Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları 2020

Özellikle Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile kullanıcılarının her zaman internete bağlı kalmalarını sağlıyor. Sadece mobil değil hem de evlerde kullanılan fiber internet ile tüm kullanıcılarına internet sağlamaya devam ediyor.

Hediye Sosyal Medya Kampanyası Türk Telekom 2 GB İnternet

Türk Telekom 2 GB bedava internet için sunduğu en cazip kampanyalardan bir tanesi de hediye sosyal medya kampanyasıdır. Bu kampanyadan güncel olan diğer birçok kampanyadan yararlanan tüm operatörler yararlanabilir.

Tek sefer de 30 Lira ve üzeri yüklemelerinizde hediye internet sahibi olabilirsiniz. SOSYAL PAKET yazarak 5555’e kısa mesaj yollayıp ücretsiz bir şekilde kampanyaya dahil olabilirsiniz. Bu güzel kampanyadan ayda bir kez yararlanmanız mümkün. Hediye 2 Gb internetinizin 1 GB internetini sosyal medyada 1 Gb internetinizi ise Whatsapp’ ta kullanabilirsiniz.

4.5G X 2 Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

4.5 G uyumlu sim kartların günümüzde hızlı bir şekilde kullanılmaya başladığını görüyoruz. İşte Türk Telekom da tüm kullanıcılarının 4.5 G uyumlu sim kart kullanımlarını hızlandırmak amacı ile bedava internet kampanyası yazımıza inceleyebilirsiniz.

Bunun için 2Kat yazıp 5555’ e kısa mesaj göndermeli ve ardından da bir Türk Telekom bayisine gitmesiniz gerekmektedir. Eğer bir faturalı Türk Telekom kullanıcısı iseniz ücretsiz olarak hattınızı 4.5 G teknolojisine taşıyabilir ve kullandığınız internetin tam iki katını 3 ay süresince bedava olarak kullanabilirsiniz.

Bu güzel kampanyadan yararlanabilmeniz için 15.04.2020 tarihinden önce faturalı Türk Telekom mobil hat kullanıcısı olmanız gerekmektedir.

Siz de Türk Telekom bedava internet kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız bir an önce kategorimizi ziyaret edin.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı