Turkcell Bedava İnternet

En Yeni Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları

Tüm operatörler belirli dönemler de bazı hediyelerle dolu kampanyalar yaparak operatör kullanıcılarını ödüllendirmektedir. Turkcell de Bedava internet kampanyaları dahilinde harika çalışmalar yaparak kullanıcılarını mutlu etmeyi hedefliyor ve çoğu zaman da bunu kolaylıkla başarıyor. En yeni Turkcell hediye internet kampanyaları için gerekli olan tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Paylaşılan tüm kampanyalar günceldir.

Turkcell Hediye İnternet 2019

Tüm Turkcell operatör kullanıcılarının bildiği ve bedava internet hakkı tanıyan BİP uygulaması en çok hediye veren uygulamalardan bir tanesi. BİP uygulaması üzerinden #senyapdiye kanalında yer alarak burada verilen görevleri yerine getirebilir ve devamında bol bol internet kazanabilirsiniz.

  • Süper Hediye Kampanyası
Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Turkcell 23 Nisan Kampanyası İle Tüm Müşterilerini Memnun Ediyor

Mevcut kampanyanızdan bir üst kampanyaya ya da kullandığınız tarifeden bir üst tarifeye geçerek Turkcell bedava internet hakkı kazanabilirsiniz. Süper hediye kampanyası 2020 aralık tarihine kadar geçerlidir.

  • BiP Hediye Yarışı
Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Numaranı Turkcell’e Taşı 8 GB Bedava İnternet Kazan

Turkcell’ in hediye internet dağıttı uygulamaların başında gelen Bip her an karşınıza farklı bir sürpriz ile çıkarak sizlere hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Uygulamayı aktif olarak kullanan tüm Turkcell aboneleri bu hediyeleri alma şansına sahip.  Haftalık 5 Gb bedava internet kazanabileceğiniz kampanyanın tarihleri ise 01.04.2019 ve 01.04.2020 arasıdır.

4.5G Salla Kazan Kampanyası

Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Her Ay 5 GB Bedava İnternet Sadece Turkcell Platinum Black Uygulamasında

Turkcell dijital operatör uygulaması üzerinden 3 ocak 2020 tarihine kadar geçerli olan 4.5 G Salla kazan kampanyası haftalık olarak Cuma gününden başlar ve Perşembe 23:50’ye kadar geçerliliğini korur. Uygulamayı telefonunuza indirip sallayarak ya da telefonunuz harekete duyarlı değilse ekrana dokunarak hediyenizi kazanabilirsiniz.

  • Tanışma Seti Hediye 3GB

Farklı bir operatör kullanıyorsanız ve yeni bir operatöre geçiş yapmak ya da yeni bir hat almak istiyorsanız Turkcell tam da aradığınız operatör olabilir. Turkcell kendini tercih eden yeni müşterilerine tanışma maksatlı 3 GB bedava internet sunabilir.

Etiketler

Destek Admin

Yapamayanlar; Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Yardımcı Olmaktadır..

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "En Yeni Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı