Bedava HesaplarOyun Hileleri

Metin2 Bedava Çarlar ve Hack Hileleri 2020 Nasıl Yapılır?

Metin2 dünyada birçok insan tarafından severek oynanan ve yıllardır yoğun bir oyuncu kitlesi ile bilgisayar aracılığıyla oynan bir strateji oyunudur. Metin2 oyunu 3 tane büyük imparatorun kıyasıya rekabetini ele alan Uzakdoğu hikayesidir. Metin2 oyununda her oyuncu ayrı karakter ile mücadele göstermektedir. Metin2 oyununda asıl amaç, oyunda kendini geliştirerek başarılar kazanmaktır.

Metin2 Nedir? Nasıl Oynanır?

Metin2 oyununu oynamak için öncelikle bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Ardından karşınıza çıkacak olan jinno shinsoo, Chunjo ve jinno imparatorluklarından birini seçmeniz gerekmektedir.

 • Metin2 oyununda bulunan her imparatorluğun ayrı bir özelliği ve amacı bulunmaktadır.
 • İmparatorluk seçimi yaparken dikkatlice davranmanızı öneririz.
 • Metin2 oyununun temel amacı oyunda karakterinizi ve eşyaları geliştirmektir.

Metin2 oyununa yüksek seviye olmak; Oyun içi eşyaların yükseltilmesi oyuncuları mutlu etmektedir. Genelde her online oyunda olduğu üzere Metin2 oyunun da birçok hilesi bulunmaktadır.

Ufak hileler; Yüksek seviyelere, eşyalara ve oldukça fazla miktarda oyun içi para kazanmaktadırlar. Metin2 oyun hileleri geçici veya kalıcı olabilir.

Örneğin; Metin2 oyununda para hilesi yapıp paranızın bittiğinde ise tekrardan hile yaparak oyun içi para sahibi olabilirsiniz.

Metin2 Hile ile Para Kasma Nasıl Yapılır?

Metin2 oyununda birkaç yöntem ile daha fazla para kazanmanız mümkündür. Öncelikle oyunda belirli hesaplar aracılığıyla değerli eşyalar üretip bunları pazarda yüksek fiyatlara satarak oldukça yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

 • Metin2 oyununda 1 günde yüksek miktarda kazanç sağlamak için strateji ve ticaret yapmanızı öneririz.
 • Pazardan ucuza aldığınız bir ürünü pahalıya satarak ve günde bu işlemi tekrarlayarak oldukça yüksek bir meblağ elde edebilirsiniz. 

Ayrıca Metin2 oyununda uzun vade de kazanç sağlamak için, oyunun içerisinde yer alan ETP (ejder parçası taşı) aracılığıyla simya gelişimi yaparak oyun içi kazanç elde etmeniz mümkündür.

Ejder parça taşının; Simyaya çevrilmesiyle birlikte yüksek kazanç sağlandığı için birden fazla hesap açarak sürekli simya gelişimi yaparak daha çok kazanç elde etmeniz mümkündür.

Bu bahsettiğimiz oyun içi hileler dışında Metin2 oyununda belirli ücret karşılığında indirimlerin takip ederek uygun fiyata oyun içi para satın almanız mümkündür. Ayrıca m2bob ve m24pro hilelerini yaparak sınırsız olarak para hilesi yapmanız mümkündür.

Metin2 Pvp Hileleri Nedir?

Hile yöntemlerinden en çok tercih edilen Metin2 oyunu pvp hilesi olmaktadır. Metin2 pvp hilesi aşağıdaki listede sırasıyla anlatılmıştır;

 • Kopyalama yaptığınız tüm dosyaları alarak Metin2 pvp klasörüne eklemelisiniz.
 • Dosyaları eklediğiniz takdirde karşınıza çıkacak olan loader.exe bağlantısını açmalısınız.
 • Açılan bağlantıdan Metin2tr hile butonuna basıp ilerlemeniz gerekmektedir.
 • Metin2 oyununda belirli bir süre bekledikten sonra oyunda pvp Hilesi açılacaktır.

Metin2 Server Hileleri Nelerdir?

Metin2 oyununda en önemli ve en yaygın olarak kullanılan hilelerden biri server hileleri olmaktadır. Metin2 oyununda asıl amaç kazanmak ve yüksek seviyelere geçmeye hak kazanmak olduğundan server hilesi kullanılmaktadır. Metin2 oyunu server hilelerinin özellikleri aşağıdaki listede verilmiştir;

 • Metin2 oyununda server hilesi yapıldığı takdirde, oynamış olduğunuz karakter daha hızlı vuruş ve hızlı koşma gibi özelliklere sahip olacaktır.
 • Metin2 oyununda server hilesi sayesinde bilgisayarda oyun açık kaldığı süre boyunca karakter otomatik olarak oyun içi para kasma işlemi yapacaktır.
 • Metin2 oyununda server hilesi aracılığıyla otomatik İrem toplama özelliği bulunmaktadır.
 • Işınlanma, at üzerinde vuruş yapma, balık botu ve damga hilesi gibi birçok kazanç ve başarı getiren hile Metin2 server hilesi de mevcuttur.

Metin2 Bedava Hesaplar ve Çarlar 2020

Metin2 için bedava olarak oyun hesapları ve değişik Çarlar bulunmaktadır. Metin2 bedava hesaplar ve çarları aşağıdaki listede yer almaktadır.

HesapŞifre
mastergod34master3434
uzman010535215523
memocan4705396541125
ustafizz25fizzustaBC
lineage123835spanakopitaki12
lakiesow12jsdhsju
Doctormaniakos7
palacinka11Bozinovsky
antonel12craciun
alecs910bengosu
anakonda10zarate
basarabaandreitza
nandoolbombonica
iulicap99metin2
banutiftmerryka
MOMO15ALYMONY
troystefanamarmat
mimijme123abcdefgh
Cetelem26macbook
Artificialbosstheboss

Metin2 Bedava Pvp Serverler 2020

Metin2 oyunu bedava pvp server’ ler sayesinde keyifli ve herhangi bir emek sarf etmeksizin oyunu oynamanız mümkündür. Metin2 bedava pvp server’ e oyun içinde veya dışında sahip olabilirsiniz.

Metin2 bedava pvp server’ ler birçok Metin2 oyunu gruplarında ve metin2 server kısmında yer almaktadır. Tamamen ücretsiz olan servere katılıp keyifle oyun oynayabilirsiniz.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Metin2 Bedava Çarlar ve Hack Hileleri 2020 Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu