Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Fizy Premium Üyeliği Kampanyaları

19.07.2019
Fizy Premium Üyeliği Kampanyaları

Turkcell, şimdi bambaşka bir hizmet sunmaktadır. Kullanıcılarına eşsiz bir müzik deneyimi sunan Fizy Premium üyeliği ile artık Turkcell’liler müziğin keyfini farklı yaşamaktadır. Operatörün ücretli olan bu uygulaması sayesinde milyonlarca şarkı kullanıcılarının parmaklarının ucunda olmaktadır. Turkcell’in müzik hizmeti anlayışı ve ücret politikası yenilenerek yeni bir isimle kullanıcılarının karşısına çıkmış bulunmaktadır.

Fizy olarak adlandırılan bu uygulama ülkemizde neredeyse Spofity ve Apple Music kadar popüler bir hale gelmiş durumdadır. Bizde elimizden geldiğince sizlere bu uygulama hakkında bilgi toplaya çalıştık. Edindiğimiz bilgileri yazımızda sizlere aktaracağız. Bir kere şunu belirtelim ki; uygulamanın en güzel yanı hangi operatörde olduğunuzun hiç önemli olmamasıdır. Hangi operatörde olursanız olun uygulamayı rahatlıkla indirebilmekte ve mobil cihazınıza kurabilmektesiniz. Fakat Turkcell abonelerine bazı noktalarda jest geçilmiş gözüküyor.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Faturalı, Faturasız Paket Kalanı Sorgulama

Turkcell aboneleri internetlerini harcamadan milyonlarca şarkıyı kolaylıkla dinleme imkânına sahip olmaktalar. Fizy üyeliği ile sizde bu imkâna kavuşabileceksiniz. Öncelikle şunu rahatlıkla söyleyebilir ki, gerçekten uygulama çok geniş bir içeriğe sahip olmaktadır. Yani müzik dinlemek istediğiniz andaki ruh halinize uygun düşebilecek bütün müziklere erişebilmektesiniz. Örneğin ruh halinize göre; mutlu, melankolik, parti kafası, dikkatli gibi daha birçok müzik listeleri hazırlanmış durumda bulunmaktadır. Fiyatlandırma politikasında da kesinlikle Apple Music ve Spofity’ ye göre çok daha uygun olmaktadır.

Turkcell Fizy Müzik İndirme Hediyeleri

Turkcell operatörü kullanıcıları bu uygulamadan 1 yıllık taahhüt verdikleri takdirde aylık sadece 3 TL’ye yararlanabilmektedirler. Bu ayrıcalığa sahip kullanıcılar milyonlarca şarkıyı reklamsız olarak rahatlıkla dinleyebilmektedirler. Yine müzik dinlemenin keyfinin yanında yine uygulama size reklamsız video izleme ayrıcalığı da sunmaktadır. Fizy Premium üyeliği ile tüm bu ayrıcalıklardan sizlerde yararlanabileceksiniz. Uygulamanın bir başka güzelliği ise sizlere internetin olmadığı ortamlarda da müzik dinleme keyfi sunması olmaktadır.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Vodafoneye Geçiş ile İndirimli Paketler

Daha önceden oluşturmuş olduğunuz çevirim dışı listenizi internetsiz ortamlarda da rahatlıkla dinleyebilmektesiniz. Turkcell Platinum aboneleri ise çok daha ayrıcalıklı olmaktadırlar. Bu abonelere Turkcell TV+’de ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kullanıcılarına birbirinden farklı ve kaliteli kampanyalar düzenleyen Turkcell bu uygulaması ile bütün operatör kullanıcıları için çok büyük bir iyilik yapmış gözüküyor. Faturasız veya faturalı Turkcell kullanıcıları için Fizy Premium üyeliği nasıl olunur sorusunun cevabı bir SMS kadar basit olmaktadır.

Normal aboneliklerde ücret 6,99 TL olurken, video müzik üyeliğinin ücreti ise 9,99 TL olmaktadır. Google Store ya da Apple Store üzerinden üyelik alacak olanlar için fiyat farkı bulunmaktadır. Android kullanıcıları müzik üyeliğini 6,99 video müzik üyeliğini ise 9,99 TL’den almaktadırlar. Fakat IOS kullanıcıları ise müzik üyeliğini 7,99 TL’den alırken video müzik üyeliğini ise 12,99 TL’den alabilmektedirler. Fizy uygulamasının bu üyelikler dışında başka paketleri de bulunmaktadır. Örneğin aylık 25 şarkı indirme 4,99 TL olmaktadır. Haftalık 25 şarkı indirme ise 1,99 TL olmaktadır.

Konu için Soru Sorabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.