Vizyonevim İle Konut Sahibi Olmak İsteyenlere Kampanya

Tasarruf Yapmak İçin Morevim’i Kullanın

Bir ev için para biriktirmek istiyorsanız bir kenara para koymak açık bir şekilde önemlidir. Ancak her maaştan biraz para ayırıp kenara koyduğunuzda bu parayı harcama ihtiyacı hissederseniz.  Bu durumda, fark etmeyeceğiniz veya bütçenize zarar vermeyecek kadar küçük bir miktarı otomatik olarak biriktirmek için Morevim’i kullanın.  Ne kadar ödeme yapacağınız, ne kadar sürede para biriktireceğiniz tamamen size ve hedeflerinize bağlıdır.

Hediye Olarak Para İsteyin

Aileniz doğum gününüz, yılbaşı, yıldönümü veya başka bir özel gününüz için ne istediğinizi sorabilir. Onlara maddi eşyalar yerine bir ev ya da araba satın almak için para biriktirdiğinizi ve destek olabileceklerini söyleyin. Herkes mecbur olmasa da, bazı akrabalarınız ev – araba sahibi olma hayalinizi Morevim ile gerçekleştirmenize yardımcı olduklarını bilmekten keyif alabilirler.

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Morevim ile Taksitle Faizsiz Ev Araba Sahibi Olun" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı