Evde İnternet

Millenicom Ev İnterneti Paket Tarifeleri

Herkesin merak ettiği Millenicom internet aslında Millenicom aracılığıyla insanlara sunulmuş bir internet hizmeti olmaktadır. Bu günkü yazımızda sizlere Millenicom internet paket ve tarifeleri hakkında elimizden geldiğince detaylı bir bilgi vermeye çalışacağız. Tamamen kullanıcı memnuniyeti ve faydası için hazırlanan bu tarife seçenekleri sayesinde yalın internet, internet + telefon ve fiber net gibi hizmetlerin tamamından faydalanabilmektesiniz. Millenicom tarifelerinin sizlere sunmuş olduğu hızlı internet erişimi ile iş yerlerinizde ve evlerinizde profesyonel internet hizmetinin keyfini süreceksiniz.

Hızlı olduğu kadar aynı zamanda da ucuz olan Millenicom internet paket tarifeleri ile sizde bütçenize uygun olan bir paket seçeneğini rahatlıkla bulacaksınız. Ayrıca yine birbirinden eşsiz paket seçeneklerine sahip bu tarife ile telefon hizmeti de satın alabilmektesiniz. Eğer arzu ederseniz Millenicom hız testi sayesinde mevcut internetinizin hızını test edebilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Millenicom internet paket ve tarifeleri hem uygun olmakta hem de oldukça hızlı bir internet erişimi sağlamaktadır. Hız testi için Millenicom resmi internet sitesinde bulunan bağlantı sayesinde dosyayı bilgisayarınıza indirebilir ve internet hızınızı test edebilirsiniz. Sizde tüm bu kaliteli internet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Birbirinden farklı tarifeleri mevcut olup, kullanım amacınıza en uygun olan tarifeyi rahatlıkla seçebilirsiniz.

Millenicom İnternet Başvuru Nasıl Yapılır?

Son dönemin en popüler ve revaçta internet kampanyasına imza atan Millenicom, başvuru noktasında da müthiş kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle internet noktasında ki kampanyalarının cazipliği birçok internet kullanıcısının dikkatlerini üzerine çekmiş durumdadır. Bu sebeple birçok internet kullanıcısı çok hızlı ve AKN’siz, kotasız ve sabit fiyat reklamıyla ortaya çıkan bu tarifelere yönelmiş durumdadırlar. Biz Millenicom internet başvuru nasıl yapılır sorusunun cevabını merak edenler için araştırdık.

Kesinlikle sizden herhangi bir başvuru ücreti alınmamaktadır. Millenicom internet sitesinden direk başvurunuzu yapabilmektesiniz. Sizlerden herhangi bir sabit ücrette almamaktadırlar. Ön numara şartı koşulmuyor ve hemen her tür projelendirme ile kurulum işlemleri bizzat Millenicom tarafından gerçekleştiriliyor. Yine internet sitesinin haricinde 0850 480 12 70 numaralı müşteri hizmetleri üzerinden de ücretsiz başvuru yapabilmektesiniz.

Millenicom İnternet Paket Tarifeleri Nelerdir?

  • Avantajlı Evde İnternet Paketi: Sizde avantajlı evde internet paketinden 49,90 TL’ye yararlanabilirsiniz. Bu paket ile sabit fiyat garantisi ve limitsiz ev internetine kavuşacaksınız. Hem de herhangi bir başvuru ücreti, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti gibi ek ücretler ödemeden tüm bu özelliklere sahip olacaksınız.
  • Limitsiz İnternet 12 Mbps: Aylık sadece 82,90 TL ödeyerek sabit fiyat garantisi ile Millenicom internet paket ve tarifeleri içerisinde en çok tercih edilenlerden birisi olan bu pakete sahip olabilirsiniz. Sizlerden hiçbir şekilde kurulum, aktivasyon ya da başvuru ücreti gibi bir ücret alınmadan sahip olacaksınız.
  • Maga Limitsiz 50 Mbps: Sizde aylık 89,90 TL gibi bir ücretle ev ya da iş yerinize sabit fiyat garantisi ile 50 Mbps’lik limitsiz internete sahip olabilirsiniz. Hem de ekstra hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.
  • Super Limitsiz 100 Mbps İnternet: Son olarak hayatı çok hızlı yaşayanlar için 119,90 TL karşılığında sabit fiyat garantisi ile 100 Mbps limitsiz interneti evinize ya da iş yerinize alabilme imkanı sunuyor. Hem de ücretsiz başvuru ve sabit fiyat garantisi ile bu hizmetten yararlanacaksınız.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Millenicom Ev İnterneti Paket Tarifeleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu