Turkcell

Turkcell Goller Cepte Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

Turkcell geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Bu yelpaze genişliği sayesinde kullanıcılarına birçok uygulamadan birçok farklı şekilde internet dağıtmaktadır.

Goller Cepte Apk İndirme Nasıl Yapılır?

Bunlardan biri de Süper Lig’de gerçekleşen maçlarda atılan goller sonrası kazanılan 100 MB Turkcell bedava internet kampanyasıdır. Bu kampanya sayesinde atılan her gol ardından 100 MB internet kazanırsınız ve bu internet hattınıza tanımlanır. Kampanyayı daha detaylı incelemek için;

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Cihaz Puan Sorgulama ve Öğrenme

Goller Cepte 3 Hak ve 8 Hak Bedava İnternet Hilesi 2020

  • Kısa mesaj yolu ile GOL yazın ve 9100 numarasına mesaj gönderin.
  • İkinci yöntem ise gollercepte.tv/hergol100mb adresine girerek uygulamayı edinin.
  • Böylece telefonunuza uygulama ücretsiz bir şekilde indirilecektir. Lakin uygulamaya katılım ise 3 Türk lirası ile ücretlendirilmiştir.
  • Kampanyaya 31 Aralık 2020 tarihine kadar katılım sağlayabilirsiniz.

Goller Cepte Uygulaması 1905, 1903 ve 1907 Sürümleri Nedir?

Uygulamayı indirdikten sonra uygulama içerisinde maç listesi yayınlanır. Bu maçlardan bir tanesinde seçim yaparsınız. Seçim yaptığınız maçta atılan gol başına 100 MB bedava İnternet hattınıza tanımlanır. Ücretsiz haklar uygulama içerisinde yer alır.

Turkcell Goller Cepte Hediye İnternet Kazanma

Uygulama içerisinde ücretsiz hakkınız bittiğinde her maça katılım 3 Türk lirası ile ücretlendirilir. Diyelim ki maçta gol çıkmadı. O zaman telafi hediyesi olarak 100 MB kazanırsınız. Bir maçta ise en fazla 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Goller Cepte İptal Etme Nasıl Yapılır?

  • Kazandığınız internet bir sonraki aya devir etmez.
  • Turkcell bireysel ve kurumsal tüm müşterileri bu kampanyadan yararlanabilir.
  • SMS gönderimi ücretsiz lakin katılım bedeli 3 Türk lirasıdır.
  • Kampanyaya katılımınızı iptal etmek isterseniz İPTAL HERGOL100  yazıp 2200 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Örneğin bir maça oynadınız ve maç 4-3 skorla bitti ve 700 MB bedava internet kazandınız. Bu kazandığınız faydayı başka bir hatta transfer edemezsiniz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

2 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Turkcell Goller Cepte Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı