Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Hadi Joker Kodu 50.000 TL Ödüllü BiP Özel Yarışması

Hadi Joker Kodu 50.000 TL Ödüllü BiP Özel Yarışması

Hadi Uygulaması bilindiği üzere her gün ödül dağıtmaya devam etmektedir. Her geçen gün yarışmaya katılan oyuncu sayısının artmasıyla birlikte ödülün de arttığını görmek mümkündür. Anlık olarak 800 bin kişinin katıldığını gördüğümüz yarışmada bilindiği üzere her gün sınırlı sayıda joker hakkı verilmektedir. Bundan dolayı da bu Joker kodlarının ilk kullanan siz olabilir ve avantajlı bir şekilde yarışmaya katılım sağlayabilirsiniz. Yarışmada sorulan sorular gittikçe zorlaştığı gibi aynı zamanda bazı günlerde çok büyük ödüller de kullanıcılara dağıtılmaktadır. Bu kapsamda da kullanıcılara 50 Bin TL para ödülü verilen BiP özel yarışmasında herkes bu jokerden faydalanabilir. Yapılması gereken ise oldukça basittir.

Hadi Sınırsız Joker Kodu

İlk olarak BİP uygulamasını indirmelisiniz ve sonrasında da buraya kayıt olarak joker kodunu ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Burada size gelen bildirimde yazdığı üzere herkese bir adet joker kodu verilecektir. Bu joker kodunu bugün yarışmadan hemen önce kullanarak sizler de bir adım önde yarışmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle Hadi sınırsız joker kodu kullanımının gerçekleştirilebileceğini ve rahatlıkla kullanım sağlanacağını da belirtmekte fayda var. Kullanabileceğiniz bu joker kodunu da yarışma saatinden hemen önce kullanmanız oldukça önemlidir. Böylelikle diğer yarışmacılara göre bir adım daha önde yarışmaya başlayabilir ve belki de bugünün kazananı siz olabilirsiniz. Soruları bildiğiniz taktirde yarışmanın kazananına otomatik olarak tanımlanan bakiyeler de isteğe göre çekimi gerçekleştirilmektedir. Sizler de bu konuda kendinize güveniyorsanız ve hem bilginizi sınamak hem de ödülü kazanmak istiyorsanız Hadi uygulamasını telefonunuza yükleyebilir, burada sizlere belirtmiş olduğumuz üzere de kodları telefonunuza ekleyerek her daim bu durumdan da memnun kalabilirsiniz. Böyle ki sizler için bu kodlar her daim avantaj olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.