Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Fiber Esnek Paketi Turkcell Kampanyası

Fiber Esnek Paketi Turkcell Kampanyası

Ev interneti bağlatmak isteyen kişiler Turkcell’de bulunan internet paketlerine kesinlikle göz atmalıdır. Sizler de Turkcell Fiber internet ile AKK derdi olmadan internet kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda internetinizden yemeyen uygulamalar kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sizler de ilk ayı kullanıp ücret ödemeyeceksiniz. Turkcell Fiber Esenek paketi kullanıyorsanız kullanmaya başladıktan sonra o ay içerisinde 25GB kullanımı aşmanız durumunda sizlerin hiçbir işlem yapmasına gerek olmadan 10 TL karşılığında yeni bir pakete geçmiş olacak ve 25 GB kullanmaya devam edeceksiniz. Paketinizi kullanmaya başladığınız zaman ek paket bitmemesi durumunda diğer ay o paketi kullanabiliyorsunuz. Yani kullanmadığınız internetin parasını asla ödemiyorsunuz. Limitsiz 100 GB ve üzeri internet paketi kullanan kişiler 99,90 TL fatura ödemektedir. Her daim Türkcell bedava internet kampanyalarından faydalanmak da mümkündür.

Esnek Paket Ve Cepten Yemeyen Turkcell Uygulamaları

Sizler de turkcell internet bağlatmaya karar verdikten sonra hemen interneti bağlatabilirsiniz. Kurulum işlermleri ve aktivasyon işlemleri için sizlerden ayrı bir ücret alınmayacaktır. Turkcell modemi sizlerin evine kadar getirerek kurulum yapmaktadır.

  • Turkcell Fiber İnternet kullanmaya başladıktan sonra sizler de internet yemeden bazı uygulamaları kullanabileceksiniz. Fizy’le istediğiniz müzikleri dinleyebilir, TV+ ile sizler de internet harcamadan dizleri izleyebilirsiniz. Aynı zamanda BİP’le konuşmalarınızı yapacaksınız. Lifebox’ kullanarak anılarınızı internet harcamadan yedekleyebilirsiniz. En son olarak Dergilik kullanarak sizler de günlük gazeteleri ve dergileri okuyabilirsiniz.
  • Kampanyaya katılmak istiyorum diyorsanız o halde Turkcell Superonline müşteri hizmetlerini arayarak satın alma işlemi yaptırabilirsiniz
  • Müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0 532 532 00 00 veya internet adreslerinden bilgi ve satın alma işlemi yapabilirsiniz.
  • Sizler de son derece hızlı ve güzel hediyeleri olan Turkcell internet kampanyasına katılabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz uygulamaları kullanmaya başladıktan sonra sizler de bu internet hizmetlerinden memnun kalacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.