Tarifeler

Fizy Premium Üyeliği Kampanyaları Ücreti 2020 Nedir?

Turkcell, şimdi bambaşka bir hizmet sunmaktadır. Kullanıcılarına eşsiz bir müzik deneyimi sunan Fizy Premium üyeliği ile artık Turkcell’liler müziğin keyfini farklı yaşamaktadır. Operatörün ücretli olan bu uygulaması sayesinde milyonlarca şarkı kullanıcılarının parmaklarının ucunda olmaktadır.

Turkcell’in müzik hizmeti anlayışı ve ücret politikası yenilenerek yeni bir isimle kullanıcılarının karşısına çıkmış bulunmaktadır.

Fizy Apk İndirme Nasıl Yapılır?

Fizy olarak adlandırılan bu uygulama ülkemizde neredeyse Spofity ve Apple Music kadar popüler bir hale gelmiş durumdadır. Bizde elimizden geldiğince sizlere bu uygulama hakkında bilgi toplaya çalıştık. Edindiğimiz bilgileri yazımızda sizlere aktaracağız.

YENİ YAYINLANDI->
Bimcell Paketler 2020 İnternet Konuşma Tarifeleri Nedir?

Bir kere şunu belirtelim ki; uygulamanın en güzel yanı hangi operatörde olduğunuzun hiç önemli olmamasıdır. Hangi operatörde olursanız olun uygulamayı rahatlıkla indirebilmekte ve mobil cihazınıza kurabilmektesiniz. Fakat Turkcell abonelerine bazı noktalarda jest geçilmiş gözüküyor.

Fizy Konserleri ve Müzik Yarışması 2020 Nedir?

Turkcell aboneleri internetlerini harcamadan milyonlarca şarkıyı kolaylıkla dinleme imkânına sahip olmaktalar. Fizy üyeliği ile sizde bu imkâna kavuşabileceksiniz. Öncelikle şunu rahatlıkla söyleyebilir ki, gerçekten uygulama çok geniş bir içeriğe sahip olmaktadır. Yani müzik dinlemek istediğiniz andaki ruh halinize uygun düşebilecek bütün müziklere erişebilmektesiniz.

Örneğin ruh halinize göre; mutlu, melankolik, parti kafası, dikkatli gibi daha birçok müzik listeleri hazırlanmış durumda bulunmaktadır. Fiyatlandırma politikasında da kesinlikle Apple Music ve Spofity’ ye göre çok daha uygun olmaktadır.

YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom Cihaz Puan Sorgulama

Turkcell Fizy Premium Kod Hediyesi Nedir?

Turkcell operatörü kullanıcıları bu uygulamadan 1 yıllık taahhüt verdikleri takdirde aylık sadece 3 TL’ye yararlanabilmektedirler. Bu ayrıcalığa sahip kullanıcılar milyonlarca şarkıyı reklamsız olarak rahatlıkla dinleyebilmektedirler.

Yine müzik dinlemenin keyfinin yanında yine uygulama size reklamsız video izleme ayrıcalığı da sunmaktadır. Fizy Premium üyeliği ile tüm bu ayrıcalıklardan sizlerde yararlanabileceksiniz. Uygulamanın bir başka güzelliği ise sizlere internetin olmadığı ortamlarda da müzik dinleme keyfi sunması olmaktadır.

Turkcell Fizy Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?

Daha önceden oluşturmuş olduğunuz çevirim dışı listenizi internetsiz ortamlarda da rahatlıkla dinleyebilmektesiniz. Turkcell Platinum aboneleri ise çok daha ayrıcalıklı olmaktadırlar. Bu abonelere Turkcell TV+’de ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Kullanıcılarına birbirinden farklı ve kaliteli kampanyalar düzenleyen Turkcell bu uygulaması ile bütün operatör kullanıcıları için çok büyük bir iyilik yapmış gözüküyor. Faturasız veya faturalı Turkcell kullanıcıları için Fizy Premium üyeliği nasıl olunur sorusunun cevabı bir SMS kadar basit olmaktadır.

YENİ YAYINLANDI->
D Smart Go TV İzleme Paket Uygulaması

Fizy Üyelik Ücretleri Nedir?

Normal aboneliklerde ücret 6,99 TL olurken, video müzik üyeliğinin ücreti ise 9,99 TL olmaktadır. Google Store ya da Apple Store üzerinden üyelik alacak olanlar için fiyat farkı bulunmaktadır.

Android kullanıcıları müzik üyeliğini 6,99 video müzik üyeliğini ise 9,99 TL’den almaktadırlar. Fakat IOS kullanıcıları ise müzik üyeliğini 7,99 TL’den alırken video müzik üyeliğini ise 12,99 TL’den alabilmektedirler. Fizy uygulamasının bu üyelikler dışında başka paketleri de bulunmaktadır.

Örneğin aylık 25 şarkı indirme 4,99 TL olmaktadır. Haftalık 25 şarkı indirme ise 1,99 TL olmaktadır.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Bir Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Fizy Premium Üyeliği Kampanyaları Ücreti 2020 Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı