Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Hattımın Kapanma Süresini Nasıl Öğrenebilirim?

20.07.2019
Hattımın Kapanma Süresini Nasıl Öğrenebilirim?

Faturasız hat kullananlar, hatlarına belli bir süre TL yüklemediklerinde hatları otomatik olarak kapatılmaktadır. Bu süre genel olarak ortalama 6 ay olmaktadır. Hattınızın kapanma süresini öğrenmeniz için, yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Söylemiş olduğumuz bu 6 aylık süre zarfı ülkemizdeki tüm operatörler için geçerli olmaktadır. Eğer siz faturasız hattınıza 6 ay boyunca herhangi bir ücret yatırmazsanız hattınız 6 aylık süre zarfı sonunda kapatılacaktır. Şimdi ülkemizdeki operatörlerin hat kapanma süresini sizlerle paylaşalım.

1-) Türkcell Hattımın Kapanma Süresini Nasıl Öğrenebilirim?

Eğer Türkcell hat kullanıcısı iseniz, hattınıza 6 ay boyunca TL yüklemesi yapmadığınızda hattınız kapatılmaktadır. Peki hattımızın kapatılacağı tarihi nasıl öğrenebiliriz diyorsanız, Türkcell hat kapanma tarihini öğrenme yöntemlerini sizin için madde madde yazdık.

 • İlk ve en kolay yöntemlerden bir tanesi Türkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz olacaktır. Türkcell hattınızın kapanma süresini ilk ve en kolay yolu bu müşteri temsilcisi sayesinde hattınızla ilgili hemen her detayı rahatlıkla öğrenebilmektesiniz.
 • Bir diğer yöntem olarak ise Türkcell bayilerine giderek hattınızın kapanma süresiyle ilgili her detayı öğrenebilirsiniz. Eğer kapanmasını istemiyorsanız bayiler aracılığıyla anında TL yüklemesi yapabilirsiniz. Bu işlemde sizin için oldukça kolay yapabileceğiniz yöntemlerden bir tanesi olmaktadır.
 • Türkcell internet sitesi üzerinden de telefonunuza gelen şifre yardımıyla hattınızın kapanma süresini öğrenebilmektesiniz. Siteye telefon numaranız ve telefonunuza gelen şifre ile kolayca giriş yaparak bilgilerinizi görebilmektesiniz.
 • Son olarak Türkcell akıllı telefon uygulaması sayesinde yine hattınızın kapanma süresini kolaylıkla öğrenebilmektesiniz.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Telefon Rehberi Nasıl Yedeklenir? Kurtarma Detayları

2-) Vodafone Hattımın Kapanma Süresini Nasıl Öğrenebilirim?

Vodafone faturasız hat kullanıcısı iseniz ve hattınızın ne zaman kapatılacağını bilmiyorsanız, yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Vodafone hattınızın kapanmamasını istiyorsanız dikket etmeniz gerekenler;

 • İlk olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelerini önermekteyiz. Müşteri temsilcisi size hattınızla ilgili hemen her konuda gerekli bilgiyi vermektedir.
 • İkinci olarak Vodafone kullanıcıları 8091’i arayarak da hatlarının kapanma süreleri hakkında bilgi alabilmektedirler.
 • Bir başka yöntem olarak ise Vodafone bayilerine giderek hattınızın kapanma süresi ile ilgili bilgileri rahatlıkla edinebilirsiniz.
 • Yine Vodafone faturasız hat kullanıcıları Vodafone’un resmi internet sitesi üzerinden de hatları ile ilgili bilgileri öğrenebilmektedirler.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Bedava Dakika Fırsatı İsteyenlere Hediye Dakika Kampanyaları

3-) Turk Telekom Hattımın Kapanma Süresini Nasıl Öğrenebilirim?

Turk Telekom faturasız hat kullanıyorsanız hattınıza 184 gün boyunca bir yükleme yapmadığınızda, hattınız dış aramalara kapatılmaktadır. Size 92 günlük bir süre daha tanınır ve bu sürede de yükleme yapmazsanız artık hattınız tamamen kapatılmaktadır. Türk Telekom hattım kapanmasın diyorsanız;

 • Müşteri hizmetlerinizi arayarak hattınızın kapanma süresi ile ilgili bilgiyi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
 • Turk Telekom şubelerine giderek yine şubelerden de hattınızla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.
 • Turk Telekom mobil uygulaması ile yine hattınızla ilgili hemen her bilgiyi çok kolay bir şekilde öğrenme imkanınız olmaktadır.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Bedava Dakika Fırsatı İsteyenlere Hediye Dakika Kampanyaları

Konu için Soru Sorabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.