Turkcell

Turkcell Bip Bedava İnternet Hadi Joker Kodu 2020

Hadi Uygulaması bilindiği üzere her gün ödül dağıtmaya devam etmektedir. Her geçen gün yarışmaya katılan oyuncu sayısının artmasıyla birlikte ödülün de arttığını görmek mümkündür.

Anlık olarak 800 bin kişinin katıldığını gördüğümüz yarışmada bilindiği üzere her gün sınırlı sayıda joker hakkı verilmektedir. Bundan dolayı da bu Joker kodlarının ilk kullanan siz olabilir ve avantajlı bir şekilde yarışmaya katılım sağlayabilirsiniz.

Hadi Joker Kodu 2020 Kazanma Hilesi

Yarışmada sorulan sorular gittikçe zorlaştığı gibi aynı zamanda bazı günlerde çok büyük ödüller de kullanıcılara dağıtılmaktadır. Bu kapsamda da kullanıcılara 50 Bin TL para ödülü verilen BiP özel yarışmasında herkes bu jokerden faydalanabilir. Yapılması gereken ise oldukça basittir.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Sevgililer Günü Kampanyası 2020

Turkcell Bip Hediyeleri 2020 Nedir?

İlk olarak BİP uygulamasını indirmelisiniz ve sonrasında da buraya kayıt olarak joker kodunu ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Burada size gelen bildirimde yazdığı üzere herkese bir adet joker kodu verilecektir.

Bu joker kodunu bugün yarışmadan hemen önce kullanarak sizler de bir adım önde yarışmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle Hadi sınırsız joker kodu kullanımının gerçekleştirilebileceğini ve rahatlıkla kullanım sağlanacağını da belirtmekte fayda var.

Turkcell Bip Hediye Yarışı ile İnternet Paketi

Kullanabileceğiniz bu joker kodunu da yarışma saatinden hemen önce kullanmanız oldukça önemlidir.

Böylelikle diğer yarışmacılara göre bir adım daha önde yarışmaya başlayabilir ve belki de bugünün kazananı siz olabilirsiniz. Soruları bildiğiniz taktirde yarışmanın kazananına otomatik olarak tanımlanan bakiyeler de isteğe göre çekimi gerçekleştirilmektedir.

YENİ YAYINLANDI->
Türkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Sizler de bu konuda kendinize güveniyorsanız ve hem bilginizi sınamak hem de ödülü kazanmak istiyorsanız Hadi uygulamasını telefonunuza yükleyebilir, burada sizlere belirtmiş olduğumuz üzere de kodları telefonunuza ekleyerek her daim bu durumdan da memnun kalabilirsiniz.

Böyle ki sizler için bu kodlar her daim avantaj olacaktır.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

SORU - CEVAP

 "Turkcell Bip Bedava İnternet Hadi Joker Kodu 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı