Oyun Hileleri

Kafa Topu Hileleri 2020 (En Güncel)

Online olarak ortalığı kasıp kavuran kafa topu oyunu gençlerin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Oyun kurucuları hem online hem de telefona indirilen uygulama aracılığıyla oynanma imkanı sunmaktadır. 2020 yılında online kafa topu oyunu içerisinde kullanılabilecek birkaç hile ve taktik için sizlere bir yazı düzenledik.

Kafa Topu Oyunu Nedir?

Oyunun mantığı maç sahası ve karşılıklı rakipler ile oynanmasıdır. Oyun içinde rekabet bulunmakla beraber her yaştan kitleye de hitap eden bir çekiciliğe sahiptir. Sadece topun karşılıklı atışı değil oyun içinde ilgi çeken belirli özel vuruşlar da oyunculara verilmektedir. Bu sayede normal ve tekdüze oynanan bir maçın dışına çıkmış olunur. Oyunun içerisindeki her bir karakter gücü üstüne güç yüklenecek şekilde tasarlanmıştır. Rakibinizin karakteri ile aynı özelliklere sahip olarak oyuna başlayıp sonrasında daha da güçlü bir karakter tasarlayabilirsiniz.

Rakibin hamlelerini azaltarak oyun dışı bıraktıracak 18 farklı güç donanımı oyun içinde size sunulur. Bu özel güçleri kullanarak gücünüzü gösterebileceğiniz gibi oyun içi aksesuarları satın alarakta daha yüksek bir performans sergileyebilirsiniz.

Kafa topu oyununu kurmak için öncelikle iki seçeneğiniz var. Bunlardan biri bilgisayara kurabilirsiniz. Diğeri ise telefona indirerek oynayabilirsiniz. Telefona indirebilmek için Google Play’den uygulamaya tıklayarak rahatlıkla indirebilirsiniz.

Kafa Topu Elmas Hilesi Nasıl Alınır?

Bunun için özel bir uygulama geliştirilmiştir. Kişi o uygulamayı telefonuna indirerek hile nasıl yapılır. Adımlar şu şekildedir:

 • Aşağıdaki videoyu izlemeyi unutmayın
 • Bir sonraki adımda hangi telefon yazılımını kullandığınızı soracaktır. Seçeneklerde; Android, PC, MAC, İOS vardır. Size uygun olan telefonunuzda kullandığınız yazılımı seçiyorsunuz.
 • İlerle tuşuna bastığınızda karşınıza 4 adet farklı sunucu ismi çıkacaktır. Bunlar sırasıyla; London, Frankfurt, New York, San Francisco’dur. Hepsi farklı hıza ve özelliklere sahiptir. Size uygun olanı seçiyorsunuz.
 • Üçüncü aşamada size oyun içinde bot ile oynama veya kişilerle oynama taktikleri
YENİ YAYINLANDI->
Brawl Stars Apk Hile 2020 Nasıl Yapılır?

Kafa Topu Oyunu Elmas Hilesi

Özellikle oyun başlangıçta düşünüldüğünde ayaklı da oynanan bir futbol oynuyormuş gibi bir düşünce olursa da koca kafalı karakterlerinin yer aldığı ve bu karakterlerin kafaları ile karşı rakibi yenme çalışmalarından oluşan bir oyundur. Android üzerinden de kullanılabilen bu oyun Masomo Gaming tarafından üretilmiştir.

Kafa Topu Oyunu Taraftar Hilesi

Oyunun içerisine baktığımızda özellikle karşı rakibi yenmeye yarayacak bazı özel yetenekler verildiği görülmektedir. Bu özel yetenekler sahip olduğunuz; gümüş, puanlar, altın paralar ile sağlanmaktadır. Oyun içerisinde her bir rakibinizi yenişinizde ve üst kademeye geçişinizde elde edebileceğiniz bu altın ve gümüşler ile birlikte özellikle krampon, forma tarzı ekstra dediğimiz ürünlerde elde edebilmektesiniz.

Her bir yeni seviyede kişiye yeni bir güç verilir. Bu güç kartları karşı rakibe karşı farklı ataklarda bulunmamızın sağlayacaktır. Oyun için de kullanılabilecek bir markette bulunur. Bu marketten de yine ihtiyacınız olan ürünleri, elmaslar ya da altın karşılığında satın alabilmektesiniz. İnternet üzerinden verilen kafa topu APK dosyaları ile birlikte bilgisayarınızda ya da telefonunuza indirdiğinizde ve oyunu bu indirilen APK üzerinden açtığınızda  diğerlerinden farklı olarak olarak taraftar hilesini aktif hale getirilmiş oluyorsunuz.

Kafa Topu Oyunu İçerisinde Altın Hilesi

Oyun içerisinde farklı güçler kazanabilmek ve oyun içi aksesuarları satın alabilmek için gümüş ve altına ihtiyacınız vardır. Her böyle yeni levelda elde edebileceğiniz bu gümüş ve altınları daha kolay yoldan da kazanabilirsiniz. Oyun esnasında karşınıza çıkan kartlar kartların içerisinde belirli güçler sizi daha ileri bir seviyeye gitmenizi sağlayacaktır.

YENİ YAYINLANDI->
PUBG Mobile: Hareketli Oynamanın Avantajları

İnternet üzerinden elde edeceğiniz apk ile birlikte altın hilesini aktif hale getirebiliyorsunuz. Tek tıkla indirebileceğiniz bu APK’lar oyun içinde daha aktif bir şekilde karşı tarafı yenebilmenizi sağlayacaktır.

Google play üzerinden kolaylıkla indirilebilen bu oyun içerisinde, oyun içi verilen ödüllere sahip olabilmek ve pek çok rakibi yenerek üst basamaklarda adınızın gözükmesini istiyorsanız aşırtma vuruşu adı verilen oyun içinde kullanılan hamleyi bilmelisiniz.

Kafa Oyunu Aşırtma Vuruşu Taktiği

Oyun içerisinde rakibe karşı kullanabileceğiniz bu hamle sayesinde özellikle kaleden kaleye gol atabilme imkanı da sağlamaktadır. Öncelikle kafa üzerinde yer alan topun havaya atıldıktan sonra üst kısımlara çarpıp size geri döndüğü sırada düz bir nokta da ileri yönlü tek noktaya doğru bir atış yapmalısınız. Kafa ile bu topa vururken de zıpladığımız noktada kullandığınız tuşları ileri ve geri yaparak anlık olarak topun hızını daha da arttırıyorsunuz.

Top hem hızlı hem de sadece istikameti yönüne gidecektir ve rakip bu topun gelişine hızından dolayı da algılayamıyor olacaktır. Bu denenmiş bir taktiktir. Bu taktik ile birlikte çok sayıda gol atabilirsiniz.

Başka bir taktik de şudur; hakem maçı başlattığında topun olduğu yere rakibe doğru hiçbir yere sapmadan hızlı bir şekilde gitmeniz gerekiyor. İlk hamle rakipten gelmelidir. Top ile rakibinin kalesine doğru ilerlerken ondan hamle geldiği anda zıplayarak topun kalemize gitmesine engel olurken bir yönden de karşı kaleye gol atma şansınız artar.

Bir başka taktik; karşı rakip sürekli olarak elde ettiği süper güçleri hamleyi o noktada kullanıyorsa sizde bu hamleye kullanabilirsiniz. Diyelim ki süper güçler içinden dondurma taktiğini denedi. Böyle bir durumda eğer kalenin yakınında bir mevkide bulunuyorsanız kaleyi özel teknik büyüler ile küçültebilirsiniz. Süper gücü kullanarak yapacağınız bu küçültme işlemi ile birlikte karşı taraf sizi dondurmuş olsa bile gol atma oranı daha az olacaktır.

YENİ YAYINLANDI->
PUBG Mobile Kış Modu Soğuktan Donduran Güncelleme!

Kafa topu oyunu içerisinde kullanılabilecek en önemli süper güçler şunlardır:

 • Klon kaleci
 • Büyük kale
 • Buzlanma yöntemleri oldukça işe yarayan güçlerdir.

Kafa Topu Promosyon Kodları ve Çark Hilesi

Oyun içerisinde kullanılabilecek bu teknik ile birlikte şöyle bir şans elde ediyorsunuz. Oyunun kurallarından birisi oyun içinde her gün yaklaşık 7 saat aralıklarla çevirebileceğimiz renkli çarkı bulunmaktadır.

Bu çark içerisinde:

 • Bazı yerlerde özel vuruşlar,
 • Bazı yerlerde takım içinde kullanabileceğiniz forma ya da krampon gibi ekstra ürünler
 • Bazı yerlerde de puan, altın, can ya da gümüş verilmektedir.

7 saatte oyun içinde tanımlanan bu çarkı çevirme hakkına oyun içinde reklamları izleyerek de tekrar kısa sürede elde edebiliyorsunuz.

Burada önemli olan şudur; çarkı çevireceğiniz sırada en yüksek altın değerin olduğu bölümden tutarak çarkı çevirmeniz gerekiyor. Orta hızda çevirdiğinizde sizlere geriye dönük olarak büyük ihtimalle daha yüksek miktarlarda para gelecektir. Bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Oyun İçerisinde Kullanılabilen Özel Güçler

Bu özel güçleri almanızla beraber rakibi yenmeniz daha da kolay hale gelecektir. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

 • Görünmezlik gücü
 • Büyük kafa gücü
 • Ters yön gücü
 • Küçükkale gücü
 • Özel gücü
 • Büyükkale gücü
 • Buzlanma gücü
 • Topu dondur gücü 
 • Klon kaleci gücü
 • Ekstra zaman gücü. 

Bunların her biri oyun içerisinde sizi daha avantajlı konuma getirecektir.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Kafa Topu Hileleri 2020 (En Güncel)" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı