Ev Kampanyaları

Evkur Taksitli Borç Ödeme ve Banka Seçenekleri

En büyük alışveriş mağazalarından biri olan Evkur özellikle telefon alımlarında sağlamış olduğu kolaylıklarla ön plana çıkmaktadır. Evkur taksitli borç ödeme seçeneği sayesinde birçok vatandaş telefonlarını taksitle alabilmek için Evkur’u tercih etmektedir.

Özellikle son dönemdeki telefonlara uygulanan taksitli satış yasağı sebebiyle birçok kullanıcı Evkur gibi taksitle satış yapabilen yerleri tercih etmektedir. Çünkü ülkemizdeki insanların birçoğunun dar gelirli olduğu düşünülürse bir anda o kadar parayı tek seferde vermek elbette kolay olmayacaktır.

Evkur Ödeme Merkezi Sorunları için Aşağıdan Yorum Yazın

Türkiye’nin neredeyse hemen her yerinde Evkur mağazalarına rastlamanız mümkün olmaktadır. Beyaz eşyadan ev dekorasyonuna, küçük ev aletlerinden elektronik ürünlere kadar hemen her tür ihtiyacınız olan ürünü kolaylıkla bulabilmektesiniz.

Ancak son yıllarda Evkur en çokta müşterileri tarafından telefon alımlarında tercih edilmektedir. Çünkü Evkur müşterilerine eski usul senetle satış yöntemi uygulayarak telefon gibi taksit sorunu olan cihazları taksitle satabilmektedir. Peki, herkes Evkur taksitli borç ödeme imkânından yararlanarak alışveriş yapabilir mi birazda bundan bahsedelim.

Evkur Taksitli Borç Ödeme İçin Kredi Değerlendirme Süreci

Birçok banka ve bazı firmalarda olan kredi sicil notu Evkur mağazaları içinde önemli bir kıstas olmaktadır. Yapılan kredi sicil notu soruşturmasından geçer not alan hemen herkes taksitli satış imkânından yararlanabilmektedir. Ancak kredi puanı düşük ya da sorunlu olanlar için aynı durum söz konusu olmayabilmektedir.

Alacağınız ürün karşılığında mağaza tarafından sizlerden herhangi bir kredi kartı, teminat ya da başka bir şey istenmiyor. Müşterilerinden sadece gerekli bilgileri isteyen mağaza, yapılan kredi sicil araştırması sonucu kişi sorunsuz ise, Evkur sizlere istediğiniz kadar taksit imkânı sunmaktadır.

Evkur Taksitli Alışveriş Kampanyaları Nedir?

Böylece fiziki mağazadan ya da internet üzerinden dilediğiniz ürünleri Evkur taksitli borç ödeme seçeneği ile satın alabiliyorsunuz. Yapılan alışverişler neticesinde Evkur yetkilileri 1-2 gün gibi kısa bir süre içerisinde belirttiğiniz adrese geliyor ve adres teyidi yapıyor.

Bu esnada sizden alacağınız ürün ve ödemelerinizle ilgili bir sözleşme imzalamanızı istemektedirler. Bu sözleşmeyi iyi okumanızı tavsiye ediyoruz, çünkü taksitli satış olduğu için bazı durumlarda piyasa değerinin 1,5 ya da 2 katına kadar fiyat artışı yapılabilmektedir. Bu açıdan doğrusu Evkur fiyatları biraz pahalı olabilmektedir.

Evkur Banka Seçenekleri Nedir?

Vatandaşlar tarafından güvenle alışveriş yapılan mağazanın farklı şekillerde borç ödeme yöntemi bulunmaktadır. Mağaza üzerinden yapılan ürün alışverişlerinin ödemesini Evkur mağazaları, Yapı Kredi internet bankacılığı ya da T.C. kimlik numaranız ile Yapı Kredi Bankası ATM’leri aracılığıyla güvenle yapabilmektesiniz. Evkur banka seçenekleri noktasında kullanıcılarına çok fazla bir seçenek sunamamaktadır.

Yine bunların haricinde ödemeleriniz için Evkur online ödeme hizmetlerinden de istifade edebilmektesiniz. Online ödeme merkezi sayesinde kredi kartınızla taksitlerinizi zamanında ödeyebilirsiniz. Tüm bu imkânların haricinde senedinizle birlikte fiziki Evkur mağazalarına giderek de ödeme işlemlerinizi gerçekleştirme imkânınız bulunmaktadır.

Benzer Konular

5 Kişi Katıldı

  1. Son Taksitimi ödemek için Yapi ve Kredibankasi ödeme islemrinde su an islem yapilamiyor gösteriyor.Bundan dolayi taksitimi ödiyemedim.

    NOT; Bem yutdisinda kaliyorum.

  2. Ev kur son taksidim kaldı. Banka havalesini nasıl yapabilirim. Hangi banka. Açıklama yaparmısınız?

SORU - CEVAP

 "Evkur Taksitli Borç Ödeme ve Banka Seçenekleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu