Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

İstanbul’da Ücretsiz Wifi Olan Yerler

03.06.2019
İstanbul’da Ücretsiz Wifi Olan Yerler

Büyüyen şehirler, artan kalabalıklar, uzak mesafeler karşısında internet hem kolaylıklar sağlıyor hem de insanların daha sosyal olabilmesini sağlıyor. Çoğalan sosyal medya seçenekleri ile ve diğer avantajlarıyla internete olan ilgi arttı. İnternet önemli bir alan haline geldi. İnternetten kolayca halledilebilen işlemler, işler ve iletişim kurma ile internet vazgeçilmez bir hâl aldı.

Gençler için ücretsiz internet olanağı sağlamak belediyelerin yapabileceği güzel bir hizmet. Ayrıca her yaştan insan da internet kullanıcısı olduğu için ücretsiz wifi kullanımı hizmeti herkesi mutlu eder. Dünyada ücretsiz kablosuz bölgesel ağlar oluşturulmaya başladı. 2014 yılında İstanbul’da da bu proje uygulamaları başladı. İnsanları memnun etmek ve olağanüstü durumlarda kolay internet ulaşımı sağlamak amaçlanmıştır. İBB toplu taşımalarda; otobüs ve metrobüste wifi ağı var. İlerde tüm kurumsal alanlarda bağlantı olması hedefleniyor. Gittikçe her yerde ücretsiz wifi bağlantısı olabilmesi amaçlanıyor. Güvenli ve kaliteli bir internet bağlantısı hizmeti vermek isteniyor.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Wifi Şifresi Nasıl Değiştirilir? Tüm Modemler

Her kullanıcının günde 1 GB ücretsiz wifi ‘ dan faydalanma hakkı var. Uygulama herkese hizmet veriyor. Yabancı turistler de ücretsiz wifi kullanabilir.

Ücretsiz Wifi Nasıl Kullanılır

Ücretsiz wifi hizmetinden faydalanmak oldukça basit. Sisteme kayıt olan herkes ücretsiz interneti kullanmaya başlayabilir. Herkesin kişisel şifresi vardır ve bununla ücretsiz ağa bağlanır. Öncelikle İBB wifi ağına bağlantı kurulur. Kayıt için kişisel bilgiler doldurulur. Cep telefonuna gelen onay kodu girilir ve oluşturduğunuz şifreyle kullanıma başlanır.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Dumpper Wifi Şifresi Öğrenme Programı Nasıl Çalışır?

Ücretsiz Wifi Noktaları

İstiklal Caddesi, Taksim Meydanı, Sultanahmet Meydanı, Eminönü Meydanı, Beşiktaş Meydanı, Kadıköy Meydanı, Üsküdar Meydanı, Sultanbeyli Meydanı, Beyazıd Meydanı, Mecidiyeköy Meydanı, Cevahir önü, Miniatürk, İBB Bilgilendirme Çadırı, Saraçhane Parkı, Emirgan korusu, Hidiv Kasrı korusu, Aksaray Meydanı, Bakırköy Meydanı, Beylikdüzü Meydanı, Eyüp Meydanı, Kartal Meydanı, Sarıyer İBB İletişim Noktası, Avcılar İBB İletişim Noktası, Şirinevler Meydanı, Pierre Lotti tepesi, Anadolu Hisarı iskelesi, Dragos Sosyal Tesisler çevresi, Galata Kulesi ve yakın çevresi, Alibeyköy Cep Otogarı, Bayrampaşa Otogar, Toplu taşıma araçları olan belediyeye ait otobüslerle metrobüsler…

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  KYK Wifi Giriş Yapma Ve İnternet Kotanızı Sorgulayın

Kütüphaneler de ücretsiz wifi imkanı sunuyor. Fakat burada sınırlamalar var. Zaman kısıtlaması ve sadece araştırma yapabilmek söz konusu.

Daha da yaygınlaşması planlanan ücretsiz wifi imkanı sunmak halkın memnuniyetini sağlamıştır. Uygulama insanlara ekonomik olarak destektir. İnternet kotası dolan kişiler meydanlara gidip internet kullanmaya devam edebilirler. Böylece işleri yarım kalmaz. Yapmak istedikleri görüşmeleri, yazışmaları yapabilirler.

Özellikle sıcak ve ılık iklimlerde açık havada geçirilen zamanlar artıyor. İnsanların en çok bulunduğu yerler olan meydanlarda, parklarda ücretsiz wifi ağı olması çok avantajlı. İnsanlar sosyalleşirken, eğlenirken bir taraftan da internete bağlanabilirler.

Konu için Soru Sorabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.