Bedava Hesaplar

Komagene Çiğ Köfte Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Etsiz çiğ köfte ile Türkiye’de bütün şehirlerde bir ve birden fazla bayilikleri olan ve çok geniş bir ağa sahip olan Komagene çiğ köfte. Sofralarda vazgeçilmezler arasında bulunan ve 2005 yılında açılan Komagene hızla tüm Türkiye’ye yayıldı.

Üretim tesisleri sıkı bir şekilde test edilmekte ve hijyen kurallarına uyulması konusundan titizlik gösteren bir şirket. Komagene müşterilerinin karşılaştıkları sorunları en kısa sürede çözüme ulaştırmak içim farklı iletişim yolları üzerinden işlem gerçekleştirebilmek mümkün.

Türkiye’nin en ünlü ve en çok bayilerine sahip Komagene firması Türkiye’nin hemen hemen her yerinde bir ve birden fazla şubeleri bulunmaktadır.

Müşterilerin olası sorunlara karşı hızlı bir çözüm ya da şikâyetlerini bildirmek için Komagene İletişim kanalları üzerinden en hızlı ve kolay bir iletişim yolu kullanarak karşılaşacağınız bütün sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Komagene firması bütün bayiliklerin ve hizmetlerine ilişkin sorunları için de mevcut iletişim numaralarını kullanarak iletişim kurabilirsiniz.

Komagene Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Komagene müşteri hizmetleri üzerinden ve firma ile ilgili karşılaştığınız bütün sorunlar için hızlı ve kolay bir şekilde şikâyette bulunmanız mümkün. Komagene müşteri odaklı çalışan, hizmetlerini kaliteli ve hızlı iletişim hizmeti ile Komagene çağrı merkezi olası bütün şikâyetlerinize hızlı bir şekilde cevap verecektir.

Komagene Sipariş Hattı

  • 0850 377 0850

Diğer yandan karşılaştığınız şikâyet durunu ile alakalı detaylar ve fikirlerinizi ileterek alternatif seçeneklere ve fikirlerinizi sunabilirsiniz. Doğrudan iletişim kanalları üzerinden ya da online iletişim hizmetleri aracılığıyla çok kısa bir sürede şikayetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Komagene Online İletişim Formu

Komagene Türkiye genelinde yüzlerce bayiliği bulunan ve kaliteli hizmetin yanında sağlık bilgisi yönünden de en iyiler arasındadır. Komagene ürün ve hizmetlerine ilişkin olası sorunlar ile karşılaşmanız durumunda İletişim formu ya da telefon üzerin iletişim kurarak şikâyetlerinize yanıt alabilirsiniz.

Komagene Kaliteli hizmet vermek için birden fazla iletişim yolu kullanarak önce müşteri memnuniyetini öne çıkarmak için iletişim yolları kullanıyor.

Komagene Sosyal Medya Hesapları

Komagene sosyal medya hesapları üzerinden kısa süre içerisinde kampanya ve duyurular paylaşıyor. Komagene ile sosyal medya üzerinden de iletişim kurarak şikâyet ya da fikirlerinizi sosyal medya hesapları üzerinden yapabilirsiniz.

Komagene sosyal medya hesapları genel müdürlük tarafından yönetildiği için hangi şehirden şikâyet ya da öneri yaparsanız yapın direk olarak Komagene ana bayisi tarafına iletmiş olacaksınız. Müşteri odaklı çalışan Komagene, hızlı ve kolay bir çözüm sunarak müşterilerini her zaman mutlu etmiştir.

Komagene Resmi Sosyal Medya Hesapları Aşağıdan Direk Bağlanabilirsiniz

FacebookInstagram
TwitterYoutube

Komagene Resmi E-Posta Adresi

Komagene resmi e-posta adresi: komagene@komagene.com.tr üzerinden komagene ana bayi ile e-posta aracılığı ile şikâyet ya da önerilerinizi bildirebilirsiniz. E-posta atarak şikâyet ya da önerilerinize ne kadar bir süre zarfında dönüş yapılacağı bilinmiyor.

Bu nedenle Komagene firmasına ulaşmanın en etkili ve hızlı yolu müşteri hizmetlerini aramak olacaktır. Müşteri hizmetlerini arayarak dakikalar içerisinde hızlı ve kesin çözüm almış olacaksınız.

Komagene Genel Müdürlük İletişim Adresleri

Komagene Genel Müdürlüğü tüm Türkiye genelinde bulunan komagene çiğ köftelerin ana bayisidir. Lezzetli, kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmayı amaçlayan, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet anlayışını belirleyen bu şirket tamamen müşterilerinin şikâyetlerine ve fikirlerine önem vererek hareket etmektedir.  

Hangi şehirde olursanız olun Komagene çiğ köfte bayisinde olası bir problem ya da şikâyet durumunuzu Komagene Genel Müdürlüğüne şikâyet etmeniz durumunda çok kısa bir sürede sonuç alabilirsiniz.

  • Komagene Çağrı Merkezi İletişim E-Mail adresi: komagene@komagene.com.tr
  • Komagene Genel Müdürlük İletişim Telefon Numarası: 0216 367 97 00
  • Komagene Genel Müdürlük İletişim Faks Numarası: 0216 417 97 00
  • Komagene Genel Müdürlük İletişim Adresi: Ofisim İstanbul Plazaları Cevizli Mahallesi Tugay Yolu Caddesi No:20 B Blok Kat:8 Ofis No: 44 Maltepe / İstanbul

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Komagene Çiğ Köfte Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu