Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Lol Rp Hediyesi 1 GB Bedava İnternet

Dünya’da e-spor kavramının gelişmesinde en çok etkisi olan oyunlardan biri olan League of Legends yani LOL ülkemizde büyük bir oyuncu kitlesi tarafından oynanan bir oyundur.

Vodafone şirketinin alt firması olan Freezone katkıları ile desteklenen e-spor dünyasında gelen bir haber LOL oyuncuları için oldukça sevindirici oldu. Vodafone hattı sahibi iseniz ve LOL oynuyorsanız oyun içerisinde alım yapacağınız RP sayesinde hattınıza 10 TL değerine Vodafone 1 GB bedava internet tanımlanacaktır

Vodafone Lol Turnuva Paketi

E-spor alanına desteğini daha da arttıracağını açıklayan Vodafone Türkiye yetkilileri oyun içi alımlarda çeşitli kampanyalarla genç oyuncu kitlesinin Vodafone abonesi olmanın avantaj getireceğini açıkladı.

30 Nisan tarihine kadar oyun içerisinde alınan RP karşılığında bir hafta boyunca kullanımı geçerli olacak olan 1 GB Bedava İnternet ile oyuncuların hem oyun parası kazanacağı hem de cep telefonlarında kullanabilecekleri internet kazanacaklarını açıkladı.

Vodafone Lol Kampanyası Katılım Şartları

30 Nisan tarihine kadar kampanya geçerlidir. Riot Games üzerinden alınan tüm oyun içi alımlarda bu kampanya geçerlidir.

Bir ay içerisinde sadece ilk alıma kampanya tanımlanmaktadır. İkinci veya daha fazla alımlarda kampanya tanımlanmaz.

Bu kampanyadan sadece ve sadece Vodafone bireysel hat müşterileri yararlanabilir.1 hafta boyunca kullanım süresi olan bu internet paketini yurt içi kullanıma tek serbesttir. Yurt içi olmak kaidesiyle her yöne serbestliği vardır.

Kullanılmayan internet alanı bir sonraki aylarda alınan internet hediyelerine devredilmez.

Kredi kartı kullanımı şart değildir. Mobil ödeme yöntemi ile Riot Games üzerinden League of Legends oyun için RP yani Riot Point alınarak kampanyaya katılım sağlanabilir.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Vodafone Lol Rp Hediyesi 1 GB Bedava İnternet" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu