Bedava Hesaplar

İsmmmo Müşteri Hizmetleri İletişimi ve Ücretleri Nedir?

İsmmmo yani İstanbul Serbest Mali Müşavirler Odası müşteri hizmetleri konusunda kendi web sitelerinden destek sağlamaktadır. Web site olarak işleyen uygulamaların yanında iletişim içinde özel bir saya bulunmaktadır. İsmmmo müşteri hizmetleri iletişimi adı altında bulunan iletişim platformu sayesinde anında iletişim kurularak ilgili desteğin alınması mümkün olmaktadır. 

İsmmmo kendi web sitesinde bulunan müşteri hizmetleri iletişi sayesinde direkt sevk edilecek bölüm de seçilmektedir. Böylelikle iletişim konusunda çok daha detaylı bir uygulama söz konusu olabilmektedir.

Müşteri hizmetleri iletişimi olarak da oldukça kısa süreler içerisinde geri dönüşler sağlanmaktadır. İstanbul Serbest Mali Müşavirler Odası üyeleri ya da üye olmayan kişiler olarak seçenek bulunmaktadır ve iletişim buna göre sağlanmaktadır.

İsmmmo Ücretleri Nedir?

İstanbul Serbest Mali Müşavirler Odası kendi web sitesinde ilgili ücretleri sunmaktadır. Asgari ücret olarak yıl yıl sunulan ücretlendirmeler pdf dosyası halinde bilgisayara ya da mobil cihaza indirilebilmektedir. Her türlü ücretlendirmenin bulunduğu bu dosya sayesinde aklınızdaki bütün alanlar göz atabilmektesiniz.

Öğrenmek istediğiniz ücretlerin ve diğer bütün bilgilerin kaynağına buradan ulaşabilirsiniz. İsmmmo tarafından sağlanan bu dosya direkt olarak web siteden indirilmektedir.

İstanbul’da bulunan birçok mali müşavirin bulunduğun İsmmmo kuruluşu uzun bir zamandır faaliyet göstermektedir ve oldukça sistemli bir şekilde işlemektedir.

Üyelik platformu ile çalışan bu kuruluş İstanbul’da bulunmaktadır. Üyelik başvurusu yapmak için ise kendi web sitelerinden faydalanabilirsiniz. Üye olan kişilere özel duyuruların bulunduğu sayfadan da çeşitli yeni haberlerden haberdar olabilmektesiniz.

İsmmmo Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri iletişi olarak oldukça sistemli ve usulünce işleyen uygulamalar İsmmmo tarafından yürütülmektedir. İletişim konusundaki teknik alt yapının güçlü tutulması müşteriler ile iletişimi kısa sürede ve anında sağlamaktadır. Bu nedenle de web site içerisindeki her türlü iletişim faaliyetleri çok daha kısa sürelerde cevaplanmaktadır.

İstanbul’daki birçok mali müşavirin bulunduğu ve oldukça sık kullanılan İstanbul Serbest Mali Müşavirler Odası web sitesi birçok işin yapılmasına olanak sağlamaktadır. Web site içerisinde bulunan kategorilerde birçok sayfa bulunmaktadır.

İsmmmo üyelerinin kullanımına açılan platformlar da olmak üzere oldukça geniş bir faaliyet yürütülmektedir. İsmmmo müşteri hizmetleri iletişimi olarak birçok platformdan çok daha iyi hizmet sunan İstanbul Serbest Mali Müşavirler Odası web sitesi, uzun bir süredir hizmet vermekte olup faaliyetlerini sürdürmektedir.

Site içerisinde bulunan mesleki ücret tarifesi ile birlikte de öğrenmek istediğiniz herhangi bir hizmetin ne kadar ücreti olduğunu öğrenebilirsiniz. Direkt olarak her türlü hizmetin ücreti yazıldığı bu dosya bütün kullanıcılara açık bir şekilde sunulmaktadır.

Böylelikle herhangi bir hizmet için ücret belirsizliği ortadan kalkarak çok daha sistemli bir çalışma yürütülmektedir. İstanbul Serbest Mali Müşavirler Odası olarak kullanılan İsmmmo web sitesi her türlü mali müşavirlik işlemleri için hizmet vermektedir.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu