Oyun Hileleri

Pubg Mobile Sistem Gereksinimleri 2020 Min Max Nedir?

Yılların oyunu ve çok popüler bir oyun haline gelen ve 7 den 70 e herkesin oynadığı bir oyun olan PUBG oyunu, mobil versiyonu ile mobil oyunlar içinden en fazla indirilen ve oynanan oyunlar içinde ilk sıra da yer almıştır. Çok keyifli bir oyun olan PUBG oyununda grafik tasarımlarının çok fazla olması, oyun için işletim sisteminin ve gereksinimlerin fazla olmasına neden olmuştur.

Önerilen Pubg Pc Sistem Gereksinimleri 2020 Nedir?

Bilgisayar üzerinden oynamak istediğinizde yüksek özellikli bir bilgisayar olmadan oynayabileceğiniz PUBG oyunu için cep telefonlarında da benzer bir durum söz konusudur. İşletim sistemi yüksek, hafıza alanı fazla olan cep telefonu modelleri bu oyunu oynamanıza imkan sağlıyor.

IOS ve Android işletim sistemlerine sahip olan cep telefonları modelleri içinden PUBG oynayabileceğiniz ve PUBG oyununu destekleyen modellerde olması gereken özellikler şunlardır.

Android Telefonlar için Pubg Sistem Gereksinimleri

1 ) Cep telefonunuzda en az 2 GB boş hafıza alanı olması gerekiyor,

2 ) Cep telefonunuzun işletim sisteminin en alt yazılım versiyonu Android 5.1.1 olmalıdır.

3 ) Cep telefonunuzda yer alan ramin en az 3 GB ve üzeri olması gereklidir.

blank

IOS Telefonlar Pubg Sistem Gereksinimleri

1 ) En düşük cep telefonu modeli Iphone 5 olmalıdır.

2 ) iPad Air veya üstü modeller,

3 ) Ipad Pro ve üst modelleri,

4 ) 6. Jenerasyon İpad Touch ve üst versiyonları

PUBG Oynayabileceğiniz Telefonlar

1 ) Samsung Galaxy J6

3 GB ram ve 32 GB hafıza kapasitesine sahip olan Samsung Galaxy J6 cep telefonu ile PUBG oyununu keyifle ve eğlenerek oynayabilirsiniz.

1 ) Samsung A6

4 GB ram özelliğine sahip olan, 64 Gb hafıza kapasitesi bulunan Samsung j6 PUBG oyununu keyifle oynayabileceğiniz Android işletim sistemlerine sahip bir cep telefonu modelidir. Fiyat performans açısından da size avantaj sağlayan bu telefon ile istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.

blank

3 ) Asus Xenfone 4 Max

3 GB ram ve 32 GB hafıza kapasitesine sahip olan Asus Xenfone PUBG oynayabileceğiniz en ekonomik telefon modelleri arasında yer alıyor. Oyun oynarken diğer uygulamaları kapattığınızda grafik özelliklerinin en üst nokta da olduğu anda dahi kasmadan ve donmadan PUBG oynayabiliyorsunuz.

4 ) Xiaomi 8 Lite

2.2 GHz Quad Core işlemciye sahip olan, 4 GB ram ve 64 GB hafıza kapasitesi bulunan Android işletim sistemine sahip Xiaomi 8 Lite cep telefonu ile dilediğiniz gibi Pubg oyunu oynayabilirsiniz.

5 ) Samsung S7

4 Gb ram, 2.54 GHz işlemciye sahip olan ve 64 GB hafıza kapasitesi olan Samsung S7 cep telefonu ile PUBG oyununu keyifle oynayabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip olan ve 5.2.2 versiyonu ile hiçbir sorun yaşamayacağınız bu telefon ile keyifli bir şekilde oyun oynayabilirsiniz.

Benzer Konular

4 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Pubg Mobile Sistem Gereksinimleri 2020 Min Max Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu