Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

En Yeni Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları

En Yeni Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları

Tüm operatörler belirli dönemler de bazı hediyelerle dolu kampanyalar yaparak operatör kullanıcılarını ödüllendirmektedir. Turkcell de Bedava internet kampanyaları dahilinde harika çalışmalar yaparak kullanıcılarını mutlu etmeyi hedefliyor ve çoğu zaman da bunu kolaylıkla başarıyor. En yeni Turkcell hediye internet kampanyaları için gerekli olan tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Paylaşılan tüm kampanyalar günceldir.

Turkcell Hediye İnternet 2019

Tüm Turkcell operatör kullanıcılarının bildiği ve bedava internet hakkı tanıyan BİP uygulaması en çok hediye veren uygulamalardan bir tanesi. BİP uygulaması üzerinden #senyapdiye kanalında yer alarak burada verilen görevleri yerine getirebilir ve devamında bol bol internet kazanabilirsiniz.

  • Süper Hediye Kampanyası

Mevcut kampanyanızdan bir üst kampanyaya ya da kullandığınız tarifeden bir üst tarifeye geçerek Turkcell bedava internet hakkı kazanabilirsiniz. Süper hediye kampanyası 2020 aralık tarihine kadar geçerlidir.

  • BiP Hediye Yarışı

Turkcell’ in hediye internet dağıttı uygulamaların başında gelen Bip her an karşınıza farklı bir sürpriz ile çıkarak sizlere hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Uygulamayı aktif olarak kullanan tüm Turkcell aboneleri bu hediyeleri alma şansına sahip.  Haftalık 5 Gb bedava internet kazanabileceğiniz kampanyanın tarihleri ise 01.04.2019 ve 01.04.2020 arasıdır.

4.5G Salla Kazan Kampanyası

Turkcell dijital operatör uygulaması üzerinden 3 ocak 2020 tarihine kadar geçerli olan 4.5 G Salla kazan kampanyası haftalık olarak Cuma gününden başlar ve Perşembe 23:50’ye kadar geçerliliğini korur. Uygulamayı telefonunuza indirip sallayarak ya da telefonunuz harekete duyarlı değilse ekrana dokunarak hediyenizi kazanabilirsiniz.

  • Tanışma Seti Hediye 3GB

Farklı bir operatör kullanıyorsanız ve yeni bir operatöre geçiş yapmak ya da yeni bir hat almak istiyorsanız Turkcell tam da aradığınız operatör olabilir. Turkcell kendini tercih eden yeni müşterilerine tanışma maksatlı 3 GB bedava internet sunabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.