Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Hediye Her Yöne Bedava Dakika Yöntemleri Nedir?

05.11.2019
Hediye Her Yöne Bedava Dakika Yöntemleri Nedir?

Operatörler bedava hediye dakika verirken bu dakikaları bazen sadece kendi operatörleri içerisinde kullanılmak üzere vermektedir. Bazı kampanyalarında da her yöne geçerli olacak şekilde hediye dakika vermektedir.

Şimdi operatörlerin bedava dakika kapsamında düzenlemiş olduğu kampanyaları ele alalım. Hangi kampanyalardan her yöne dakika kazanılmakta sizler için tek tek yazacağız.

Turkcell Her Yöne Hediye Bedava Dakika Kampanyaları

Turkcell kullanıcılarına birbirinden farklı birçok her yöne bedava dakika kampanyası düzenlemektedir. Bu noktada kullanıcılarını memnun edebilmek için adeta her öne bedava dakika hediye ediyor desek yanlış olmaz. Turkcell her yöne bedava dakika kampanya yöntemleri;

1-) Turkcell Salla Kazan Kampanyası

2019 yılının Turkcell bedava dakika kampanyalarından ilki sayılacak olan salla kazan ile kullanıcıları bir sürü bedava dakika kazanmaktadır. Yine bunun yanında internet ve SMS kazanma şansına da sahiptirler. Salla Kazan kampanyası kapsamında kazandıkları dakikaları her yöne kullanabilmektedirler. Yine Turkcell kullanıcıları Dergilik uygulamasını indirdiklerinde ekstradan bir kez daha salla kazan kampanya hakkı kazanmaktadırlar. Bu kampanyadan yararlanmak için tek yapmaları gereken ise, Apple Store ya da Google Play’dan Salla Kazan uygulamasını indirmek olacaktır.

2-) Her Yöne 500 DK Bip

Turkcell sohbet uygulaması olan Bip’te yer alan sarı kutunuzda biriken puanlarınız 500 olduğunda SK137 yazarak 2200’a kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Sonrasında her yöne doyasıya konuşabileceğiniz 500 dakika kazanacaksınız.

Turk Telekom Her Yöne Hediye Bedava Dakika Kampanya Yöntemleri

En çok kullanılan operatörü olan Turk Telekom her yöne hediye bedava dakika kampanya yöntemleri;

1-) Turk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Turk Telekom sil süpür kampanyası kapsamında Turk Telekom mobil uygulamasını cep telefonuna indiren kullanıcılar her Cuma her yöne bedava dakika, internet ya da SMS kazanmaktadır. Buradan kazandıkları dakikalarla bütün operatörler ile doyasıya rahatça konuşabilmektedirler.

Vodafone Her Yöne Hediye Bedava Dakika Kampanya Yöntemleri

Vodafone kullanıcıları da operatörlerinin kendilerine sunduğu çeşitli kampanyalar kapsamında yüzlerce her yöne dakika kazanmaktadır. Vodafone her yöne hediye bedava dakika kampanya yöntemleri;

1-) Harca Harca Kazan Kampanyası

Harca harca kazan kampanyası ile 2019 yılının en çok konuşanı siz olacaksınız. Kampanyaya katılım oldukça kolay BANANEVAR yazıp 4545’e kısa mesaj atmanız yeterlidir. Böylece 30 TL ve üzeri yüklemelerinizde size 100 dakika her yöne dakika kazandırmaktadır.

2-) Vodafone Freezone Bedava Dakika

Eğer sizde Vodafone Freezone’lu iseniz cep telefonunuza Vodafone yanımda uygulamasını indirin ve Bana Özel bölümünden 6 ay geçerli bedava 250 dakika kazanın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.