Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Fiber İnternet Kampanyaları 2020

Ev interneti bağlatmak isteyen kişiler Turkcell’de bulunan internet paketlerine kesinlikle göz atmalıdır. Sizler de Turkcell Fiber internet ile AKK derdi olmadan internet kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda internetinizden yemeyen uygulamalar kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sizler de ilk ayı kullanıp ücret ödemeyeceksiniz.

Turkcell Fiber Box Fiyatı Nedir?

Turkcell Fiber Esenek paketi kullanıyorsanız kullanmaya başladıktan sonra o ay içerisinde 25GB kullanımı aşmanız durumunda sizlerin hiçbir işlem yapmasına gerek olmadan 10 TL karşılığında yeni bir pakete geçmiş olacak ve 25 GB kullanmaya devam edeceksiniz. Paketinizi kullanmaya başladığınız zaman ek paket bitmemesi durumunda diğer ay o paketi kullanabiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Turkcell Bizce Uygulaması ile Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Fiber Modem Fiyatları Nedir?

Yani kullanmadığınız internetin parasını asla ödemiyorsunuz. Limitsiz 100 GB ve üzeri internet paketi kullanan kişiler 99,90 TL fatura ödemektedir. Her daim Türkcell bedava internet kampanyalarından faydalanmak da mümkündür.

blank

Turkcell Fiber Esnek Paket Kampanyası Nedir?

Sizler de turkcell internet bağlatmaya karar verdikten sonra hemen interneti bağlatabilirsiniz. Kurulum işlermleri ve aktivasyon işlemleri için sizlerden ayrı bir ücret alınmayacaktır. Turkcell modemi sizlerin evine kadar getirerek kurulum yapmaktadır.

Turkcell Fiber İnternet kullanmaya başladıktan sonra sizler de internet yemeden bazı uygulamaları kullanabileceksiniz. Fizy’le istediğiniz müzikleri dinleyebilir, TV+ ile sizler de internet harcamadan dizleri izleyebilirsiniz. Aynı zamanda BİP’le konuşmalarınızı yapacaksınız. Lifebox’ kullanarak anılarınızı internet harcamadan yedekleyebilirsiniz. En son olarak Dergilik kullanarak sizler de günlük gazeteleri ve dergileri okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Turkcell Bip Hediye İnternet 2020 Bedava Kampanyası

Turkcell Fiber Altyapı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılmak istiyorum diyorsanız o halde Turkcell Superonline müşteri hizmetlerini arayarak satın alma işlemi yaptırabilirsiniz

Müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0 532 532 00 00 veya internet adreslerinden bilgi ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Sizler de son derece hızlı ve güzel hediyeleri olan Turkcell internet kampanyasına katılabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz uygulamaları kullanmaya başladıktan sonra sizler de bu internet hizmetlerinden memnun kalacaksınız.

Kampanyalar:

İlgili Makaleler

SORU - CEVAP

 "Turkcell Fiber İnternet Kampanyaları 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı