Ev Kampanyaları

Morevim ile Taksitle Faizsiz Ev Araba Nasıl Alınır?

Bir ev satın almak, genellikle peşin ödeme, kapanış maliyetleri ve taşınmadan önce gerekli olabilecek onarımlar için yüksek miktarda birikim gerektirir.

Morevim Kimin Kurucusu Kimdir?

Ancak, bütçeniz zaten darsa, sağlıklı bir nakit rezervi oluşturmak zordur. İşte, tasarrufunuzu arttırmanın ve Morevim ile en kısa sürede bir ev satın almanın en iyi yolları.

Mor Evim Araba Sahibide Yapıyor!

Bir ev satın almak sayısız kişi için hayatın en büyük dönüm noktalarından biridir ve birçok insanın yapacağı en büyük alımdır. Çoğu ipotek için, en azından bir miktar para yatırmanız gerekecektir.

Dahası, diğer maliyetler, emlak vergileri ve devam eden onarım ve bakım masrafları da cabasıdır. Bir ev satın almadan önce tasarruf etmeniz birkaç yıl sürebilir. Bu süreç oldukça uzun gibi gelebilir, ancak endişelenmeyin. Morevim bu süreci hızlandırmak için birkaç farklı yol sunmaktadır.

Mor Evim için Şikayet ve Yorumları Aşağıdan Yazabilirsiniz

Ayrıca, kira, kamu hizmetleri, öğrenci ve / veya oto kredileri, ulaşım ve muhtemelen çocuk bakımı gibi harcamalarla bütçenizi maksimumda kullandığınızda, peşin ödeme için binlerce lira biriktirmek zor olsa da mümkündür. Gelecekte ev sahibi olmayı umuyorsanız, işte bir ev için Morevim ile nasıl tasarruf yapacağınızla ilgili en iyi ipuçlarımız.

Ne Kadar Paraya İhtiyacınız Olduğuna Karar Verin

Bir ev almak için aşağı yukarı yüzde 20 peşinat gerekiyor. Birçok banka ise yüksek faizlerle konut kredileri sunuyor.  Ayrıca krediye bağlı olarak, ipotek sigortası için ödeme yapmanız gerekebilir.

Mor Evim Faizsiz Birikim Nasıl Yapılır?

Ne tür krediler için hak kazanabileceğinizi, ne kadarlık bir ev alabileceğinizi ve ne kadar bir peşinatın gerekeceğini belirlemek için bir kredi memuru ile görüşün. Bu ne kadar tasarruf etmeniz gerektiğini anlamanız için pratik bir yoldur. Banka kredisi kullanmayın morevim ile faizsiz ev ve araba sahibi olmak mümkün ve kolaydır.

Borcunuzu Kontrol Altına Alın

Çok fazla borç almak bir ev için tasarruf etmeyi zorlaştırıyor, çünkü gelirinizin bir kısmı geri ödemelere gidiyor. Bu borç yükü bir ipoteğe hak kazanmayı da ayrıca zorlaştırabilir. Borcunuz varsa, azaltmak için elinizden geleni yapın.

Morevim İş İlanlarında Size Göre İş Bulabilirsiniz

Yüksek faizli öğrenci krediniz duruyorsa, ödemelerinizi düşürmek için yeniden finanse etmeyi düşünün. Yüksek faizli kredi kartı borcunuz varsa, elinizden geldiğince ödeme yapın ve bakiyenizi düşük faizli bir karta aktarmayı düşünün.

Emeklilik Tasarruflarını Geçici Beklemeye Alın

Emekliliğe yakınsanız Morevim ile birikim yapıp ev sahibi olma zamanına dek emekli olmayı bir süre daha erteleyebilirsiniz. Ancak, gençseniz ve gelirinizin bir yüzdesini bir emeklilik planına katkıda bulunmaya ayırıyorsanız, bu parayı geçici olarak ödeme tasarrufuna yönlendirmeyi düşünün. Bu sadece kısa vadeli olmalı, ancak bir ev için ne kadar çabuk tasarruf edeceğiniz konusunda büyük bir fark yaratabilir.

Tasarruf Yapmak İçin Morevim’i Kullanın

Bir ev için para biriktirmek istiyorsanız bir kenara para koymak açık bir şekilde önemlidir. Ancak her maaştan biraz para ayırıp kenara koyduğunuzda bu parayı harcama ihtiyacı hissederseniz. 

Bu durumda, fark etmeyeceğiniz veya bütçenize zarar vermeyecek kadar küçük bir miktarı otomatik olarak biriktirmek için Morevim’i kullanın. Ne kadar ödeme yapacağınız, ne kadar sürede para biriktireceğiniz tamamen size ve hedeflerinize bağlıdır.

Peşinatsız Faizsiz Ev Sahibi Yapan Diğer Firmalara Bakın

Hediye Olarak Para İsteyin

Aileniz doğum gününüz, yılbaşı, yıldönümü veya başka bir özel gününüz için ne istediğinizi sorabilir. Onlara maddi eşyalar yerine bir ev ya da araba satın almak için para biriktirdiğinizi ve destek olabileceklerini söyleyin. Herkes mecbur olmasa da, bazı akrabalarınız ev – araba sahibi olma hayalinizi Morevim ile gerçekleştirmenize yardımcı olduklarını bilmekten keyif alabilirler.

Benzer Konular

5 Kişi Katıldı

  1. bu halkı kandırmaya utanmıyormusunuz, aralık ayında kaydoldum, firmanın güvenirliği hakkında şüphem olunca dilekçe doldurup ayrıldım, 10-15 güne paranız hesabınızda dediler.. (çekilişe katılmadım, kayıttan 9 gün sonra ayrıldım) 60 gün içinde binbir yalanla geçti ( yok muhasebe departmanı istifa etmiş, yok finans bölümü cukka yapınca kovulmuş) 70 günün sonunda yahu senin belgeler kargoda kaybolmuş tekrar doldur, 15 gün daha geçti ses yok.. yani arkadaşlar sakın kanmayın.

    1. Merhaba ben de mor evim me yazılmayı düşünüyorum lakin sizin yorumunuz dikkatimi çektiyi bir konu danışmak istemiş dim eyer uygun görürseniz.
      Mor evim mı ilk defa duydum araştırma ma göre fazla bir geçmişiyok sizin güven konusunu biraz açarsanız memnun olurum
      Çünkü kimse parası nı çöpe atmak istemez

  2. Merhaba gayrimenkul çağri merkezi uzmaniyim morevimi araştirdim alt yapisi çok sağlam bir firma kısa sürede bu kadar büyüdüğünü görünce bende sizinle çağri merkezi deparmaninda çalişmayi çok istiyorum gencim dinamik birisiyim girişimciyim şuanda sadece uzun vadeli calişacak ise ihtiyacim var numaram 0535 333 02 01 lütfen ulaşırmısınız ümraniyeye yakın ikamet ediyorum

SORU - CEVAP

 "Morevim ile Taksitle Faizsiz Ev Araba Nasıl Alınır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu