Ev Kampanyaları

Fuzulev 2020 Faizsiz Taksitle Ev Alma Sistemi Nedir?

Fuzulev ile ülkemizin dört bir yanında birçok insan ev sahibi olabilmektedir. Sistemin birçok avantajı ve kampanyası bulunmaktadır.

Fuzulev Nedir? Fuzulev Kimin?

Fuzulev ile faizsiz ev almanın birçok yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemler şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Zaman tasarruflu model,
  • Sabit teslim modeli,
  • Tüfe endeksli model ve 
  • Çekilişsiz modeller şeklindedir.

Çekilişsiz modeller ise şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Vade ortası model
  • Peşinatlı erken teslim model
  • Peşinatsız model
  • Peşinatlı ara ödemeli model olmaktadır.

Fuzulev Çekiliş Katılım Şartları Nedir?

Çekiliş sistemi geçerli olan model seçtiğinizde noter huzurunda çekiliş yapılmaktadır. Hangi ay size çıktı ise o ayda teslimat yapılmaktadır. Çekilişin ilk aylarda ya da son aylarda çıkmış olmasının herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Her durumda uygun seçenekler ile ev sahibi olmuş olursunuz.

Fuzulev Şikayet ve Yorumlar

Yorumlar olumlu olumsuz olmaktan daha çok soru niteliğindedir. Çünkü böyle bir sisteme yabancı olan herkesin kafasında doğal olarak birçok soru işareti yer almaktadır. Bu soru işaretlerinin giderilmesi için bazı sorular web sitesinde de yanıtlanmıştır. En merak edilen soruların yorumlar ise şu şekildedir.

Fuzulev Araba Nasıl Alınır

İlk çekiliş size çıktıysa bu durumda direk ev sahibi olmuş olursunuz. Evinize oturduktan sonra da taksitlerinizi ödemiş olursunuz. Bu durum oldukça avantajlı ve şanslı bir durumdur.

Eğer katıldığınız grup dağılır endişesi yaşıyorsanız, bu durumda da hiçbir değişiklik olmadan evinize sahip olabilirsiniz.

En son çekiliş size çıkarsa bu durumda da üzülecek bir şey söz konusu değildir. Çünkü bu durumda kira yardımı alacağınız için eviniz daha uygun fiyata gelmiş olacaktır. Sisteme göre gayrimenkul çeşitleri ev, arsa ya da dükkan şeklindedir. Bu gayrimenkuller arasında değişiklik yapabilmeniz söz konusudur.

Fuzul Ev Şartları Nedir?

Teslimatlar her ayın ilk cumartesi günü yapılmaktadır. Noter huzurunda çekiliş yapılır ve her ay kimin ev sahibi olacağı önceden belirlidir.Ödemeyi aldığınızda istediğiniz evi alabilirsiniz. Fakat ev tapulu olmalıdır.

Ödeme güçlüğü yaşadığınız durumda taksitleri dondurabilirsiniz. Eğer ödeme güçlüğünüz devam eder ise yatırdığınız paraları 6 ay içinde geri almak şartı ile sistemden ayrılabilirsiniz. Organizasyon bedeli dışında diğer bedeller geri ödenmektedir.

Sistem ile aynı şekilde işleyen bir araba sistemi de bulunmaktadır. Ev sahibi olurken ki seçenekler aynı şekilde araba sahibi olabilmek için de geçerli olmaktadır. 

Fuzulev Ödeme Planı ve Şubeleri

Ödeme planı bütçenize göre belirleyeceğiniz programlar ile ayarlanmaktadır. Hangi modeli seçtiyseniz ona göre ödeme planı oluşturulacaktır. Örnek bir ödeme planı verecek olursak şu şekilde bir ödeme planı çıkacağını düşünebilirsiniz.

Örneğin, 100 bin liralık bir ev alacaksınız ve peşinatınız yok. Vade sayısını 240 olarak belirlediniz. 416 TL taksit ile ev sahibi olabilirsiniz. Bu durumda sizin toplam gideriniz 109.800 TL olmaktadır.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Fuzulev 2020 Faizsiz Taksitle Ev Alma Sistemi Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu