Türk Telekom Bedava İnternet

Hediye Bedava Dakika Kazanma Yöntemleri 2020

Operatörler bedava hediye dakika verirken bu dakikaları bazen sadece kendi operatörleri içerisinde kullanılmak üzere vermektedir. Bazı kampanyalarında da her yöne geçerli olacak şekilde hediye dakika vermektedir.

Şimdi operatörlerin bedava dakika kapsamında düzenlemiş olduğu kampanyaları ele alalım. Hangi kampanyalardan her yöne dakika kazanılmakta sizler için tek tek yazacağız.

Türkcell Hediye Bedava Dakika Kampanyaları 2020

Turkcell kullanıcılarına birbirinden farklı birçok her yöne bedava dakika kampanyası düzenlemektedir. Bu noktada kullanıcılarını memnun edebilmek için adeta her öne bedava dakika hediye ediyor desek yanlış olmaz. Turkcell her yöne bedava dakika kampanya yöntemleri;

Türkcell Salla Kazan Kampanyası 2020

2019 yılının Turkcell bedava dakika kampanyalarından ilki sayılacak olan salla kazan ile kullanıcıları bir sürü bedava dakika kazanmaktadır. Yine bunun yanında internet ve SMS kazanma şansına da sahiptirler. Salla Kazan kampanyası kapsamında kazandıkları dakikaları her yöne kullanabilmektedirler.

Yine Turkcell kullanıcıları Dergilik uygulamasını indirdiklerinde ekstradan bir kez daha salla kazan kampanya hakkı kazanmaktadırlar. Bu kampanyadan yararlanmak için tek yapmaları gereken ise, Apple Store ya da Google Play’dan Salla Kazan uygulamasını indirmek olacaktır.

Her Yöne 500 DK Bip Bedava 2020

Turkcell sohbet uygulaması olan Bip’te yer alan sarı kutunuzda biriken puanlarınız 500 olduğunda SK137 yazarak 2200’a kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Sonrasında her yöne doyasıya konuşabileceğiniz 500 dakika kazanacaksınız.

Türk Telekom Hediye Bedava Dakika 2020 Kampanyası

En çok kullanılan operatörü olan Turk Telekom her yöne hediye bedava dakika kampanya yöntemleri;

Türk Telekom Hediye 50 DK – 100 DK Kampanyası

Türk Telekom müşterilerine 50 ya da 100 dakika hediye konuşma hakkı veriyor. PAKET yazıp, 9090’a kısa mesaj atarak kampanyaya katılabilir, gelen bilgilendirme mesajı ile hangi hediyeye sahip olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika

Selfy’li geceler kampanyası, Türk Telekom faturasız hat kullanan ve Selfy Paketi’ne abone olan gençlere özel olan bir kampanyadır. Türk Telekom Selfy’li tüm gençlere her akşam saat 21.00 itibariyle başlayıp, ertesi sabah saat 09.00’a kadar devam eden ücretsiz konuşma ve mesajlaşma hakkı veriyor. GECE yazıp 4545’e mesaj göndermeniz yeterli oluyor.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası 2020

Turk Telekom sil süpür kampanyası kapsamında Turk Telekom mobil uygulamasını cep telefonuna indiren kullanıcılar her Cuma her yöne bedava dakika, internet ya da SMS kazanmaktadır. Buradan kazandıkları dakikalarla bütün operatörler ile doyasıya rahatça konuşabilmektedirler.

Vodafone Hediye Bedava Dakika 2020 Kampanyası

Vodafone kullanıcıları da operatörlerinin kendilerine sunduğu çeşitli kampanyalar kapsamında yüzlerce her yöne dakika kazanmaktadır. Vodafone her yöne hediye bedava dakika kampanya yöntemleri;

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır? 2020

Harca harca kazan kampanyası ile 2019 yılının en çok konuşanı siz olacaksınız. Kampanyaya katılım oldukça kolay BANANEVAR yazıp 4545’e kısa mesaj atmanız yeterlidir. Böylece 30 TL ve üzeri yüklemelerinizde size 100 dakika her yöne dakika kazandırmaktadır.

Vodafone Freezone Bedava Dakika Kazanma 2020

Eğer sizde Vodafone Freezone’lu iseniz cep telefonunuza Vodafone yanımda uygulamasını indirin ve Bana Özel bölümünden 6 ay geçerli bedava 250 dakika kazanın.

2 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu