Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava Dakika 2020 Kazanma Hilesi

Turkcell’den kazanabileceğiniz bedava dakikalar, sms ve internet hakkında aradığınız hemen her detayı bulabileceksiniz.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Teknolojinin hızlı gelişmesi sonucunda günümüzde artık telefon kullanmayan kimse yok denecek kadar azdır. Durum böyle olunca insanlar birbirleriyle telefonda konuşarak birçok işlerini halledebilmekteler. Bunun içinse elbette dakikaya ihtiyaçları olmaktadır. Bu noktada operatörler kullanıcılarına bedava dakika hediye etmektedir. Ancak Turkcell operatörü bu konuda kullanıcılarına çok daha fazla olanak sunmaktadır.

Gençlere bir türlü dakika yetiremeyen operatörler birbirinden farklı kampanyalar düzenlemeye devam etmektedir. Bu kampanyalardan bir tanesi de Turkcell Bedava Dakika 2020 kampanyasıdır.

Bu kampanya sayesinde 2020 yılı içerisinde bedavaya doyasıya konuşacaksınız. Kampanyadan yararlanabilmek içinse öncelikle Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir. Sonrasında ise Turkcell Hesabım ve Bip Messenger uygulamalarını indirmeniz gerekmektedir.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2020

Kullanıcılarına birçok kampanyalar Turkcell ile sizde birçok hediye dakika kazanacaksınız. Özellikle Turkcell Hesabım ile ücretsiz bir şekilde bedava dakikalarınızı hattınıza tanımlatabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken; Turkcell Hesabım uygulamasını indirmek ve giriş yapmak olacaktır.

blank

Sonrasında sol üst kısımdaki 3 yatay çizgiye yani menüye giriş yapacaksınız. Buradan çıkacak menüden Turkcell Salla Kazan seçeneğine dokununuz. Her pazartesi birçok hediye dakikalar sizi bekliyor olacak.

Turkcell Bedava Dakika Hilesi Nedir?

Elbette tüm bu tarifeler Turkcell aboneleri için geçerli olmaktadır. Turkcell her yöne bedava dakika kampanyası içinde Bip Messenger uygulamasını indirmiş olmanız gerekmektedir. Neredeyse bütün özel günlerinizde Turkcell operatörü Bip Messenger üzerinden kullanıcılarına mesajlar, dakikalar ve bol GB’lar hediye etmektedir.

Turkcell Bedava Dakika Yapma Hilesi 2020

Sunduğu kampanyalarla adından sıkça söz ettiren ve kullanıcılarının gönlünde taht kuran Turkcell, aylık 35 TL ve üzeri yüklemelerde her hafta sonu Turcell’lilerle sınırsız konuşma imkanı sunuyor. Kampanya sebebiyle hafta sonu yapılan konuşalar ücretlendirilmemektedir. Ancak bu kampanyanın yurt içi görüşmelerde geçerli olduğunu bilmenizi isteriz.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları 2020

turkcell bedava konuşma paketleri

Turkcell Bip uygulaması sayesinde haftalık her yöne 500 dakika kazanabilmektesiniz. Bunun için sarı kutunuzda biriken puanınızın 500 olması yeterlidir. Ancak Turkcell Bip her yöne 500 dakika için önce Turkcell hesabım sonra da Turkcell Bip uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Sarı kutunuzda biriken puanınız 500 olduğu zaman SK137 yazıp 2200’a kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Turkcell Bip Bedava Dakika Hilesi Nedir?

Eğer Turkcell hesabım ve Turkcell Bip uygulamaları telefonunuzda mevcut değilse Apple Store ya da Google Play uygulamalarından rahatlıkla indirebilirsiniz. Bütün Turkcell kampanyaları hakkında daha detaylı bilgilere yine www.turkcell.com.tr resmi sitesinden de erişebilirsiniz.

Benzer Konular

3 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Turkcell Bedava Dakika 2020 Kazanma Hilesi" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu