Türk Telekom

Faturaya Ek Taksitli Telefon Nasıl Alınır?

6 aylık süre içerisinde faturalarınızı aksatmadan düzenli bir şekilde ödemişseniz, operatörler sizlere faturanıza ek cep telefonu alma hakkı tanımaktadır. Operatörlerin sizler için sunduğu her bir cihazın farklı kampanyaları olup, puan sorgulamanız sonucu kendiniz için uygun görülen modellerden istediğiniz birini alabilirsiniz.

Örnek; Faturanız 35 TL ve alacağınız cihazın faturanıza yansıması da 24 ay taahhüt ile 30 TL olsun. Toplamda her fatura dönemi 65 TL ödemek koşulu ile yeni telefonunuzu alabilmektesiniz.

Faturaya Ek Taksitli Telefon Alma Şartları

Telefon alabilmek için hemen her operatörün öne sürdüğü bazı şartlar olmaktadır. Bu şartlar;

  • İlk olarak kullandığınız operatöre ait adınıza kayıtlı bir faturalı hattınız bulunmalıdır.
  • Faturalı hattınızı en az 6 ay kullanıyor olma şartınız ve ödemelerinizi sorunsuz gerçekleştirmeniz gerekir.
  • Cihaz alabilmeniz için operatörlerin yapacağı puan sorgulamada yeterli puanınızın olması gerekmektedir.
  • Puanlar her operatör için değişiklik gösterebilir.
  • Eğer faturasız hat sahibi iseniz faturalı hatta geçtiğiniz takdirde cihaz alailirsiniz.

Turkcell Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır?

Evrak olarak yalnızca kimlik kartınızın bulunması yeterlidir. İşlem yapmadan öne adınıza kayıtlı ödemeleri kontrol edip, güvenilir bir profil oluşturmanız halinde işleminiz sorunsuz halledilecektir. En az 8 ay faturalı hatta sahip olmak ve en fazla 8 cihaz alışverişi yapmak aranan diğer şartlardır.

Ayrıca bankanızdan aldığınız kredi kartı puanının yüksek olması, böylece banka sizin adınıza telefon ücretini ödüyor ve size taksitler halinde ödeme planı çıkartıyor.

Turkcell Faturaya Ek Telefon Kaç Ayda Alınır?

Çeşitli markalarla iş birliği yapan ve müşterilerine sunan Turkcell, faturaya ek telefon kampanyası kapsamında sunulan cihaz tekliflerine 6, 9 ve 12 ay taksit seçeneği sunuyor. Ancak bireysel akıllı telefon teklifleri kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olmaktadır.

Turkcell Faturaya Ek Telefon Borcu Sorgulama

Satın aldığınız telefon ücreti faturanıza yansıdığı için normal fatura sorgulama ekranında bilgi edinebilir böylece faturanızda yazan ek ödeme ücretini görebilirsiniz. TC Kimlik No, ad soyadı ya da GSM numaranızı yazmanız yeterli olacaktır.

Turkcell Taksitli Telefon Alma Şartları

Satın almış olduğunuz akıllı cihazınızın işletim sistemi ve cihazınızın içinde bulunan uygulamalardan bazıları otomatik olarak internet ile bağlantı sağlamaktadır, bu kullanılan datalar data paketiniz varsa data paketinizden düşecektir yoksa Turkcell tarifenizden ücretlendirilir.

Kampanyaya katılmak için aşağıdaki şartlar aranmaktadır;

  • Kampanya stoklar ile sınırlı olduğundan stok durum kontrolü yapılmaktadır.
  • Bireysel olarak kayıtlı müşteriler ve Turkcell Faturasız hat sahibi olan üyeler kampanyadan faydalanabilir.
  • Kampanya Turkcell tarafından seçilmiş Akıllı Cihaz Tekliflerinde geçerlidir.
  • Kampanya başka bir telefon hattına devredilemez, teklif dahi edilemez.
  • TCKN başına yalnızca 1 adet cihaz alınabilir.

Turkcell Faturaya Ek Telefon Borcu Kapatma

Faturanız ek olarak satın aldığınız cihazın borcunu toplu olarak tamamen kapatmak istiyorsanız Turkcell Müşteri Hizmetlerini 532 arayarak ya da kurumsal online işlem merkezinden işleminizi yapabilirsiniz.

Turkcell Cihaz Puanı Sorgulama İçin Tıklayın

Vodafone Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır?

Vodafone kampanyalı cihazları inceleyip, ihtiyacınıza ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Cihaz özellikleri, sistem desteği, yazılım türü gibi bilgilerine dikkat edin. Seçtiğiniz cihaza ait ödeme planını oluşturmak önemlidir.

Ödeme aşamasında size uygun taksit seçeneklerini oluşturduktan sonra cihazınız sisteme kaydetmiş olduğunuz adrese kargolanacaktır.

Vodafone Faturaya Ek Telefon Kaç Ayda Alınır?

Vodafone bütçenize göre 3, 6 ya da 12 ay taksit seçeneğiyle cihazınıza kavuşabilirsiniz. Bazı bankalarla anlaşma içerisinde olup olmadığını bankanız veya Vodafone mağazaları aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Vodafone Faturaya Ek Telefon Borcu Sorgulama

Vodafone fatura bilgileriniz içerisinde ek cihaz alışverişinize ilişkin borç tutarını da öğrenebilirsiniz. TC Kimlik Numarası, doğum yeri ve saati ile sisteme giriş yapabilir ve borç sorgulamasına ulaşabilirsiniz.

Vodafone Taksitli Telefon Alma Şartları

Faturanıza ek taksit ile cihaz almak için limit puanınızın yüksek olması gerekiyor eğer yüksek ise herhangi bir sorun çıkmadan taksitle telefon alımı yapılabilirsiniz.

Limit puanınız düşük ise; Findeks kredi notu sorgusu yapılır. Eğer kredi notunuz düşük değil ise yine taksitle telefon alabilirsiniz.

Vodafone Faturaya Ek Telefon Borcu Kapatma

Taahhütnamenizde bulunan koşullara uyarak ödemenizi yapabilir veya Vodafone 546 müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek borcunuzu kapatabilirsiniz.

Vodafone Cihaz Puanı Sorgulama İçin Tıklayın

Türk Telekom Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır?

Türk Telekom’da faturaya ek cihaz alışverişi için 8 aylık faturalı hatta sahip olmanız, puanınızın yeterli ve kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Düzenli fatura ödeme geçmişiniz olmalıdır.

Türk Telekom Faturaya ek Taksit kampanyalarını aşağıdan seçebilirsiniz;

Türk Telekom Faturaya Ek Telefon Borcu Sorgulama

Bireysel borç alacak sorgulama ile Türk Telekom müşteri hizmetleri 444 1 444 numarasından borcunuz hakkında bilgi alabilirsiniz aynı zamanda mağazadan yapabilirsiniz.

Türk Telekom Cihaz Puanı Sorgulama İçin Tıklayın

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu