Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Kredi Kartı ile Fatura Ödeme

04.06.2019
Kredi Kartı ile Fatura Ödeme

Faturanın yüksek gelmesi, zamanında ödenip ödenmemesi, bütçe sıkışık olduğunda taksitlendirilebilmesi gibi unsurlar fatura işlerinin önemli ayrıntılarıdır. Fatura sorgulama da sık yapılan bir işlemdir. Peki türkcell, vodafone ve türk telekom kredi kartıyla fatura ödeme işlemleri en güvenli nasıl yapılır?

Kredi kartı ile fatura borcu ödemek için iletişim merkezlerinden ya da abone olunan kurumun bayiliğinden hizmet alınabilir. Böylece kısıtlanma ve ceza ücreti ödeme sıkıntıları da yaşanmaz.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Türkcell Financell İle Faturalı Hatta Kredi Çekme

Vodafone Fatura Ödeme

 • Online self servis hizmeti fatura işlemlerini kolaylaştırır. Fatura sorgulama, ödeme ve taksitlendirme bu siteden rahatça yapılabilir.
 • Kredi kartı bilgileri bir defa girildikten sonra kayıtlı bulunuyor. Vodafone online self servise kayıt olduktan sonra her ödemede kayıtlı olan kartı seçerek ödeme sağlanabilir.
 • Self servise giriş yapılır, menüden fatura ödeme linki seçilir ve işlem yapılır. Aynı kredi kartıyla vodafone online sistemde bir günde en fazla 4 fatura ödemesi yapılır.
 • Banka hesabınız üzerinden akıllı telefon uygulamasından giriş yaparak faturalarınıza otomatik talimatlar verebilirsiniz.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Telefondan Ne Kadar İnternet Kullandığını Sorgulama

Türkcell Fatura Ödeme

 • Türkcell uygulamasından hizmet bedeli kesintisi olmadan kartınız ile işlem yapabilirsiniz.
 • Kredi kartınızla bankaya otomatik ödeme talimatı verilerek de çok rahat bir şekilde faturalar her ay ödenir. Banka, her faturayı son ödeme tarihinde öder.
 • Sizin hatırlamanıza ve bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Ayrıca telefon operatörleri aranarak kredi kartıyla ödeme yapılabilir. Bankayı arayarak da fatura ödeme işlemleri yapılabilir.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Telefon Fatura Cezalarına İtiraz Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Fatura Ödeme

 • Türktelekom da olduğu gibi bireysel web sitesi üzerinden kredi kartıyla güvenli ödeme almaktadır.
 • Anlaşmalı olduğunuz banka veya kredi kartınızla fatura işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Mobilexpress ile cep telefon numaranızı ve sistem şifrenizi 3570’den doğrulama sms ile doğrulama sonrası ödeme yapabilirsiniz.
 • 444 1 444 numarasını arayarak tüm talimatlarınızı ve ödemelerinizi değiştirebilir veya fatura detaylarınızı sorgulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.