Vodafone Bedava İnternet 2020

Honor Vodafone Kaçmaz Kırmızı Günler Fırsatı

Honor markası ve vodafone iş birliği ile vodafone kaçmaz kırmızı günler fırsatı kampanyası yapılmıştır. Bu kampanya ile Honor markasının Honor 20, Honor 8X, Honor 8C ve Honor 8S cihazları kampanyaya ek olarak satın alınmaktadır.

Honor 5 cihaz ile bu kampanyaya dahil olmuştur. Kampanyadan yararlanabilmek için Vodafone bayiilerine gitmek yeterlidir. Tarifeye ek olarak uygun fiyatlar ile aylık ödeyerek bu güzel 5 cihazdan birine sahip olmak mümkündür.

Kampanyalar Ekim ayı içerisinde belli tarihlerde meydana gelecektir. Fakat kaçırdığınız durumda hiç üzülmeyin. Çünkü zaman zaman bu kampanyalar meydana gelecek ve sürekli hale gelecektir.

Vodafone Kaçmaz Kırmızı Günler fırsatı ile ilgili detaylar şu şekildedir.

 • Bu kampanya faturalı hatlara Honor cihazlarının eklenmesi ile gerçekleşecektir.
 • Kampanya Ekim ayı içerisinde belli günlerde geçerli olmaktadır.
 • Kampanyadan faydalanmak için Honor 20, Honor 8X, Honor 8C ve Honor 8S cihazlarından herhangi birinin satın alınması gerekmektedir.
 • Honor 20 cihazını satın alanlar için Band 5 akıllı bileklikte hediye edilmektedir. Bu telefon ve bilekliğe sahip olmak için Honor 20 cihazını Vodafone bayilerinden telefon faturanıza ek olarak almanız gerekmektedir.
 • Honor 20 dışındaki diğer Honor 8S, Honor 8 C ve Honor 8X modelleri daha uygun fiyatlı olmaktadır.
 • Honor 8S cep telefonunu 12 ay ödemeli olarak faturanıza ek 115 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
 • Honor 8C cep telefonunu 12 ay ödemeli olarak faturanıza ek 155 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
 • Honor 8X cep telefonunu 12 ay ödemeli olarak faturanıza ek 168 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Honor Cihazlarının Özellikleri Hakkında Bilgi

 • Honor 20 Özellikleri

Bu cep telefonu şık ve ergonomiktir. Bunun yanı sıra yapay zeka desteklidir. Süper gece modu ile mükemmel bir kamera özelliğine sahiptir. 48 MP ve dört kamera sistemi bulunmaktadır. Algoritması oldukça gelişmiştir. Süper gece modu sayesinde görüntü en az kumlanmaya sahip olarak cep telefonuna yansımaktadır. 6 GB Ram özelliği bulunmaktadır. 6,26 inç genişliği vardır.

 • Honor 8X Özellikleri

6,5 inç büyüklüğünde olan bu cep telefonunun çözünürlüğü çok iyidir. Geniş ekran sevenler için tercih edilen telefon modellerinden bir tanesidir. 8 çekirdeklidir. 20 MP + 2 MP kamera özelliğine sahiptir. Süper gece mode sayesinde gece ve karanlık ortamlarda çok iyi fotoğraf çekmektedir.

 • Honor 8C Özellikleri

Uzun ömürlü pili ile bilinen bu cep telefonu 2 gün şarj edilmeden kullanılabilmektedir. Günümüz şartlarına göre bu çok büyük bir avantajdır. 5,5 inç genişliğe sahiptir. Fakat görüntü olarak 6,26 inçlik bir görüntü sığdırmaktadır.

 • Honor 8S Özellikleri

5,71 inç genişliğinde olan bu cep telefonunda daha çok ışık için lens kullanılmaktadır. 13 MP arka kamerası bulunmaktadır. Bu nedenle fotoğraf çekme özelliği bakımından çok iyi bir cihazdır.

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Honor Vodafone Kaçmaz Kırmızı Günler Fırsatı" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı