Vodafone Bedava İnternet

En Yeni Vodafone Hediye İnternet

Artık günlük hayatımızda birçok işlemimizi mobil internetimizi kullanarak yapıyoruz. Bu nedenle kullanmış olduğumuz mevcut kotamıza ait mobil internetimiz yetmeyebiliyor. İşte bu gibi durumlarda tüm operatör kullanıcıları bedava internet arayışına girmektedir. Vodafone de kullanıcılarına bedava internet hizmeti vererek müşterilerini internet konusunda mağdur etmemekte ve her daim internete bağlı kalmalarını sağlamaktadır. Özellikle uygun fiyatlı oluşu sayesinde vodafone çok geniş bir kullanıcı ağına sahiptir. Vodafone bedava internet kampanyalarını yakından takip etmelisiniz. Bu kampanyaları yakından takip etmek için bir Vodafone uygulaması olan Vodafone yanımda uygulamasını indirmelisiniz. Uygulamayı yakından takip ederek gerek bedava internet gerekse diğer kampanyalar hakkında geniş bilgi sahibi olabiliriz.

Vodafone Bedava İnternet Hakkı Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet kampanyalarından yararlanmak oldukça kolay. Yapmanız gereken tüm kampanyaları yakından takip edip size en uygun olanı seçmeniz olacaktır.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Vodafone Faturasız 3 Lü Paketler

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kazanma

Haftanın 7 gün 24 saati farklı kampanyalar ve avantajlar sunan Vodafone yanımda uygulamışı kullanıcılarına Vodafone bedava internet hakkı sunmaktadır. Uygulamada yer alan #bananevar bölümünden yani çarkıfelekten hediyelerinizi alabilirsiniz. 31.12.2019 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan 5 Gb bedava internet kazanma şansınız çok yüksek.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  LOL RP ALANLARA VODAFONE 1 GB BEDAVA İNTERNET

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Kampanyası 2 GB Bedava İnternet

Çevrenizde Vodafone’li olup fakat Vodafone yanımda uygulaması kullanmayan bireyler olabilir. İşte bu bireylerin de bir tuşla Vodafone yanımda uygulamasını sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın da sizin gibi Vodafone uygulaması kullanması için uygulamaya girerek menü kısmında bulunan Arkadaşını davet et butonu ile operatör kullanıcısı olan arkadaşlarınızı uygulamanın davet linkini yollayabilirsiniz. Eğer arkadaşınız linke tıklayıp uygulamayı indirirse size sürpriz olarak 2 GB bedava internet

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Vodafone Bana Ne Var ile Avantaj Cepte
hakkı veriliyor. Bir hafta boyunca sınırsız bir şekilde istediğiniz tüm alanlarda bedava internetinizi kullanabilirsiniz.

Etiketler

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "En Yeni Vodafone Hediye İnternet" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı