Evde İnternet

En Kaliteli Modem ve Fiyatları

Konu Başlıkları

Evlerde internet kullanımı son derecede yaygın olan bir unsur olmaktadır. Bununla birlikte fiber hızda internet deneyimi yaşamak isteyenlerin en önemli tercihlerinden birisi de kaliteli modem tercihi olmaktadır. Genel olarak işleri internette olanların bu duruma he daim daha da fazla önem verdiğini belirtmekte fayda var.

Böyle ki gerek işletmelerde, gerekse de evlerde tercih edilen en kaliteli modem ve fiyatları daima daha da uygun olmaktadır. Sizler de bu konuda merak içerisindeyseniz o zaman bu konuya açıklık getirmekte fayda var. En pahalı modem olarak belirtilen Asus RT – AC5300 wireless router Tri-band karşımıza çıkmaktadır.

Yaklaşık olarak 2.400 TL civarı olan modem aynı zamanda üç bantlı olarak adlandırılmaktadır. Bu modemin yanı sıra bir üst versiyonu olarak adlandırılan ZyXEL UAG 4100 Hotspot Gateway Router Wlan marka modem olarak karşımıza çıkmaktadır. Böyle ki Yaklaşık olarak 7 Bin TL civarında satıştadır.

En Pahalı Modemler

Modemin internet hızındaki önemi oldukça büyüktür. Bunun en büyük örneklerinden birisi ise kapsama alanı, modeme 5 metre yakınlıktayken dahi kopukluk olabilir. Kaliteli modemlerde ise wifi kullanım uzaklığı daha geniş alanlardadır.

Bununla birlikte daha geniş olmasının yanı sıra hızda da herhangi bir şekilde kopukluk bulunmamaktadır. Bundan ötürü de en kaliteli modem ve fiyatları daima normalden biraz daha fazla olacaktır.

Geniş alanlarda ve interneti çok daha hızlı olarak kullanılmakta olan bu modemler her daim en uygun şekilde üretimi gerçekleştirilmektedir. Fiyat bakımından da belirtildiği üzere haliyle biraz daha fazla olacaktır.

Bunların kullanım alanları ve kullanım yerleri de belirtildiği gibi daha geniş alanları kapsadığından dolayı farklı farklı alanlarda tercih edilen modemler olarak biliniyor.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "En Kaliteli Modem ve Fiyatları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı