Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Hediye İnternet 2020 Faturalı Faturasız

Mobil internet kampanyaları bitmek bilmiyor kullanmış olduğumuz mevcut kotamıza ait mobil internetimiz yetmeyebiliyor. İşte bu gibi durumlarda tüm operatör kullanıcılarına bedava internet hediyeleri dağıtıyor.

Vodafone de kullanıcılarına bedava internet hizmeti vererek müşterilerini internet konusunda mağdur etmemekte ve her zaman internete bağlı kalmalarını sağlamaktadır. Özellikle uygun fiyatlı oluşu sayesinde vodafone çok geniş bir kullanıcı ağına sahiptir.

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet

Vodafone bedava internet kampanyalarını yakından takip etmelisiniz. Bu kampanyaları yakından takip etmek için bir Vodafone uygulaması olan Vodafone yanımda hediyesi için tıkla uygulamayı yakından takip ederek gerek bedava internet gerekse diğer kampanyalar hakkında geniş bilgi sahibi olabiliriz.

Vodafone bedava internet kampanyalarından yararlanmak oldukça kolay. Yapmanız gereken tüm kampanyaları yakından takip edip size en uygun olanı seçmeniz olacaktır.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kazanma

Haftanın 7 gün 24 saati farklı kampanyalar ve avantajlar sunan Vodafone yanımda uygulamışı kullanıcılarına Vodafone bedava internet hakkı sunmaktadır. Uygulamada yer alan #bananevar bölümünden yani çarkıfelekten hediyelerinizi alabilirsiniz. 31.12.2019 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan 5 Gb bedava internet kazanma şansınız çok yüksek.

Çevrenizde Vodafone’li olup fakat Vodafone yanımda uygulaması kullanmayan bireyler olabilir. İşte bu bireylerin de bir tuşla Vodafone yanımda uygulamasını sağlayabilirsiniz.

Vodafone Hediye Gb İnternet Paketleri

Arkadaşlarınızın da sizin gibi Vodafone uygulaması kullanması için uygulamaya girerek menü kısmında bulunan Arkadaşını davet et butonu ile operatör kullanıcısı olan arkadaşlarınızı uygulamanın davet linkini yollayabilirsiniz.

Eğer arkadaşınız linke tıklayıp uygulamayı indirirse size sürpriz olarak 2 GB bedava internet hakkı veriliyor. Bir hafta boyunca sınırsız bir şekilde istediğiniz tüm alanlarda bedava internetinizi kullanabilirsiniz.

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Vodafone Hediye İnternet 2020 Faturalı Faturasız" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu