Tarifeler

Faturasız Hat Fiyatları 2020 Tüm Operatörler Sim Kart Ücretleri

Faturasız hat fiyatları Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom fark etmeksizin yeni hat satın almak isteyen herkesin ilgisini çekmektedir. Bu fiyatlarda her sene güncelleme yapılmakta olup 2020 için geçerli olan fiyatlar operatörlere göre farklılık gösterebilir.

Yeni hat kullanılmak istenildiğinde öncelikle o operatöre ait sim kart satın alınır ve tarife değişikli hat kullanıma açıldıktan sonra yapılır. Seçilecek olan tarife faturalı ve faturasız için değişir.

Buna göre faturasız hat kullnana kişiler önce aylık yükleme yaparlar ve daha sona ay içerisinde bu yükleme kadar iletişim kurabilirler. Faturalı hat kullanımında ise tüm kullanımlar birikir ve ay sonunda toplu olarak ücretlendirilir.

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları 2020

Online ve gülümseten çözümler sunan Vodafone yeni hat satın almak isteyenlere birbirinden avantajlı kampanyalar sunar. Öncelikle yeni faturasız hatlara bakıldığında Vodafone faturasız hat fiyatları 2020 yılı için 95 TL ile 120 TL arasında belirlenmiştir. Bu yeni hatta sahip olabilmek için operatörün internet site üzerinden başvuru yapılabilir.

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Taksitle Telefon Alma Kampanyası Sorgulama 2020

Yeni hat al kısmına tıklanıp numara seçilerek gerekli bilgiler doldurulur ve ardından müşteri temsilcisi ilgili kişiye geri dönüş yapar. Aramanın amacı randevu almak olup sim kart ilgili kişinin adresine teslim edilir.

Eğer sitede yer alan bölgede ikamet ediliyorsa yeni sim kart yirmi dört saat içinde, başka bölgelerde olanlara ise iki ile dört gün arasında hat teslimi yapılır.

Hattın teslim alınmasıyla birlikte kullanıma açılması ortalama bir gün içerisinde olmaktadır. Vodafone dijital üzerinden yapılan yeni hat başvuruları için herhangi bir ücret talep edilmemektedir ve hat kullanıcıya ücretsiz olarak teslim edilir.

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları 2020

Geniş kullanıcı ağına sahip olan Turkcell faturasız hat fiyatları 2020 yılı için diğer operatörlere kıyasla biraz daha yüksektir. Buna göre fiyat aralığı 150 Türk lirasına kadar çıkmakta olup bu tutar bayilere göre değişiklik gösterebilir. Turkcell bayileri faturasız hat satışları için kendi fiyatlarını ve kampanyalarını belirleyebilmektedir.

Turkcell faturasız hat kampanyaları yapmakta olup yeni kullanıcılara özel Turist tanışma paketi, bol GB tanışma seti kampanyası, sponsorlu hat, ile özel fırsat kampanyası, haydi gel, lifecell hoş geldin kampanyası, genç avantaj 6 GB, hoş geldin 4 GB gibi farklı kampanyalar sunmaktadır. Bunlardan herhangi birini kullanabilmek için hat başvurusu yapmak gerekir.

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Cihaz Puan Sorgulama 2020 Nasıl Yapılır?

Turkcell Faturasız Hat Paketleri 2020

Turkcell faturasız hat başvurusu operatörün internet sitesinden ve nüfus cüzdanı ile birlikte Turkcell iletişim merkezlerinden yapılabilir. İnternet üzerinden yapılacak olan hat başvurularında ilk olarak form doldurulur.

Bu formda öncelikle numara seçimi yapılır ve bu kısımda bütün numarayı aramak istiyorum, numarayı son dört haneye göre aramak istiyorum, tercihim yok rastgele getir gibi seçenekler vardır.

Bunlara göre ekrana gelen numaralardan biri seçilir ve ardından paket seçimi kısmına geçilir. Ekrana gelen yönlendirmeler takip edilerek yeni hat talebi tamamlanmış olur. Bununla birlikte yeni hat ilgili adrese teslim edilecektir. Üstelik Turkcell tarafından yapılan yeni hat kampanyası kapsamında kullanıcıya ilk dört ay boyunca her ay 2GB hediye internet verilir.

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları 2020

Yeni hat satın alınmak istenildiğinde 2020 yılı için hat fiyatlarının 90 TL ile 100 TL arasında değiştiği görülür. Ödenen bu tutarın genellikle beş liralık kısmı hatta bakiye olarak yüklenir. Yeni hat satın alımlarında ödenen tutarın bir bölümü hattın içinde kullanım için ayrılır. Bu tutar ödenen liraya göre değişmektedir.  

Türk Telekom Faturasız Paketler 2020

Diğer operatörlerde olduğu gibi Türk Telekom da yeni faturasız hat sahibi olmak isteyenlerin başvurularını mağazalar haricinde internet üzerinden de kabul etmektedir. Buna göre Türk Telekom mobil hat başvurusu yapabilmek için operatörün internet sitesine girilir ve yeni hat satın almak istiyorum kısmına tıklanır.

YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom Cihaz Puan Sorgulama

Açılan sayfada yer alan adı, soyadı, başvuru yapan kişiye ulaşılabilecek telefon numarası ve güvenlik kodu girilerek gönder butonuna basılır. Bilgilerin gönderilmesiyle birlikte Türk Telekom müşteri temsilcileri en kısa süre içerisinde ilgili numaraya geri dönüş yapmaktadır.

Diğer Faturasız Sim Kart Ücretleri Ne Kadar?

Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell faturasız sim kart ücretleri haricinde diğer operatörlerin ücretleri de en güncel şekilde kullanıcılara aktarılır.

OperatörFiyat
BİMCell40 TL
Bursasporcell50 TL
Fenercell50 TL
Galatasaray Mobil50 TL
KAFKAFCell50 TL
Kartalcell50 TL
Samsuncell50 TL
Trabzoncell50 TL
Uğurcell50 TL
Wirofon50 TL
Pttcell50 TL

Buna göre BİMCell 40 TL, Bursasporcell, Fenercell, Galatasaray Mobil, KAFKAFCell, Kartalcell, Samsuncell, Trabzoncell, Uğurcell, Wirofon ve Pttcell için hat fiyatları 50 TL olarak belirlenmiştir. Bu tutarın yirmi liralık kısmı hattın içine eklenen bakiye olarak ifade edilir.

Özellikle BİMcell en ucuz operatör olması sebebiyle gün geçtikçe daha fazla insan tarafından tercih edilir.

Bimcell Hat ve Tarife Fiyatları için TIKLA

Operatörler bu fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkında sahip olup en güncel fiyatlar için operatörün müşteri hizmetlerine ya da doğrudan mağazasına ulaşmak gerekir. Her operatörün müşteri hizmetleri numarası internet sitesinde yer almaktadır.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

Bir Kişi Katıldı

  1. Acil durumlarda kullanabilmek için faturasız hat alayı düşünüyorum ama fiyatlar çok uçuk uygun kampanyalı hat fiatlarını öğrenmek istiyorum.

SORU - CEVAP

 "Faturasız Hat Fiyatları 2020 Tüm Operatörler Sim Kart Ücretleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı