Evde İnternet

Fatih Vpn Ayarları 2020 İos, Apk ve Pc Şifreleri

Güncel Fatih VPN ayarları 2020 Eğitim Öğretim Yılına girdiğimizden beri en çok merak edilenler arasında. Günümüzün büyük bir kısmını okullarda geçiriyoruz. Bazen internete ihtiyaç duyuyoruz ancak internet için bağlanabileceğimiz pek fazla bir yer yok. Okullarda bulunan Fatih İnternet Ağını kullanabiliriz ancak onda da MEB erişim engellerine takılıyoruz.

Konu altında tüm vpn ayarları resimli anlatım olarak paylaşılmıştır. Yine yapamazsanız diğer vpn sayfamıza göz atmak için burayı tıklayın.

Özgür internet kullanımı için Fatih VPN Ayarlarını doğru bir şekilde bilip uygulamak gerekiyor. İnternet de güncel olarak paylaşılan Fatih VPN ayarları üzerinden geçen birkaç gün sonra Fix edilebiliyor. MEB, Fatih VPN kullanımının sıkıcı takipçisi. Her ne kadar engellemek için çaba gösteriyor olsa da her gün farklı ayar dosyası hazırlanıyor.

Fatih VPN IOS da Kullanılırmı?

Gibi bazı sorular ile karşılaşmak mümkün. Android ağırlıklı üretilen bu VPN servisleri arasında IOS işletim sisteminde çalışan servisi bulmak da mümkün. Yazı içerisinde verilen VPN programları IOS ile uyumlu olduğu zaman gerekli indirme bağlantısı verilecektir.

Güncel Fatih (F@tih) İnternet Şifresi!

Güncel Fatih İnternet Ağı öğrencilerin mobil cihazlarından ya da dağıtılan tabletlerden E-Okul ya da EBA gibi kurumsal alanlara erişmeleri için vardır. Bu yüzden internet ağı şifreleri standarttır ve MEB tarafından internet üzerinde paylaşılmıştır.

F@tih Ağına VPN olmadan bağlanmanızda herhangi bir sıkıntı yoktur suç işliyor gibi düşünmenize gerek yok. Güncel Fatih İnternet Şifreleri standart olmalarına rağmen bazı okullarda farklılık gösterebilmektedir. O yüzden bağlanmadığı zaman bir sonraki şifreleri deneyerek kesin sonuç alabilirsiniz.

Fatih (F@tih) VPN Güncel Şifreler 2020 

Fatih VPN Şifresi Türkiye genelinde ilk sırada kullanılan şifredir. Değişme durumu söz konusudur ancak diğer şifreleri denemenize gerek bile kalmayabilir. Çok düşük ihtimalle farklı şifreler ile karşılaşmak mümkündür.

  • Fatih (F@tih) Güncel İnternet Şifresi: !1qaz2WSX3edc4RFV%56 
  • Fatih (F@tih) Güncel İnternet Şifresi: F@M2015i#Eb23TC 
  • Fatih (F@tih) Güncel İnternet Şifresi: f1@2t34ih5
  • Fatih (F@tih) Güncel İnternet Şifresi: Fatih.1234 
  • Fatih (F@tih) Güncel İnternet Şifresi: verdijm@n1453

Fatih İnternete Bilgisayardan Bağlanmak

Fatih VPN Bilgisayar Ayarları olarak pek çok arama yapılıyor ancak güncel olarak Bilgisayar da çalışan Fatih VPN bulmak neredeyse imkânsız. Yazımızın ilerleyen kısımlarında Fatih VPN Bilgisayara bağlama ayarlarını göstereceğiz. Özellikle bilgisayar bölümü öğrencileri boş derslerde oldukça sıkılıyor. Her ne kadar internet kafe tarzında oyunlar oynanıyor olsa da internet her şekilde gerekli. Fatih VPN bilgisayara bağlama yönteminden sonra Steam üzerinden oyun bile indirebileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
TurkNet Akn'siz 100 Mbps Taahhütsüz Sınırsız İnternet

Güncel Fatih VPN Ayarları 2020 

Güncel Fatih VPN denildiği zaman bazı VPN programları akla ilk gelenlerdir. Ancak VPN programları ham halleri ile bu işlem için kullanılamaz. Yapılması gereken bazı ayarlar vardır. Her konu başlığı için farklı ayarlar verilmiştir ve güncel olarak çalışıyordur. Daha fazla uzatmadan gelin k bölümüne geçelim.

AnonyTun Güncel Fatih VPN Ayarları

AnonyTun Fatih VPN uzun zamandır kullanılan bir uygulamadır. Fatih VPN Ayarları doğru bir şekilde yapıldığına en hızlı internete siz sahip olabilirsiniz. Güncel olarak çalışan olmasına rağmen maalesef bu uygulama IOS cihazlarda bulunmuyor. AnonyTun Güncel Fatih VPN Ayarları nasıl yapılır merak edenler için adım adım anlatıma geçelim.

Anonytun Fatih VPN Ayarları Nasıl Yapılır

Öncelikle AnonyTun uygulamasının son halini indiriyor ve cihazımıza kuruyoruz. Daha sonra açıyor ve ilk açılış için gerekli izinleri veriyoruz. Gerekli izinlerin veriminden sonra güncel Fatih VPN ayarlarına adım adım geçebiliriz.

Temel Ayarların Yapılması

Uygulama ilk çalıştığı zaman bu şekilde bir ekranda bizi karşılayacak. Bu ekranda pek bir işlem yapmayacağız. Hemen sağ üst kısımda bulunan “Stealth Settings” kısmına tıklayarak temel ayarları yapacağımız alana gidiyoruz.

blank

“Stealth Settings” kısmına tıkladığımız zaman karşımıza bu şekilde bir ekran gelecek. Bu ekran da temel ayarlarımızı yapacağız ve Fatih VPN kurulumunu tamamlayacağız.

blank

Stealth Tunnel kısmı ilk çalıştırdığınızda kapalı olacaktır, onu açıyoruz. Daha sonra Connection Protokol kısmını TCP yapıyoruz. Hemen altında 8080 yazılı olan ayarı 443 olarak değiştiriyoruz. Daha sonra orta kısımda bulunan Custom TCP/http kısmını aktif ediyoruz. Aktif ettikten sonra açılan turuncu tuşa basıp bir sonraki ayar kısmına geçiyoruz.

blank

Bu kısımda URL/HOST kısmına MEB internet ağı ile giriş yapılabilen yani MEB tarafından engellenmemiş bir adres giriyoruz. Fatih VPN bu internet siteleri üzerinden kendini gizleyerek diğer sitelere erişmektedir. Ayar kısımlarını birebir aynı yaptıktan sonra tüm ekranları “Save” butonlarına basarak kapatıyoruz.

Bağlantı Sorunlarının Çözümü

blank

Son olarak karşımıza bu şekilde bir ekran geliyor. Bu ekranda “Connect” yazana tıklıyoruz. Bir süre bekledikten sonra Fatih VPN devreye gidecek ve MEB İnternet engeli kalkmış olacak.

AnonyTun Android İndirme Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anonytun.android&hl=tr

Hotspot Shield Güncel Fatih VPN Ayarları

Fatih VPN programları aralarında en kolay kullanıma sahip VPN programı Hotspot Shield programıdır. Uygulamaya hiçbir ayar girmeden adeta yükle çalıştır mantığında erişebilmektesiniz.  Uygulamanın tek eksik yönü 1 saat kullandıktan sonra otomatik olarak kapanması. Tekrar bağlanıldığı zaman sorunsuz bir şekilde kullanılmaya devam ediliyor. MEB İnternet Ağına bağlanmanın en iyi yolu Hotspot Shield uygulamasıdır.

Hotspot Shield Fatih VPN 2020 Kullanımı

Kullanım açısından oldukça kolay olan Hotspot Shield Fatih VPN Uygulaması hem IOS cihazlarda hem de Android cihazlarda kullanılabilmekte. Uygulama üzerinde neredeyse hiçbir ayar yapmadan bağlantı işlemi sağlanabiliyor. Uygulamanın güncel sürüm olması burada oldukça önemli bir etken. Uygulama güncel kaldığı sürece Fatih İnternet ağına güncel bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Vpn ilk Kurulum Sonrası

Fatih VPN Hotspot Uygulaması kurulumu yapıldıktan sonra giriş işlemi yapılması gerekli. Uygulama ilk açıldığı zaman izinler isteyecek. Bu izinler genelde konum ile ilgili olan izinler oluyor. Uygulama konumunuzu tespit ederek size daha yakın ve hızlı olan internet servisini göstermektedir.

blank

Uygulama ilk açıldığı zaman bu şekilde bir ekran bizi karşılayacak. Fatih VPN ayarlarını yapmamız için tıklamamız gereken yer Virtual Location kısmı. Tıklama işleminden sonra Fatih VPN için seçeceğimiz ülkeler karşımıza çıkacak.

blank

Bu noktada yapmanız gereken size yakın ülkelerden seçim yamak. Türkiye için en hızlı fatih vpn ayarı Almanya kısmıdır. Bazı zamanlar bağlanmakta zorluk yaşayabilir o zamanlar sunucunun yoğun olduğu zamanlardır. Biraz bekledikten sonra sorunsuz bir şekilde bağlantı işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

blank

Vpn Bağlantı için Gerekli Ayarlar

Temel yapılması gerekenleri yaptık. Sıra geldi bağlanma işlemine. Ülke seçimi yaptıktan sonra Fatih ağında sınırsız internet kullanmak için ortada bulunan “Connect” butonuna basıyoruz. Yaklaşık 15 saniye bekledikten sonra bağlantı geliyor ve sınırsız bir şekilde Fatih Ağını kullanabiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
2020 Fatih Wifi İnternet Şifresi Meb Güncel

Hotspot Shield Fatih VPN İndirme Linkleri

IOS Cihazlar İçin Hotspot Shield Fatih VPN İndirme Adresi: https://apps.apple.com/us/app/hotspotshield-vpn-wifi-proxy/id443369807

Android Cihazlar İçin Hotspot Shield Fatih VPN İndirme Adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=hotspotshield.android.vpn&hl=tr

Better Net Güncel Fatih VPN Kullanımı

Fatih VPN uygulamaları arasında Hotspot Shield’den sonra kullanımı basit olan uygulamalardan birisi de Better Net VPN’dir. Better Net oldukça hafif bir uygulamadır. Kurulumdan sonra uzun ayar işlemleri yapmanıza gerek olmadan bağlantı sağlayabilmektesiniz. Özellikle düşük özellikte telefon kullanan öğrenciler için en hızlı Fatih VPN aracı Better Net’dir. Uygulamaya gelen haftalık güncellemeleri yapmanızı öneririz. Güncel olan uygulama ile Fatih Ağına bağlanabilirsiniz.

Better Net Güncel Fatih VPN Bağlantı Ayarları

Better Net Fatih VPN bağlantısı yapmak için herhangi bir ayar dosyası yüklemenize gerek yok. Uygulamayı normal bir şekilde kurarak birkaç tıklama işlemi sonrası Sınırsız Fatih İnternet Ağına sahip olacaksınız.

Better Net Güncel Fatih VPN Kurulumu

Konu sonunda vereceğimiz “Güncel” Better Net uygulamasını indirerek normal bir şekilde kurulum işlemlerini yapıyorsunuz. Daha sonra uygulamaya ilk girişi sağlıyorsunuz. İlk girişte konum ve dosya erişimi gibi ufak tefek basit izinler isteyecek. İzinler herhangi bir gizlilik sorununa sorun açmamaktadır. Uygulama izinlerini sağladıktan sonra Fatih Ağına Sınırsız Şekilde Bağlanma işlemi için son bir adım kalıyor.

Better Net Güncel Fatih VPN Bağlantı Yapımı

Better Net Güncel Fatih VPN Uygulamasını ilk açtığınızda bu şekilde bir ekran ile karşılaşacaksınız. İlk bağlantı işlemi için bazı erişim izinleri isteyecektir. Gerekli izinleri verdikten sonra bağlantı için yapılması gereken sadece birkaç adım kalıyor. O adımlardan sonra başarılı bir şekilde internet bağlantısı sağlanacaktır.

blank

Hiçbir ayarı değiştirmede ortada bulunan “Connect” butonuna basıyoruz. Biraz bekledikten sonra o sizin için en iyi sunucuyu bulacaktır. Sunucu seçimini iz de yapabilirsiniz ancak onun yapması daha iyi olur. Konumunuzdan ve internet hızınızdan yola çıkarak en performanslı sunucuyu seçecektir.

blank

“Connect” butonuna tıkladıktan sonra bir süre daha bekliyoruz. Yaklaşık 10 sn. Fatih Sınırsız İnternet bağlantısı sağlanacak ve ortada duran gülen yüz maviye dönecektir.

blank

Uygulama bu şekilde bir hal aldıktan sonra kullanmak için önünüzde hiçbir engel kalmayacaktır. Arada bir bağlantı kopması yaşanabilmektedir. Bu sorunun maalesef tek çözümü var o da arada bir yeniden bağlanmak. Onun dışında hiçbir şekilde bağlantı problemi yaşamazsınız.

Better Net Güncel Fatih VPN İndirme Linkleri

Better Net Güncel Fatih VPN Android İndirme Adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.freevpnintouch&hl=tr

Better Net Güncel Fatih VPN IOS İndirme Adresi: https://apps.apple.com/us/app/best-vpn-proxy-betternet/id946659216

Fatih Güncel VPN Bilgisayara Nasıl Bağlanır

Fatih Güncel VPN ayarlarını bilgisayarlara aktararak sınırsız bir şekilde bilgisayar üzerinden internet bağlantısı kullanmak isteyen öğrenciler için şu an sadece tek bir yöntem bulunuyor. Bu yöntem diğer sitelerde anlatılan bir yöntem değil ve güncel olarak sadece burada var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Türk Telekom Ev İnterneti Paketleri 2020

Fatih VPN Bilgisayarda Nasıl Kullanılır

Fatih Güncel VPN programını bilgisayarlara aktarmak için bir adet aracı telefon gerekiyor. Daha sonrasında bilgisayara ve telefona bir adet uygulama kuracağız. Kuracağımız uygulama oldukça düşük boyutlu ve pratik kuruluma sahip. Kurulum esnasında herhangi bir yetki şifresi istemez bu nedenle akıllı tahtalara da kurarak sınırsız şekilde film izleyebilirsiniz. Bu yöntem sadece Android cihazlarda işe yarar.

Fatih Wifi Bağlantı için Gerekli Programlar

PdaNet+ (FoxFi olarak da geçmektedir): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pdanet&hl=tr

PdaNet+ PC: http://pdanet.co/install/

Kurulumu ve Kullanımı

Fatih Güncel VPN internetini bilgisayara aktarmak için gerekli olan programlar hem bilgisayar hem de telefon için yukarıda mevcut. Kurulumları oldukça basit. Öncelikle Play Store uygulamasına girerek PdaNet+ veya FoxFi uygulamasını indiriyoruz. İlk kullanım oldukça basit bir şekilde tamamlanıyor. Daha sonra bilgisayar için gerekli olan programı indirip bilgisayara kuruyoruz.

Adım Adım Vpn Kurulum

Öncelikle üstte verdiğimiz PC için olan linke giriş yapıyoruz (Link bütün MEB ağında açıktır herhangi bir engele takılması söz konusu değildir)

blank

Kırmızı ile işaretlenmiş olan alandan Windows için olan Client istemcisini indiriyoruz.

Program u şekilde 3,8Mb boyutunda oldukça hafif bir uygulama olarak sistemimize iniyor.

blank

Gelen bu alanda “I Accept The Argeement” seçeneğini seçip “Next>” diyerek sonraki adıma geçiyoruz. Gelen ekranda tekrar “Next>” diyoruz. Ardından gelen yükleme alanı seçme yerine hiç dokunmadan “Next>” butonuna tıklıyoruz.

Daha sonra kurulum işlemi başlayacak, kurulum işlemi biterken bu şekilde bir uyarı ile karşılaşacaksınız. Buradaki uyarıyı “Yükle” diyerek kapatıyorsunuz.

blank

Bu ekranda bir süre bekliyorsunuz.

blank

Son olarak gelen bu ekranda “Skip USB” seçeneğini seçerek Client kurulumuna devam ediyorsunuz.

blank

PdaNet Desktop uygulaması yüklendi zaman sağ alt köşede bulunan uygulamalar arasına eklenir.

blank

Sıradaki işlem telefon üzerinden devam edecek. Güncel Fatih VPN internetini bilgisayara bağlamak için atmak gereken birkaç adım kaldı.

blank

Telefonumuza yüklediğimiz PdaNet + uygulaması bu şekilde gelecek. Bu ekranda hiçbir ayarı ellemiyoruz ve telefonumuzu USB girişinden bilgisayara bağlıyoruz. Bağlantı işleminden hemen sonra “USB Tether” yazan kısma tıklıyor ve telefonumuzu bilgisayar internet aktarımı için hazır hale getiriyoruz.

blank

“USB Tether” kısmına tıkladıktan sonra alan yeşil olacak. Sonraki işlemler bilgisayar üzerinden devam ediyor. Şu an için telefonda işlem yapmanız gerekmiyor. Onu görünmeyen bir alana koyarak saklamalısınız. 

blank

Bilgisayar bağlantıyı otomatik olarak algılayacak ve bu şekilde bir uyarı çıkartacak. Bu uyarıya iki kere tıklayarak bağlanması için gerekli komutu veriyoruz.

blank

Kısa bir süre sonra “Connected!!” yazısı ile karşılaşacaksınız. Bundan sonrasında Fatih Güncel VPN uygulamalarından gelen interneti bilgisayarlara aktarmış oluyorsunuz.

Güncel Fatih VPN İnternetini PdaNet+ İle Aktarmanın Ne Farkı Var?

Güncel Fatih VPN ağını bilgisayara sadece bu yöntem ile aktarabilirsiniz. Diğer bağlantı yöntemlerinde bilgisayara aktarılan internet hizmetleri VPN üzerinden gelmez. Ham bir şekilde aktarım işlemi gerçekleştirilir. Ancak PdaNet+ uygulaması sayesinde telefonunuzda bulunan herhangi bir Fatih VPN internetini bilgisayarınıza kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Yapamayanlar Olursa Aşağıdan Yorum Olarak Belirtmesi Durumunda Bire Bir Yardımcı Olunur.

Kampanyalar:

İlgili Makaleler

2 Kişi Katıldı

  1. hocam cok guzel paylasım olmus dediğniz gibi oc ye okul wıfıne bagladım cep telefon vasıtasıyla cok sagolun fakat her siteye girmiyo bilgisayar için bi vpn ye ihtiyacım var biliyormusunuz vpn evım okulun yanında da 30 mbs net çekiyo fakat steam falan indiremiyorum bişey eğer bu vpn yi söyleyebilirseniz çok güzel olurya

  2. Süper detaylı bir paylaşım olmuş bu. Hiç bir yerde bu kadar detaylı bir anlatıma rastlamamıştım. Ya allah razı olsun sizden

SORU - CEVAP

 "Fatih Vpn Ayarları 2020 İos, Apk ve Pc Şifreleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı