Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

İşkur Evde İş İlanları İle Evden Para Kazanma

12.09.2019
İşkur Evde İş İlanları İle Evden Para Kazanma

İŞKUR (Türkiye İş Bulma Kurumu) evde iş imkanı ile birçok kişiye para kazandırmaktadır. Üstelik İŞKUR evde iş ilanları ile para kazanma sadece erkeklere yönelik olmayıp, özellikle ev hanımları içinde geçerli olmaktadır. Eğer yaptığınız bir iş yok ve ev ekonominize katkıda bulunmak istiyorsanız sizde İŞKUR evde iş imkanı dahilinde birçok paralar kazanabilirsiniz. Günümüzde evde çalışarak para kazanma işi oldukça yaygınlaşmaktadır. Sizde kendinize uygun olan bir işi seçerek rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bu işi ister ek iş olarak yapın, isterseniz de kendinize tek iş olarak seçip düzenli bir şekilde çalışarak ciddi paralar kazanabilirsiniz. Şimdi hemen hepiniz peki İŞKUR sayesinde evde ne gibi işler yapılabilmektedir diye merak ediyorsunuzdur.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Bedava Dakika Fırsatı İsteyenlere Hediye Dakika Kampanyaları

İŞKUR Evde İş İlanları Nelerdir?

Özel sektörde bir türlü çalışmayı beceremeyen ya da dikiş tutturamayan kişiler evlerinde çalışarak da para kazanabilmektedirler. İŞKUR evde iş ilanları ile para kazanma sayesinde oldukça basit ve kolay işler yaparak ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Ancak evde yapılacak olan işlerden bazıları yetenek ve beceri isteyebilmektedir. Bu yüzden bazı kişiler için bu işlerin yapılması zor olabilmektedir. İŞKUR evde yapılan işlerden en çok tercih edilenlerden birkaç tanesini sizinle paylaşalım.

  • Evde bone ve galoş paketlenmesi işi
  • Mandal montajlanması ve paketlenmesi işi
  • Evde gömlek yakası dikilmesi işi şeklinde olmaktadır.

1-) Evde Galoş Paketlemesi Nasıl Yapılır?

Günümüzde birçok mekanda hijyen kurallarının sağlanması gereği galoş kullanılmaktadır. Bu yüzden hijyen kurallarının çok dikkat edildiği bu gibi kurumlar için galoşlar olmazsa olmazlardandır. Eğer çok fazla bir el beceriniz yoksa bu iş tam size göre olmaktadır. İŞKUR evde iş ilanları ile evden para kazanma için bu iş ile ilk başlarda aylık 700 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. Eğer azminiz ve performansınız çok iyi olursa bu tutar elbette ki çok daha yüksek olacaktır. Birçok fabrika İŞKUR ilanları vasıtasıyla ev işleri için ilan vermektedir. Buradan rahatlıkla bone ve galoş paketleme işlerini alabilirsiniz.

2-) Mandal Montajlama ve Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Medistate Hastanesi Randevu ve Muayene Ücretleri Nedir?

Her evin olmazsa olmazlarından olan mandallarda yine evde iş arayanlar için en uygun olanlarından olmaktadır. Hemen herkesin pratik olarak yapabileceği bir iş olmaktadır. İlk başlarda biraz zorlanacak gibi olsanız da el becerisi kazandıkça oldukça hızlanacaksınız. Bu işi doğrudan fabrikalardan alabileceğiniz gibi yine İŞKUR ilanlarından da takip edebilirsiniz. Mandalları paketlere 12’li ya da 24’lü olarak dizmektesiniz.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Telefon Numarası Yönlendirme ve Taşıma

3-) İŞKUR Evde Gömlek Yakası Dikme İşi Nasıl Yapılır?

İŞKUR evde iş ilanları ile para kazanma yöntemlerinden bir tanesi de evde gömlek yakası dikme işi olmaktadır. Ülkemizde oldukça yaygın olan tekstil ürünlerinden olan gömleklerin yakası evlerde de dikilebilmektedir. İşi doğrudan fabrikalardan alabileceğiniz gibi yine İŞKUR ilanları üzerinden de alabilmektesiniz. Farklı desen ve modellerde gömlek yakalarını dikerek zamanında teslim etmektesiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.