Türk Telekom Bedava İnternet

En Yeni Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Kullanıcılarını sunduğu birbirinden avantajlı kampanyalar ile adı altın harflerle piyasaya yazdıran Türk Telekom her geçen gün yeni bir avantajlı bir paket sunuyor. Özellikle Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile kullanıcılarının her zaman internete bağlı kalmalarını sağlıyor. Sadece mobil değil hem de evlerde kullanılan fiber internet ile tüm kullanıcılarına internet sağlamaya devam ediyor.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Türk Telekom Prime Eksper ile Hediye 15 GB Hediye

Hediye Sosyal Medya Kampanyası Türk Telekom 2 GB İnternet

Türk Telekom 2 GB bedava internet için sunduğu en cazip kampanyalardan  bir tanesi de hediye sosyal medya kampanyasıdır. Bu kampanyadan güncel olan diğer birçok kampanyadan yararlanan tüm operatörler yararlanabilir. Tek sefer de 30 Lira ve üzeri yüklemelerinizde hediye internet sahibi olabilirsiniz. SOSYAL PAKET yazarak 5555’e kısa mesaj yollayıp ücretsiz bir şekilde kampanyaya dahil olabilirsiniz. Bu güzel kampanyadan ayda bir kez yararlanmanız mümkün. Hediye 2 Gb internetinizin 1 GB internetini sosyal medyada 1 Gb internetinizi ise Whatsapp’ta kullanabilirsiniz.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Türk Telekom Dijital Depo Uygulaması 2 GB Hediye

4.5G X 2 Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

4.5 G uyumlu sim kartların günümüzde hızlı bir şekilde kullanılmaya başladığını görüyoruz. İşte Türk Telekom da tüm kullanıcılarının 4.5 G uyumlu sim kart kullanımlarını hızlandırmak amacı ile bedava internet kampanyası düzenlemektedir. Bunun için 2Kat yazıp 5555’ e kısa mesaj göndermeli ve ardından da bir Türk Telekom bayisine gitmesiniz gerekmektedir. Eğer bir faturalı Türk Telekom kullanıcısı iseniz ücretsiz olarak hattınızı 4.5 G teknolojisine taşıyabilir ve kullandığınız internetin tam iki katını 3 ay süresince bedava olarak kullanabilirsiniz. Bu güzel kampanyadan yararlanabilmeniz için 15.04.2019 tarihinden önce faturalı Türk Telekom mobil hat kullanıcısı olmanız gerekmektedir.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Türk Telekom Günlük Haftalık ve Aylık İnternet

Siz de Türk Telekom bedava internet kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız bir an önce Türk Telekom müşterisi olmalısınız.

Etiketler

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "En Yeni Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı