Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Hediye Türkcell Bedava SMS İle Yapılan Hediye

Hediye Türkcell Bedava SMS İle Yapılan Hediye

Turkcell’den kazanabileceğiniz bedava dakikalar, sms ve internet hakkında aradığınız hemen her detayı bulabileceksiniz.

Turkcell Bedava Dakika Paketleri

Teknolojinin hızlı gelişmesi sonucunda günümüzde artık telefon kullanmayan kimse yok denecek kadar azdır. Durum böyle olunca insanlar birbirleriyle telefonda konuşarak birçok işlerini halledebilmekteler. Bunun içinse elbette dakikaya ihtiyaçları olmaktadır. Bu noktada operatörler kullanıcılarına bedava dakika hediye etmektedir. Ancak Turkcell operatörü bu konuda kullanıcılarına çok daha fazla olanak sunmaktadır.

Gençlere bir türlü dakika yetiremeyen operatörler birbirinden farklı kampanyalar düzenlemeye devam etmektedir. Bu kampanyalardan bir tanesi de Turkcell Bedava Dakika 2019 kampanyasıdır. Bu kampanya sayesinde 2019 yılı içerisinde bedavaya doyasıya konuşacaksınız. Kampanyadan yararlanabilmek içinse öncelikle Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir. Sonrasında ise Turkcell Hesabım ve Bip Messenger uygulamalarını indirmeniz gerekmektedir.

Turkcell Hesabım İle Bedava Dakika Kazan

Kullanıcılarına birçok kampanyalar Turkcell ile sizde birçok hediye dakika kazanacaksınız. Özellikle Turkcell Hesabım ile ücretsiz bir şekilde bedava dakikalarınızı hattınıza tanımlatabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken; Turkcell Hesabım uygulamasını indirmek ve giriş yapmak olacaktır. Sonrasında sol üst kısımdaki 3 yatay çizgiye yani menüye giriş yapacaksınız. Buradan çıkacak menüden Turkcell Salla Kazan seçeneğine dokununuz. Her pazartesi birçok hediye dakikalar sizi bekliyor olacak.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kampanyası

Elbette tüm bu tarifeler Turkcell aboneleri için geçerli olmaktadır. Turkcell her yöne bedava dakika kampanyası içinde Bip Messenger uygulamasını indirmiş olmanız gerekmektedir. Neredeyse bütün özel günlerinizde Turkcell operatörü Bip Messenger üzerinden kullanıcılarına mesajlar, dakikalar ve bol GB’lar hediye etmektedir.

Tarife Paketleri Nelerdir?

Sunduğu kampanyalarla adından sıkça söz ettiren ve kullanıcılarının gönlünde taht kuran Turkcell, aylık 35 TL ve üzeri yüklemelerde her hafta sonu Turcell’lilerle sınırsız konuşma imkanı sunuyor. Kampanya sebebiyle hafta sonu yapılan konuşalar ücretlendirilmemektedir. Ancak bu kampanyanın yurt içi görüşmelerde geçerli olduğunu bilmenizi isteriz.

Turkcell Bip Her Yöne 500 Dakika

Turkcell Bip uygulaması sayesinde haftalık her yöne 500 dakika kazanabilmektesiniz. Bunun için sarı kutunuzda biriken puanınızın 500 olması yeterlidir. Ancak Turkcell Bip her yöne 500 dakika için önce Turkcell hesabım sonra da Turkcell Bip uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Sarı kutunuzda biriken puanınız 500 olduğu zaman SK137 yazıp 2200’a kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Eğer Turkcell hesabım ve Turkcell Bip uygulamaları telefonunuzda mevcut değilse Apple Store ya da Google Play uygulamalarından rahatlıkla indirebilirsiniz. Bütün Turkcell kampanyaları hakkında daha detaylı bilgilere yine www.turkcell.com.tr resmi sitesinden de erişebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.