Araba Kampanya

Fuzul Oto Sistemi Faizsiz Taksitle Araba Alma Nedir?

Yeterli maddi imkanlara sahip olmayan birçok kişi araç satın alma noktasında ilk olarak banka kredisinden faydalanmayı tercih etmektedir. Fakat banka kredilerinde anapara üzerine eklenen faiz miktarı ve uzu vadeler birçok kişinin zorlanmasına sebep olmaktadır.

Fuzuloto Araba Yorumları Nedir?

Bu sebeple faiz ve kredi gibi koşullar ile karşılaşmak istemeyen kişiler için taksitli ve faizsiz şekilde ödeme planları ile araç satın alma açısından Fuzuloto tarafından sunulan sistemler yer almaktadır. 

Fuzuloto tarafından sağlanan bu profesyonel sistemler içerisinde herkes faizsiz araba seçenekleri kapsamında 4 farklı imkanından faydalanabilir. Bu kapsamda; çekiliş sistemi, peşinatlı erken teslim sistemi, vade ortası sistemi veya ara ödemeli erken teslim sistem gibi seçeneklerden birinden yararlanılarak araç sahibi olma imkanı bulunmaktadır. 

Faizsiz Araba Alma Kampanyaları 2020 Nedir?

Sistemlerde faiz ve vade farkı gibi durumlar ile karşılaşılmamaktadır. Sistemlerin tümünde araçlarını teslim almamış kişiler otomobil değeri, taksit sayısı ve taksit miktarlarında arttırma veya azaltma talep edebilir.

Taksitle Araba Alma Kampanyaları 2020 Nedir?

Çekiliş sistemi sayesinde araç sahibi olmak istediğinizde, pratik bir şekilde belirli bir gruba katılmanız gerekir. Bu gruplar 11, 15, 21, 31, 37, 49 veya 61 kişinin katılımı sayesinde benzer ödeme planlarını sağlayan kişiler arasından seçilerek oluşturulur. Sistem detaylarında;

  • Her ay noter ile çekiliş yapılarak araç satın alacak kişinin belirlenmesi,
  • Kişinin kendi ödeme planını seçme imkanı bulunması,
  • Peşinat ödeme veya ödememe imkanı sunulması,
  • Sisteme giriş için ilk ay taksit miktarının ödenmesi ve organizasyon ücretinin ödenmesi gibi noktalar bulunmaktadır. 
  • Bir örnek olarak; katılımcılar 50.000 TL araç değeri için peşinat ödemeden 21 ay gibi bir vade sayısı seçtiklerinde, 2.380,95 TL ilk taksit ödemesini sağladıktan sonra sadece 52.900 TL maliyet ile araç sahibi olabilir. 

Taksitle Araba Satan Yerler Nedir?

Peşinatlı erken teslim sisteminde yine 50.000 TL gibi bir araç bedeli belirlediğinizde, örnek olarak 30.000 TL gibi bir peşinat ödemeniz gerekebilir. Sonrasında 21 ay taksit ödemesi için 952.38 TL taksit ödemesi ile birlikte 4 ayda teslim sağlanaraktır. Yine 52 bin 900 TL ile araç sahibi olabilirsiniz.

Bu sistemde de kişi önceden araç teslim tarihini belirler, peşinat verme ile sistem içerisine dahil olur. Aracını teslim alan kişi teslimat sonrasında da kalan taksitlerini sabit rakamları ile ödemeye devam eder. Sistemde ilk taksit ödemesi bir sonraki ay ile birlikte başlar. 

Faizsiz Araba Alma Sistemi Nedir?

Vade ortası sisteminde ise kişi yine önceden araç teslim tarihini belirler ve her katılımcı taksitlerin yarısını ödediğinde otomobil sahibi olabilir. Bu sistemde ise

  • Peşinat ödemeden giriş sağlanır ve 5 ile 200 ay arasında vadeler seçilebilir. Örneğin, 40 ay taksit seçmiş bir kişi 20 ay ödeme yaptıktan sonra araç sahibi olabilir. 
  • Teslimat sağlandıktan sonra taksiler ödenmeye devam edilir. 
  • Sisteme dahil olmak için ilk taksit ödenmesi ve organizasyon ücretinin ödenmesi gerekir. 

Fuzul Oto Çekiliş Sistemi 2020 Nedir?

Bu sistemde diğer sistemlerden farklı olarak belirli dönemlerde ara ödeme yapılması gerekir. Yine peşinatlı veya peşinatsız katılım sağlanabilir. Ara ödemeler taksit miktarlarından düşürdükten sonra borç tamamlanana kadar her ay sabit taksit miktarları ödenir.

Taksit ödemelerinde sıkıntı yaşandığında taksit dondurma talep edilebilir. Taksit ve organizasyon ücreti ödenerek sisteme katılım sağlanır.  

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Fuzul Oto Sistemi Faizsiz Taksitle Araba Alma Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu