Bimcell Bedava İnternet 2020

En Uygun Yurt Dışı Paket Tarifeleri 2020 Nedir?

Özellikle sık sık yurtdışına çıkan ve oralarda belirli bir süre kalması gereken vatandaşlarımızın yaşadıkları en büyük sorunlardan bir tanesi hatlarının yurt dışı için çok pahalı olmasıdır. En uygun yurt dışı tarifeleri neler ve ne gibi avantajlara sahip sizler için araştırdık.

Hatta bir kısım operatörler yurtdışında pahalı olmanın da ötesinde hiç çalışmamaktadır. Birçok vatandaşımız bu yüzden mağduriyetler yaşamaktadır. Oysa neredeyse bütün operatörlerin birbirinden cazip yurtdışı kullanım tarifeleri bulunmaktadır. Bunların içerisinde interneti, dakikası ve SMS hediyesi dahi bulunmaktadır.

Türk Telekom Yurtdışı Paketleri

Ülkemizde milyonlarca abonesi bulunan Turk Telekom kullanıcılarına yurtdışı paketi noktasında da yine en cazip fırsatları sunmaktadır. Tarifen yurt dışında paketi ile tam 86 farklı ülkede adeta yurt içinde gibi Türkiye’deki tarifenizden dakika, SMS ve internetinizi kullanmanın keyfini çıkarın.

Bu pakette günlük yurtdışı kullanımlarınız 35 TL olarak ücretlendirilmektedir. En uygun yurtdışı tarifeleri arasında bulunan bu paket oldukça ilgi görmektedir.

Türk Telekom Her Şey Dâhil Yurtdışı Paketi

Her zaman kullanıcılarının rahatını ve memnuniyetini düşünen Turk Telekom, kullanıcıları yurt dışında rahat rahat konuşsun ve internete girsin diye eşsiz bir kampanya düzenlemiştir. Doyasıya konuşmak, mesajlaşmak ve internete girmek 30 gün boyunca sadece 79 TL olmaktadır.

Bu sayede size 1000 DK, 100 SMS ve 1 GB yurtdışı hediyeleri verilmektedir. Yurtdışında Turk Telekom faturalı hattınızı herhangi bir fatura aşım şoku yaşamadan rahatça kullanabilmektesiniz. Bütün vergiler dâhil 79 TL’ye olan paketten yararlanmak için “YURTDISI” yazıp 5555’e göndermeniz yeterli olmaktadır.

Vodafone Yurtdışı Paketleri ve Tarifeleri

Hem yurt içinde hem de yurtdışında kullanıcılarını asla yalnız bırakmayan Vodafone, kullanıcılarına birbirinden cazip birçok paketler sunmaktadır. En uygun yurtdışı tarifeleri Vodafone ile sizde doyasıya konuşmanın, mesajlaşmanın ve internette takılmanın keyfini çıkarın.

Vodafone Her Şey Dâhil Pasaport tarifesi ile günlük sadece 34,90 TL’ye Türkiye’de kullanmış olduğunuz tarifenizi yurtdışında da kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken ise; HDAHIL yazıp 7048’e kısa mesaj atmak olmaktadır.

Turkcell Yurtdışı Tarifeleri ve Paketleri

Turkcell tarifen yurtdışında geçerli kampanyası ile ek hiçbir işlem ödemeden Türkiye’de kullandığınız tarifenizi yurtdışında da kullanabilmektesiniz.

Ülkemizde kullandığınız tarifenizi yurtdışında tam 49 ülkede bütün ek vergiler ve her şey dâhil toplam 39 TL’ye rahatlıkla kullanabilmektesiniz. En uygun yurtdışı tarifeleri içerisinde Turkcell tarifen yurtdışında geçerli kampanyası oldukça ilgi görmektedir.

Bimcell ve Pttcell Yurt Dışı Paket Tarifeleri Nedir?

Yine bunların haricinde PttCell ve BimCell gibi operatörlerinde yurtdışı tarifeleri bulunmaktadır. Yurtdışına çıkacağınız zaman, kendi operatörünüz ile iletişime geçerek sizin için en uygun olan tarifeyi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu sayede en uygun yurtdışı tarifeleri sayesinde konuşma, mesajlaşma ve internete girmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "En Uygun Yurt Dışı Paket Tarifeleri 2020 Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu