Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Kredi Kartı ile TL Yükleme

05.06.2019
Kredi Kartı ile TL Yükleme

Taşıma kolaylığı, taksit avantajı ve kredi sağlaması gibi özellikleri ile kredi kartının çok kullanılmaya başlandı. En küçük işletmelerden en büyük zincirlere kadar her yerde kredi kartıyla artık ödeme yapılıyor. İnternetten alışveriş için de kredi kartı kullanımı yaygın ve kaliteli bir seçenek.

Ayrıca kredi kartları sayesinde uzaktan ödeme yapmak, taksitlendirme yapmak gibi avantajlar var. Almak istediğimiz hizmet veya ürün için interneti kullanmak yeterli. Online olarak kredi kartı bilgileri girilir, telefondan onay verilip ödeme yapılır.

Telefon operatörler online ödemelere uygun şekilde hizmet veriyor. Türkcell, vodafone ve türk telekom tl yükleme limitleri ve detayları ile nasıl yapılır? Online işlemler için hazırlanan sayfalar herkesin kullanabileceği açıklıkta ve kolaylıkta.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Turkcell Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır

Türk Telekom TL Yükleme;

 • Türk telekom, numarasına kredi kartıyla yükleme yapmak için operatörün internet sitesine girilir.
 • Siteye girdikten sonra online işlemler menüsü açılır. Yükleme yapılacak telefon numarası ve interaktif şifresi girilir.
 • Üstteki menüden seçilecek TL işlemlerim /KK ile lira yükleme seçilerek yükleme işlemi yapılır. Banka ekranına yönlendirilirsiniz ve 3D güvenlik şifresi girilerek yükleme işlemi biter.
 • Müşteri hizmetleri tanımlı kartınız ile 25, 30, 35, 40, 50 ve 100 TL ye kadar yükleme yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası 500′ ü arayarak ulaşabilirsiniz.
 • En pratik ve kolayı ise saten kredi kartınız var veya banka hesabınız kullandınız bankanın uygulamasına giriş yaparak tl yükleme seçenekleri mevcuttur.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Bimcell TL Yükleme ile Bedava İnternet Kazanma

Vodafone TL Yükleme;

 • Vodafone web sitesi üzerinden tek seferde 20 tl ile 100 tl arası yüklemeler yapılabilir.
 • Yanımda uygulaması kullanıyorsanız uygulama içinde yükleme seçeneği ile yapılabilir.
 • Kullandınız banka üzerinden online giriş yaparak ücretsiz olarak veya 1-2 tl kesinti ile yükleme yapabilirsiniz. Bankadan bankaya kesintiler değişmektedir en para kullanıyorsanız kesinti olmadan yükleme yapabilirsiniz.
 • Vodafone kendi sitesinde belirtmiş olduğu uyarı; Bazı siteler marka, logo vb. gibi taklit ederek fatura ödeme ve tl yükleme hizmeti adı altında kredi kartı dolandırıcılığı yapmaktadır. Bizimde tavsiyemiz belirttimiz maddeler dışında hiç bir yerden kartınız ile bu tip işlemler yapmayınız.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Türkcell Financell İle Faturalı Hatta Kredi Çekme

Turkcell TL Yükleme;

 • Online sitesinden nekadar tl yüklerseniz yüklediğiniz kadar sadece yurt içi tarifelerinde kullanabilceğiniz tl kazanırsınız.
 • Tek seferde 35 tl ile 180 tl arası yüklemeler yapabilirsiniz. Tl ihtiyacınız yerine paket alımlarıda mevcuttur.
 • Hattınızı kullanmaya devam edebilmeniz için ne zaman tl yüklemeniz gerekli bilgisine cep telefonunuzdan 1665# numarasını çevirerek ulaşabilirsiniz.
 • Mobil hesabım uygulaması ve tercih ettiğiniz banka uygulamasından tl yükleme işlemlerinizide yapabilirsiniz.

Cep telefonu operatörleri internet üzerinden TL yükleme gibi birçok işlem için kredi kartı kullanımına uygundur. İşlemleri online yapmak vakit tasarrufu sağlar. Online işlemlerden hizmet bedeli alınmaz. Böylece hiçbir ücret ödemeden ve kolayca isteklerinizi kendiniz yapmış olursunuz.

Konu için Soru Sorabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.