Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Moov By Garenta ile Online Araç Kiralayın

10.11.2019
Moov By Garenta ile Online Araç Kiralayın

Kolay Ve Hızlı Araç Kiralama İle Tanışın

Birbirinden farklı araba modelleri ile uğraşmadan kolay araç kiralama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti esas alınarak oluşturulmuş politika ile beklemenize gerek kalmadan araç kiralayabilirsiniz.

Araç nasıldır, konforlu mudur diye düşünmenize gerek kalmadan sizlere sunulan hizmetten faydalanarak aracınızı kiralayabilirsiniz. Sıradan araç kiralama firmalarının aksine sizler için sunulan vale hizmetinden faydalanabilirsiniz. Gerekli olan prosedürlerin yerine getirilmesi durumunda uzun süre beklemenize gerek kalmadan size en yakın aracı vale desteğiyle alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Araç kiralama işlemlerinde en çok merak edilen konu olan saatlik kiralama durumunuz için de sizlere birçok alternatif sunulmaktadır. İstediğiniz aracı sadece gerekli olan saatler içerisin de kiralayabilirsiniz.

Online Araç Kiralama İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet çağında yaşadığımız ve her işlemi internetten kolay ve uğraşmadan yapılabilmektedir. Araç kiralamaya yeni bir boyut kazandıran online işlem ayrıcalığı ile beklemeden kiralama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Sizden istenen bilgileri girmeniz ve onaylamanız halinde araç kiralama işleminizi evde oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan arabayı önce inceleyerek karar verebilir ve işleminizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Bayiye gitmeye vakti olmayanlar ve işini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek isteyenler için yapılandırıl

 • Yapacağınız tüm işlemler güvenlik kontrolü ile yapılandırılmaktadır. Bu sebeple güvenli bir işlemdir.
 • Müşteri memnuniyeti esas alınarak izlenen politikaları inceleyebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda karar verebilirsiniz.
 • Gerekli onaylama işlemleri tamamlandıktan hemen sonra araç kullanıma hazır hale getirilerek sizler için bekletilmektedir.
 • Konfora önem verenler için birbirinden güzel araçları değerlendirebilirsiniz.
 • Herhangi bir ek ücret ödemenize gerek kalmadan vale hizmetinden faydalanabilirsiniz.
 • Moov by garenta ile online ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Araç Kiralama Nasıl Gerçekleştirilir?

Günü değerlendirmek isteyenler, önemli bir günün de arabaya ihtiyacı olanlar için araba kiralamak büyük bir ihtiyaçtır. Araba satın almadan ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz araç kategorilerinden seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenlerin kafasında oluşan en büyük sorulardan biri araç kaliteleridir. Hayatı kolaylaştırmaya çalışırken oluşabilecek bir sorun sebebiyle vakit kaybı yaşamamanız için bakımları düzenli olarak yapılan geniş araç yelpazesi ile aklınızda soru kalandan işlerinizi halledebilirsiniz.

Gerekli Bilgiler Nelerdir? Güvenli Midir? 

Farklı kiralama süreleri içerisinden seçim yaparken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Saatlik, günlük, aylık veya yıllık olarak yapacağınız araç kiralama işlemleriniz de uygun fiyatlı avantajlardan faydalanarak ayrıcalıkları yaşayabilirsiniz. Sizden istenen bilgiler sizlerin güvenliği için gereklidir. Bu sebeple bu bilgileri eksiksiz ve doğru girmeniz işlem hızınız için önemlidir.

 • Ticari tipinizi seçerek hızlı kiralamadan faydalanabilirsiniz.
 • Online işlemler için gerek bilgileri eksiksiz girmeniz gerekmektedir.
 • Mail adresiniz üzerinden bilgi alabilir yaptığınız seçimleri hatırlamak için mail adresini kullanabilirsiniz.
 • Seçeneklerde yer alan kiralama tipinizi seçtikten sonra onaylayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.
 • Bilgi almak için geçerli telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.
 • Araç içerisinde bulunan geniş ekipman desteği ile seyahatinizin konforlu geçmesine olanak sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.