Oyun Hileleri

Ludus Sistem Gereksinimleri ve Para Hilesi

Ludus 2020 Nedir?

Antik Roma kültürü içerisinde olan Latince kökenli kelime olarak kullanılan Ludus, oyun ve spor eğitimi gibi anlamlarda kullanılmaktadır. Ludus oyunun en kısa ifadesiyle Antik Roma dönemini temel alan ve bu dönemde geçen bir oyun olmaktadır.

  • Antik Roma çağını benimseyen savaş, aksiyon kategorisine yer alan oyun Steam aracılığıyla 18.5 TL’den satın alınabilmektedir.

Ludus oyunun Antik Roma’yla ilgili bilinen verilere göre olabildiğince başarılı bir şekilde yansıtmasının yanı sıra oyun içerisinde oyuncular köle pazarlarını ziyaret edebilmekte, köle satın alabilmekte, kendisine özgü gladyatörler şekline eğitebilmekte ve onları savaştırarak kazanabilmektedir.

Ludus 2020 Sistemsel Gereksinimleri

Bir tür savaş oyunu olan Ludus oyununun gerektirdiği minimum düzeydeki sistem gerekliliklerinin başında işletim sistemi ve işlemci gereklilikleri yer almaktadır.

  • Ludus işletim sistemi olarak; Windows 7 ve üzerindeki Windows sürümlerini isterken işlemci olarak 2.8 GHz Dual Core CPU veya daha fazlasını istemektedir.
  • Ludus minimum düzeydeki gereklilikler; 4 GB RAM bellek gerekirken GTX750 ve daha fazlası oranında ekran kartı ve 4 GB oranında kullanılabilir alana sahip olan depolama gerekmektedir.

Ludus oyunun gereksinimleri arasında daha farklı gerekliliklere sahip olan ve önerilen seviyede gereksinimler şunlardır;

  • İşletim sistemi olarak Windows 8.1 ya da 10 iken işlemci olarak 3+ GHz Dual Core CPU VE 4 GB RAM bellek gerekmektedir.
  • Ludus oyunu için önerilmekte olan ekran kartı gereksinimi Geforce GTX 970 ya da Radeon RX470 veya 5 GB kullanılabilir alana sahip depolama gerekmektedir.

Ludus Hileleri 2020 Nedir?

Ludus oyuncularının en dikkat etmesi gereken nokta ise diledikleri birçok konuda çeşitli yollarla hilelerini gerçekleştirebilmektedir. Ancak oyuncular bu hileleri gerçekleştirirken birçok noktaya dikkat etmelidir.

Ayrıca Pubg mobil oyun hileleri için Pubg Mobile Karakter Değiştirme 2020 Kask, Kostüm, Kart Hileleri yazımızı okuyabilirsiniz.

Ludus 2020 Para Hilesi

Ludus oyununda hile gerçekleştirebilmek için oyuncuların öncelikli olarak Cheat Engine 7.0 uygulaması olmaktadır.

Ludus oyununda para hilesi en temel olarak oyun içerisinde gelir elde etme yöntemlerinden olan satış yöntemi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Oyuncuların para hilesini gerçekleştirebilmek için öncelikle oyuna girerek oyun içerisindeki eşlerini bulmaları gerekmektedir.

Oyuncularının eşlerinin yanına giderek tıklamaları sonrası karşılarına çıkan ekran üzerinden satış gerçekleştirecekleri ürünü seçmeleri gerekmektedir.

Süt, yün ya da yumurta tercihlerinden birisinin tercih edilmesin ardından oyun açıkken Cheat Enginie 7.0 uygulaması da açılarak ardından uygulamanın sol üst kısmında bulunan monitör görseline sahip olan Select a progress to open sekmesine tıklanmaktadır.

  • Açılan sayfada ise Ludus uygulaması seçilerek Open tercih edilmektedir.
  • Bu süreçte oyuncuların Value type seçeneğini 4 types seçeneğinden Float seçeneğine getirilmektedir.
  • Sonra tekrar oyuna geri dönüş yapılarak işe başla komutu tercih edilmektedir.
  • Böylelikle eş satış işlemini gerçekleştirmek için konumundan ayrılmaktadır.
  • Bu süreçte oyuncular işlemi hızlandırabilmek adına oyun içerisinde P tuşuna basılarak zaman hızlandırma seçeneğiyle oyuncular süreçlerini bir miktar ileri almaktadır.

Ardından oyuncular eşlerini oyunun orta kısımdan bulmakta ve satış işleminin tamamlanmasını beklemektedir. Oyuncular satışlarını gerçekleştirdiklerinde 10 gibi bir para elde etmeleri sonrası Value kısmına para değeri yazılarak First scan seçeneği tercih edilmektedir.

Bu noktada sunucu çok sayıda şey bulmakta ve birkaç kez next scan seçeneğinin birkaç kez tekrar edilmesinin ardından oyuna tekrar dönüş yapılmaktadır.

En önemli dikkat edilmesi gerekilen yer;

  1. Oyuncu tekrar işe başlat seçeneğinin tercih edilmesinden sonra tekrar satış işlemi gerçekleştirilmektedir.
  2. Ortaya çıkan para değeri tekrar yazılmaktadır.
  3. Örneğin bu değerin 20 olması halinde 20 yazılarak sol kısımda ortaya çıkan para değerinin üzerine tıklaması sonrasında alt kısma gelen çizelgeye gelinerek burada yer alan Value kısmına 999.999 değeri yazılmaktadır.
  4. Böylelikle oyuncunun para değeri 999.999 olmaktadır. Böylelikle para hilesi gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Ludus oyuncuları söz konusu para değerlerinin sürekli olarak 999999 değerini sahip olmak istiyorsa tekrar Cheat Engine 7.0 uygulamasına gelinerek söz konusu para değerinin yazıldığı çizelgenin başında yer alan Active sütunun altında yer alan kutucuğun işaretlenmesi gerekmektedir.

Böylelikle oyuncular sınırsız bir şekilde para alabilmektedir. Gerekli onayın verilmesinin ardından Parayı al seçeneği istenilen miktarda tıklanarak para kazanılabilmektedir.

Ludus 2020 Kaynak Hilesi

Kaynak hileleri market üzerinden gerçekleştirilebilmesi nedeniyle Ludus oyuncularının kaynak hilesini gerçekleştirebilmeleri için ilk yapmaları için markete gelmeleri gerekmektedir.

Marketin oyuncuya çivi, ahşap ve demir gibi ekipmanlar satmaktadır. Oyuncular bu konuda hileyi gerçekleştirecekleri uygulama olan Cheat Engine 7.0 uygulamasında birden fazla arama seçeneğiyle bu aramaları gerçekleştirebilmektedir.

Bunun içinse uygulamadan File sekmesine gelerek add scan tab seçeneği tercih edilerek birden fazla arama sekmesi açılabilmektedir. Her ürün için birer sekme açıldıktan sonra markete gelinerek ürünlerden maksimum alım noktaları tercih edilmektedir.

  • Maksimum değerler sırasıyla Value kısmına yazılmaktadır.
  • Tarama işlemi gerçekleştirilirken yine Float kısmından gerçekleştirilmektedir.
  • Gereken tarama işleminin ardından oyuncuların söz konusu değer aralıklarını ortama bir değere çekmeleri gerekmektedir.
  • Almış oldukları bu ortalama değerleri de tarattıktan sonra Next scan diyerek değerlere ulaşmaktadır.

Bunun ardından alınan bu üç ürün Cheat Engine 7.0 uygulamasının alt kısmındaki Value kısmından değerlerinde oynama ve istedikleri rakamı yazma olanakları bulunmaktadır.

Bu noktada oyuncuların dikkat etmesi gereken nokta ise söz konusu değerleri aşırı derecede abartmamaları gerektiği noktasında olmaktadır. Bunun nedeni ise oyun içerisinde böyle bir abartı değer girilmesi halinde oyun tarafından tespit edilebiliyor olmasından kaynaklanmaktadır.

Clash Royale hilesi: Clash Royale Hile 2020 Nasıl Yapılır? Bedava Çarlar Hesaplar

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Ludus Sistem Gereksinimleri ve Para Hilesi" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı