Ev Kampanyaları

Kolay Evim Taksitli Ev Satış Kampanya Fiyatları Nedir?

Birçok kişi ev sahibi olmak istiyor. Ancak günümüz şartlarında kolay bir şekilde yeterli ve gerekli nakit paraya sahip olmak pek mümkün değil. Bu durumda kişiler de çözümü banka kredilerine başvurmakta ya da yakınlarından borç almakta buluyor.

Kolay Evim Nedir?

Ancak kredi faiz oranları neredeyse çektiğiniz kredinin iki katını geri ödemenize yol açacak kadar yüksek. Üstelik paranın zaman içindeki değer değişiminden ötürü eşten dosttan borç para almak da çok karlı değil. Bu durumda hayalinizdeki evi satın almak için Kolayevim ile birikim yapmak en mantıklı yol olacaktır.

Kolay Evim Avm Şubeleri Nerede?

Aslında Kolayevim tarzındaki oluşumları birçok kişi duymuş olmasına rağmen uzak durmayı tercih etmektedir. Bu çekincenin en büyük sebebi neden Kolayevim’in ev sahibi olmaları için kişilere yardımcı olduğudur.

Diğer sebepler arasında ise kampanya ve şartlar, tasarruf planları, ne kadar süre birikim yapacağınız gibi hususlar yer alabilir. Tüm bu çekincelere cevap bulmak ve güncel Kolayevim kampanyalarının kapsamını öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Her Ay Ne Kadar Para Biriktirmelisiniz?

Bu soruyu cevaplamanın birçok yolu olabilir. En pratik şekilde cevaplamak gerekirse, gelirinizin en azından yüzde 25’ini Kolayevim tasarruf hesabınız dahilinde korumanız gerektiğidir. Bu, izlenecek en iyi kural olsa da, tek cevap bu değildir.

Her ay ne kadar tasarruf etmeniz gerektiğini bulmak için finansal hedeflerinize odaklanarak başlayabilirsiniz. Bu aşamada, finansal hedefleriniz üç kısma ayrılabilir:

  • Bir yıldan kısa bir süre içinde gerçekleştirmeyi umduğunuz hedefler;
  • On yıldan daha kısa bir gerçekleştirmeyi umduğunuz hedefler;
  • On yıl veya daha uzun vadede gerçekleştirmeyi umduğunuz hedefler.

Hangi hedef tipinin sizin için daha uygun olduğu aynı zamanda ne kadar paraya ihtiyaç duyduğunuzla da ilişkilidir. Bu iki unsur bir arada düşünülerek Kolayevim’de size uygun bir kampanya bulunması çok daha kolay olacaktır.

Kısa Vadeli Finansal Hedeflere Nasıl Ulaşılır?

Bir yıldan az bir sürede ulaşmayı beklediğiniz hedefler için elinizde belli miktarda nakit para bulunması gerekir. Örneğin satın almak istediğiniz ev için bir miktar paranız vardır. Ancak az bir kısmı eksiktir. Bu durumda elinizdeki parayı harcamanıza engel olmak için bir Kolayevim fonu oluşturmak suretiyle birikiminize güvenle devam edebilirsiniz. Eksik kalan kısmı da bir yıl içinde tamamlayarak konutunuza konuşabilirsiniz.

Uzun Vadeli Finansal Hedeflere Kolayevim ile Ulaşabilir misiniz?

On yıl ve daha üzeri hedefleriniz sıfırdan birikim yapmaya başlayarak bir ev satın almak olabilir. Tabii ki, aynı zamanda uzun vadeli tasarruf hedefini içerecektir. Gerçekçi ve sizi hedefinize götürecek olan Kolayevim tasarruf planı için ideal hedefinizi ve kendinize koyduğunuz tarihi not etmelisiniz.

Faizsiz Taksitli Daire Nasıl Alınır?

Ardından, bu zaman dilimini hedefiniz için ihtiyacınız olan paraya bölün. Örneğin, bir ev satın almak için 100.000 lira tasarruf etmek istediğinizi ve önümüzdeki 10 yıl içinde evinize kavuşmayı planladığınızı varsayalım. 100.000 lira hedefinize ulaşmak için önümüzdeki 120 ay boyunca ayda 833 lira ayırmanız gerekir.

Tasarruf Hedefleriniz Gelirinizi Aştığında Ne Yapabilirsiniz?

İlk önce hedeflerinizden birkaç tanesini değiştirmekle başlayabilirsiniz. Örneğin, daha ucuz bir ev satın alabilir misiniz? Ardından, mevcut harcamalarınızı kısma yöntemlerine bakın. Kablolu TV’yi iptal etmek ay içinde fazladan tasarruf etmenizi sağlar.

Mutfak gereçlerinizi illa ki bu yıl değiştirmeniz mi gerekiyor yoksa mevcut cihazlarınızla birkaç yıl daha yaşayabilir misiniz? Bu tarz küçük fedakarlıklarla hedeflerinizle daha kolay ulaşabilirsiniz. Son olarak ek gelir elde etme yollarına bakabilirsiniz.

Kolay Evim Şikayet Sorularınız Var ise Aşağıdan Yazabilirsiniz

Tüm bunlara ek olarak kolayevim kampanya ve şartlarından herkesin yararlanabileceğini bilmeniz gerekir. Herhangi bir peşinat sunma zorunluluğu olmadan, bütçenize ve hedefinize uygun bir birikim grubuna dahil olabilirsiniz. Aylık aile bütçenizi sarsmayacak ufak birikimlerle birkaç yıl içinde kolayca ev sahibi olabilirsiniz.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Kolay Evim Taksitli Ev Satış Kampanya Fiyatları Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu