Oyun Hileleri

Mentalup Ücretsiz Zeka Testi Oyunu Apk İndirme Nasıl Yapılır?

Çocuklara yönelik olarak beyin egzersizleri, zihinsel sağlığı koruyacak etkinlikler, dikkat ve motivasyon oyunları, hafıza, zeka, eğitim konularında testler ve oyunların yer aldığı pedagojik bir ürün olarak tanımlanıyor. 100 den fazla eğitsel oyunun yer aldığı, 600 seviyenin bulunduğu, kullanıcılara özel olarak hazırlanan günlük 25 dakikalık egzersiz planları, dikkat, hafıza, mantık, görsel, sözel beceri ve egzersizlerin yer aldığı zeka testini uyguladığınızda sizlere günlük ve haftalık performans raporu sunuluyor.

Mentalup Öğrenci Girişi Nedir?

Bilgisayar, tablet ve cep telefonu gibi farklı cihazlar üzerinden erişim sağlayabileceğiniz, kullanım alanı özgürlüğüne sahip olduğunuz Mentalup zeka testi sayesinde;

  • Öğrenme kabiliyetinizin gelişmesini sağlayabilirsiniz,
  • Dikkat egzersizleri ile dikkatinizin artmasını sağlayabilir, odaklanma sürenizi kısaltabilirsiniz,
  • Görsel olarak zeka egzersizleri ile yaratıcı düşünme yetisinin gelişmesini sağlayabilirsiniz,
  • Mantık kullanımı ve problem çözme yetisinin artmasını sağlayarak düşünsel gelişimi sağlayabilirsiniz.

Zeka Testi Oyunlarında Sorular ve Cevaplar Nedir?

Mentalup bedava zeka testi oyunu ile kişiye özgü olarak beyin geliştirme egzersizleri sayesinde motivasyon düzeyinizi artırabilirsiniz. Birbirinden keyifli oyunların yer aldığı zeka testi içinde zeka ve akıl oyunlarını oynayarak beyninizin daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Günlük hayatınızda zihinsel zindeliğinizi sağlayarak daha sağlıklı olabilirsiniz.

Bu özelliklerini göz önüne aldığınızda çocuklarınızın tablet ve cep telefonu bağımlısı olmasını, zindeliğini kaybetmesi, yararsız ve sadece zaman kaybı yaşamanıza neden olacak oyunlar ile zaman kaybetmesinin önüne geçebilmek için Mentalup tercih etmeniz gerekiyor.

Mentalup Soru Cevap Oyunu Sağlıklımıdır?

Çocuklarınızın bilgisayarı, tableti ve cep telefonunu verimli bir şekilde kullanmasını sağlayacak, bağımlılıktan kurtulup faydalı amaçlar için kullanmaya başlamasını sağlayan, çeşitli zeka oyunları ve testlerinin yer aldığı Mentalup sosyologlar ve pedagoglar tarafından çocuklara tavsiye edilmektedir.

Günümüzün en önemli sorunu olan bağımlılık, oyun bağımlılığı hastalığının ortadan kaldırılmasını sağlayarak beyinsel yozlaşmanın önüne geçen, yaratıcılığın, zihinsel zindeliğin gelişmesini sağlayan zeka testi çocuklarınıza problem çözme, problemlerin mantık ile çözülmesini sağlama ve mantık kullanma gibi yetileri kazandırıyor.

Ücretsiz Zeka Testi Oyunları Nedir?

Gelişim çağındaki çocuklar için zeka gelişimi, mantık ve zihin sağlığı çok önemli olduğu için Mentalup zeka testi ve ücretsiz oyunları ile beyin gelişiminin sağlıklı bir şekilde olmasını sağlayabiliyorsunuz. Birbirinden farklı içeriklere sahip olan oyunlar ve testler ile çocuklarınız hem eğlenceli bir şekilde zaman geçiriyor hem de problemler karşısından mantıklarını yaratıcı bir şekilde kullanmasını sağlayarak gelişimlerini sağlıklı bir şekilde tamamlamalarına yardımcı oluyor.

blank

Akıl Geliştirici Zeka Oyunları

Dünya genelinde tercih edilen bir zeka testi olan ve çocukların bilgisayar bağımlılığını ortadan kaldıran Mentalup, 100 den fazla eğitsel oyunun yer aldığı, 600 den fazla seviyenin bulunduğu bir testler bütünüdür. Bu sayede çocuklarınız bir sonraki levele ulaşabilmek adına sürekli yeni çözümler arayışında oluyor ve mantıklarını kullanarak problemi en sağlıklı şekilde çözmenin yollarını arıyor.

Günlük ve haftalık performans raporları ile çocuklarınızın gelişimlerini yakından takip edebiliyor olmanız da size sunulan avantajlar arasında yer alıyor.

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Mentalup Ücretsiz Zeka Testi Oyunu Apk İndirme Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu