Türk Telekom

İnternet Alt Yapısı Olmayanlara Ev İnterneti

Teknolojik alandaki gelişmeler baş döndüren bir hızla gerçekleşmektedir. Artık birçok internet sağlayıcısı kullanıcılarına birçok farklı alanlarda hizmetler sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de internet alt yapısı olmayanlara ev interneti imkânı sağlamaları olmaktadır. Bu sayede hemen her tür teknik alt yapıdan yoksun olanlara da internet imkânı sağlanabiliyor. Özellikle köy ve kasabalarda yaşayıp da internet alt yapı ağından mahrum olanlar bu sayede çok kolay ve hızlı bir şekilde internete bağlanma imkânına kavuşmuş olmaktadırlar.

Turkcell İnternet Alt Yapısı Olmayanlara Ev İnterneti

Ülkemizin yapısı itibariyle birçok bölgesinde internet teknik alt yapı hizmeti bulunmamaktadır. Hatta bazı durumlarda bırakın köyler gibi ücra yerleri bazı şehirlerin kıyı yerlerinde dahi teknik alt yapı sıkıntısı yaşanabiliyor. Birçok vatandaş teknik alt yapı ya da boşta port bulunmaması sebebiyle sorunlar yaşayabilmektedir. Sizde Turkcell SuperBox ile herhangi bir teknik altyapıya ihtiyaç duymadan internetinize doyasıya bağlanabilirsiniz. Turkcell internet altyapısı olmayanlara ev interneti sağlayan SuperBox paketi ile birçok kişinin ilgi odağı olmuş durumda bulunuyor.

Çünkü kullanıcılarına 4.5G hızında internet sunan bu paketi istediğiniz hemen her mekânda kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. İster dağ başında, ister evinizde, ister işyerinizde isterseniz de bahçenizde kullanabilmektesiniz. Kesinlikle taşınma problemi olmadığı gibi sizlerden herhangi bir teknik altyapı desteği de istememektedir. Eğer sürekli seyahat halinde iseniz ya da internet altyapısının olmadığı kırsal alanlarda yaşıyorsanız bu paket tam size göre olmaktadır. Fiber ev internetlerine göre daha pahalı bir konumda olan Turkcell SuperBox, mobil internetlerine göre ise kıyaslanmayacak kadar uygun olmaktadır.

Vodafone İnternet Alt Yapısı Olmayanlara Ev İnterneti

Vodafone’da yine kullanıcılarını mağdur etmeme ve onları en ücra yerlerde de olsalar internetsiz bırakmamaktadır. Bunun için teknolojisini her geçen gün geliştirmekte ve bu gelişmeleri anında kullanıcılarına yansıtmaktadır. Vodafone internet alt yapısı olmayanlara ev interneti kampanyasında oldukça iddialı olup, kullanıcılarına oldukça cazip teklifler sunmaktadır. Sizde Vodafone SuperNet ile 4.5Ghızında internete erişim sağlayabilirsiniz.

İnternetinizi yine yanınızda istediğiniz yere taşıyabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede artık internetsiz hemen hiçbir adres kalmamaktadır. Ev internetlerine göre biraz pahalı olsa da mobil tarifelerdeki internet fiyatları ile karşılaştırılamayacak kadar uygun olmaktadır.

Turk Telekom İnternet Alt Yapısı Olmayanlara Ev İnterneti

Türkiye’nin belki de en büyük operatörü konumundaki Turk Telekom müşterilerine her geçen gün yeni bir kampanya düzenlemektedir. Şimdi de Turk Telekom internet alt yapısı olmayanlara ev interneti imkânı sağlamaktadır. Bu sayede artık kimse internetsiz kalmayacak ve bulundukları her yerden rahatlıkla internete erişim imkânı bulacak. İster kırsal alanda yaşayın, ister seyahat halinde olun isterseniz de evinizin bahçesinde oturun. Her zaman yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz internetiniz sayesinde 4.5G hızında anında internete bağlanabileceksiniz.

9 Kişi Katıldı

  1. Tasınabilem alt yapı gerektirmeyen sınırsız internet istiyorux yardımcı olurmusunuz

  2. turk telekom kendine internet bulsun önce.altyapısız internet diye bişey orda yok .koskoca türkiyede tek superbox var milleti kazıklayan turkcell e ait.araştırmadan yazı yazmayın .yazıyorsanız bilgi güncelleyip telefon yada başvuru linki paylaşın tabi link çalışıyor olsun bir zahmet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu