Türk Telekom

KKTC Tarifeleri Nedir? Bedava İnternet Paketleri 2020

Kuzey Kıbrıs hat kullanıcılarına müjde! Yararlanabileceğiniz en yeni KKTC bedava internet paketleri karşınızda! GB sorunu yaşamadan internette keyifle dolaşmak istiyorsanız; siz de bu paketlere dahil olun ve doyasıya eğlenin!

KKTC Turkcell Bedava İnternet Paketleri

KKTCELL kullanıcılarına özel aylık bedava internet paketleri için dijital gb kazandıran, salla kazan, gnç faturalı, kamu çalışanları ve bip 5 gb Turkcell kampanyaları yer almaktadır.

Dijital GB Kazandıran Paketler

Turkcell hesabım ya da kktcell.com üzerinden başlatacağınız 10 GB internet paketine Dijital 2 GB, 20 GB internet paketine Dijital 4 GB, 30 GB internet paketine ise dijital 6 GB bedava kazanabilirsiniz.

Salla Kazan Kampanyası

Hesabım uygulamasında her pazartesi sizleri bekleyen bedava hediyeler bulunmakta! Tek yapmanız gereken Turkcell hesabım uygulamasına giriş yapmak ve telefonunuzu sallamak. Hem bedava dakika hem de internet kazanabilirsiniz.

GNÇ Faturalıya Geçiş

Turkcell hattını faturasızdan faturalı GNÇ’ye taşıyan herkes, aylık 5 GB bedava internet fırsatından yararlanabilir. Yapmanız gereken 17 Temmuz-30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçiş yapmak ve Hediye ya da GIFT yazıp 1108’a göndermek. Bu kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.

KKTC Kamu Çalışanlara Bedava İnternet

KKTC tüm kamu çalışanlarına özel her perşembe Turkcell 1 GB internet hediye! Sandık yaz 2626’ya gönder ve mesleki bilgilerini bildir, hediyeni kap!

BİP’e 5 Arkadaşını Getir 5 GB Kazan Kampanyası!

Bip uygulamasını indirip kullanan Turkcell KKTC kullanıcıları, 5 arkadaşını da bip uygulaması sahibi yaparak 5 GB internet paketi kazanıyor.

KKTC Telsim/Vodafone Bedava İnternet Paketleri

KKTC Telsim hat kullanıcılarının yararlanabileceği bedava internet paketleri, 1gb, 2gb, 3gb, my Vodafone ve Telsim bonus hediyeleri kazanabilir.

KKTC Telsim 1 GB Bedava İnternet Paketi

Telsim Databol Small paketi kullanan aboneler, paket yüklemesini My Vodafone üzerinden yaparak 1 GB bedava internet kazanıyor!

KKTC Telsim 2 GB Hediye İnternet Paketi

Telsim Databol Medium paketi kullanan aboneler paket yüklemesini My Vodafone üzerinden yaparak 2 GB kazanıyor!

KKTC Telsim 3 GB Hediye İnternet Paketi

Databol Large paketi yüklemesini de My Vodafone üzerinden gerçekleştiren aboneler, hediye 3 GB internet kazanıyor!

KKTC My Vodafone 1 GB Kampanyası

Telsim faturalı, faturasız fark etmeden tüm aboneler My Vodafone uygulamasını indirip giriş yaptıklarında, 1 GB bedava internet paketi kazanmaktadır. Ancak, bu kampanyadan yalnızca uygulamayı ilk defa indirenler yararlanabilir.

KKTC Telsim Bonus Hediye İnternet Paketleri

Vodafone Online işlemler üzerinden yapılacak telsim ek data paket işlemleriyle de hediye internetler kazanabileceğinizi unutmayın! (5 GB’a-1 GB, 10 GB’a-2 GB, 15 GB’a-3 GB, 20 GB’a-4 GB, 30 GB’a-5 GB)

KKTC Türk Telekom İnternet Paketleri

KKTC Türk Telekom faturalı ve faturasız hat kullanıcılarının yararlanabileceği internet paketleri ve ücretleri;

Aylık Bütün Dünya 50 MB İnternet Paketi

KKTC faturalı hat sahiplerine özel aylık 50 MB internet paketine 125 TL’ye sahip olmak için yapmanız gereken tek şey, DUNYA50MB yazarak 2555’e göndermek.

Türk Telekom Herşey Dahil Yurtdışı Paketi

Hiçbir taahhüt yapmadan sadece 1 aylık 79 TL’ye 1 GB internete sahip olabilirsiniz. Dilerseniz taahhüt yaparak 12 ay boyunca da bu tarifeden 59 TL’ye 12 ay 1 GB internet kullanımına sahip olabilirsiniz.

Tarifen Yurtdışında Paketi

Mevcut Türk Telekom tarifenizi KKTC’de kullanmak isterseniz, günlük 39 TL’ye bu mümkün. Üstelik kullanmadığınız günler hiçbir ödeme yapmadan! Tek yapmanız gereken, hattınızı yurtdışı kullanımına açmak. Bunun için de, *150#’yi tuşlayarak tarifenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

KKTC Askercell Paketleri Nedir?

KKTC’de askerlik yapan hat sahiplerinin kullanabileceği mevcut paket tarifeleri;

KKTC Turkcell Asker Tarifesi

Askercell Tarifesi, KKTC’de görev yapan tüm askerlere sunulan bir servis olmaktadır. Bu servisi kullanan hatların internet servisi kapalıdır. Bireysel ve faturasız hat sahipleri yararlanabilir. 08.00 ve 18.00 saatleri arasında kullanıma açık olmayacaktır.

  • Asker tarifemde sabit bir ücret yer almamaktadır. Paket haricindeki kullanımlarınız standart tarife üzerinden ücretlendirilir.
  • Pakette, konuşma ücretlerine tüm vergiler dahil edilmektedir.
  • Asker tarifesi ile Türkiye’ye yapacağınız konuşmalarınız, %50 indirimli olmaktadır. Üstelik ilk 5 SMS’ten sonrası bedava!

Asker Küçük Paket

Asker tarifeliler ile 2000 dk konuşma hakkı ve 250 kontör tanıyan bu pakete, aylık sadece 16.25 TL’ye sahip olabilirsiniz. Bu tarifeye, Cep hesabım uygulamasına giriş yaparak, Kuzey Kıbrıs İletişim Merkezleri’ne uğrayarak veya PAKET yazıp 1919’a mesaj yollayarak abone olabilirsiniz.

Askercell Ek Paket

Aylık sadece 29 TL ödeyerek 200 DK ve 1000 SMS tarifesinden yararlanabilirsiniz. Bunun için ASKER yazıp 4848’e mesaj göndermeniz yeterli!

Askercell Büyük Paket

Aylık 39 TL’ye 300 DK ve 3000 SMS tarifesine dahil olmak için İletişim Merkezlerine başvuru yapabilirsiniz.

KKTC Vodafone Asker Paketleri Nedir?

KKTC Vodafone Merkezleri’nde seni bekleyen asker tarifeleri var! Paketini seç, kullanmaya başla!

  • Asker Avantaj Paketi; Aylık 18 TL’ye 2 GB, 120 DK ve 3.000 SMS
  • Yeni Asker Avantaj Mini; Aylık 17 TL’ye 2 GB, 100 DK ve 3.000 SMS
  • Yeni Asker Avantaj Her Yöne; Aylık 30 TL’ye 2 GB, 200 DK ve 3.000 SMS
  • Asker Avantaj Maxi; Aylık 43 TL’ye 2 GB, 300 DK ve 3.000 SMS

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "KKTC Tarifeleri Nedir? Bedava İnternet Paketleri 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu