Turkcell

Hadi Joker 2020 Soru İpucuları ile Kodları Kazanma Hilesi

Hadi, her gün olduğu gibi ödül dağıtmaya devam ediyor. TV+ Film Gecesi ile birlikte 30 Bin TL ödül dağıtılmaktadır. 60.000 JOKER KODU TV+ Instagram hesabında sizleri beklemektedir. Sizler de bu hesaba giriş yapabilir sonrasında da kodunuzu burada hemen alabilirsiniz.

Türkcell kullanıcılarının severek kullanmış olduğu TV+ uygulaması ile birlikte binlerce kişi canlı olarak televizyon izleyebilir. Daha öncesinde BİP ve bunun gibi benzeri kanallar ile birlikte Joker kodu dağıtan Hadi bilgi yarışması bu sefer TV+ ile birlikte 60.000 Joker kodunu bütün herkese vermektedir.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları 2020

Hadi Joker Kodu Kazanma Hilesi Nedir? Videolu

Sizler de bu Joker koduna ulaşmak isterseniz o zaman yapmanız gereken oldukça basit. Sizler için Hadi joker kodu sunmakta olan TV+ hesabına giriş yapabilir ve buradan joker kodunu alabilirsiniz.

Toplamda 60 bin adet olarak sınırlı olan bu koddan faydalanmak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken hızlı davranmak olacaktır. Aksi taktirde joker kodundan faydalanamayacak ve kullanım sağlayamayacaksınız.

Hadi Joker Soru Cevapları

Hadi uygulaması her zaman olduğu gibi kazandırmaya ve bilgilendirmeye devam ediyor. Siz de kendinize güveniyorsanız ve Hadi joker kodu sahibi olmak istiyorsanız günlük olarak sunulmakta olan avantajlara göz atabilirsiniz. Sonrasında ise her daim yarışmaya katılabilir ve kazanmaya da başlayabilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Platinum Biletix Kampanyası 2020

Hadi Joker Kodu Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

Günlük canlı olarak gerçekleştirilen ve kullanıcılarına kazandırmaya devam eden uygulama bazı günlerde çok büyük ödülleriyle birlikte kullanıcılarına bu hizmeti sağlamaktadır. Sizler de bu avantajlardan faydalanmak isteğindeyseniz o zaman uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilir ve bu durumdan da memnun kalabilirsiniz.

Her geçen gün farklı sorular ile birlikte gittikçe zorlaşan soruları bilen kullanıcıların hesabına tanımlanan parayı dilediğiniz zaman çekmeniz de mümkündür. Böylelikle isteklerinize göre yarışmaya katılabilir ve yarışmanın kazananı da siz alabilirsiniz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

3 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Hadi Joker 2020 Soru İpucuları ile Kodları Kazanma Hilesi" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı