Evde İnternet

Ev İnternetinde Hoş Geldin Kampanyası

Birbirinden cazip kampanyalar sayesinde çok uygun fiyatlardan ev internetine kavuşabilirsiniz. İçinde bulunduğumuz internet çağı sebebiyle neredeyse internet kullanmayan yok gibidir. Bu sebeple bizde bütün vergiler dâhil edilmiş olarak uygun fiyatlardan sunulan internet paketleri ve paketlerin özellikleri üzerinde duralım.

Türkcell Ev İnternetine Hoş Geldin Kampanyası

Turkcell ev interneti noktasında oldukça iddialı kampanyalar düzenlemektedir. Sizde Turkcell kampanya kapsamında bütün vergiler dâhil, limitsiz, kotasız, 16 MBPS’ye kadar hıza sahip bir internete sadece 69,90 TL’den sahip olabilirsiniz. Eğer diğer özellikleri aynı fakat benim internetimin hızı 20 MBPS’ye kadar olsun derseniz bu seferde aylık 79,90 TL ödemeniz gerekmektedir. Son olarak Turkcell ev internetine hoş geldin kampanyası dâhilinde 24 MBPS’ye kadar olan hızdaki bir internete 89,90 TL’den sahip olabilmektesiniz.

Kampanya kapsamında kullanıcılara verilen bu paketler AKK’ya tabi olmamaktadır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz fiyatlara bütün vergiler ve 8 TL modem kullanım ücreti dâhil olmaktadır. 12 ay taahhüt verdiğinizde interneti hiçbir şekilde sınırlara takılmadan kullanabilmektesiniz. Paket hızınız ayın başında ne ise ayın sonunda da o olacak ve asla hız düşümü olmayacaktır. Turkcell müşterilerine fatura sürprizi yaşamadan tek fiyat üzerinden yararlanacaklarını taahhüt ediyor. Yine kampanya kapsamında herhangi bir modem kurulum ücreti de alınmamaktadır.

Turk Telekom Ev İnternetinde Hoş Geldiniz Kampanyası

Türkiye’nin en büyük operatörlerinden olan Turk Telekom ev internetinde hoş geldin kampanyası ile sizde doyasıya internetin tadını çıkaracaksınız. Turk Telekom birbirinden cazip kampanyaları ile internet almak isteyenlerin dikkatlerini üzerine çekmeyi her zaman başarmaktadır. Kullanıcılar Turk Telekom hoş geldin kampanyası ile fiber hızlı internet keyfini sınırsız olarak doyasıya yaşamaktadır. Sizde operatörün birbirinden cazip kampanyaları arasından kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Operatör geçici koruma kimlik kartı ile başvuran vatandaşlara 24 ay sabit fiyat garantisi ile limitsiz interneti her şey dâhil 66,90 TL üzerinden sunmaktadır.

Millenicom Ev İnternetinde Hoş Geldiniz Kampanyası

Kullanıcılarına taahhütsüz olarak hazırlanan ev interneti kampanyasında 35 Mbit hızında fiber altyapısına sahip bir internet kullanılmaktadır. Millenicom ev internetinde hoş geldin kampanyası kapsamında kesinlikle paket aşımı olmayıp, sınırsız internet 69,90 TL’den kullanılmaktadır.

Vodafone Ev İnternetinde Hoş geldin Kampanyası

Ev internetinde hoş geldin kampanyasına Vodafone2da katılmaktadır. Kullanıcılarına sınırsız ev interneti paketi sunan Vodafone fiyat uygunluğu bakımından da dikkatleri üzerine çekmektedir. 24 ay taahhütlü ve 16 Mbit hızındaki Vodafone ev internetine hoş geldin kampanyası aylık sadece 59.90 TL olmaktadır. Fiber net kullanılan bu pakette hiçbir şekilde kota aşım ücreti bulunmamaktadır.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Ev İnternetinde Hoş Geldin Kampanyası" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu