Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

GOLLER CEPTE UYGULAMASI İLE TURKCELL 100 MB İNTERNET BEDAVA

GOLLER CEPTE UYGULAMASI İLE TURKCELL 100 MB İNTERNET BEDAVA

Turkcell geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Bu yelpaze genişliği sayesinde kullanıcılarına birçok uygulamadan birçok farklı şekilde internet dağıtmaktadır. Bunlardan biri de Süper Lig’de gerçekleşen maçlarda atılan goller sonrası kazanılan 100 MB Turkcell bedava internet kampanyasıdır. Bu kampanya sayesinde atılan her gol ardından 100 MB internet kazanırsınız ve bu internet hattınıza tanımlanır. Kampanyayı daha detaylı incelemek için;

TURKCELL GOLLER CEPTE UYGULAMASI İLE BEDAVA İNTERNET NASIL KAZANILIR?

  • Kısa mesaj yolu ile GOL yazın ve 9100 numarasına mesaj gönderin.
  • İkinci yöntem ise gollercepte.tv/hergol100mb adresine girerek uygulamayı edinin.
  • Böylece telefonunuza uygulama ücretsiz bir şekilde indirilecektir. Lakin uygulamaya katılım ise 3 Türk lirası ile ücretlendirilmiştir.
  • Kampanyaya 31 Aralık 2019 tarihine kadar katılım sağlayabilirsiniz.

UYGULAMA NASIL ÇALIŞIYOR

Uygulamayı indirdikten sonra uygulama içerisinde maç listesi yayınlanır. Bu maçlardan bir tanesinde seçim yaparsınız. Seçim yaptığınız maçta atılan gol başına 100 MB Bedava İnternet hattınıza tanımlanır. Ücretsiz haklar uygulama içerisinde yer alır. Uygulama içerisinde ücretsiz hakkınız bittiğinde her maça katılım 3 Türk lirası ile ücretlendirilir. Diyelim ki maçta gol çıkmadı. O zaman telafi hediyesi olarak 100 MB kazanırsınız. Bir maçta ise en fazla 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

GOLLER CEPTE UYGULAMASI İLE İLGİLİ SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Kazandığınız internet bir sonraki aya devir etmez.
  • Turkcell bireysel ve kurumsal tüm müşterileri bu kampanyadan yararlanabilir.
  • SMS gönderimi ücretsiz lakin katılım bedeli 3 Türk lirasıdır.
  • Kampanyaya katılımınızı iptal etmek isterseniz İPTAL HERGOL100  yazıp 2200 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Örneğin bir maça oynadınız ve maç 4-3 skorla bitti ve 700 MB bedava internet kazandınız. Bu kazandığınız faydayı başka bir hatta transfer edemezsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.