Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Eminevim Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

06.11.2019
Eminevim Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

Ev sahibi olmak isteyenler eminevim kira öder gibi konut alma çözümleri uygulanmaktadır. Peşinatlı ya da peşinatsız bir şekilde ne kadar fiyatlık bir ev alınması istendiğine öncelik olarak karar verilmektedir.

Çekilişli ya da çekilişsiz olarak ev alma imkanı bulunmaktadır. Ev almanın bazı sistemleri bulunmaktadır. Size en uygun seçenek hangisi ise o sisteme dahil olabilirsiniz. Sistemler ise şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Peşinatlı sistem
  • Vade ortası sistem
  • Çekilişli sistem

Çekiliş Kurasına Nasıl Katılırım?

Eminevim ile ev sahibi olmanın yöntemlerinden bir tanesi çekilişli ev sahibi olmaktadır. Bu durumda taksit vadesi ne kadar ise o kadar kişinin katıldığı bir gruba dahil olabilirsiniz. Yapılan çekiliş sonucunda da her ay bir kişiye ev alınmaktadır.

Çekilişler tamamen noter huzurunda gerçekleştiği için güvenli bir sistemdir. Vadenin ortasında çekiliş yapılma imkanı bulunmaktadır. Çekilişli sistemde her ay ödenen miktar aynıdır. Ödemeler sabit tutarlı olduğu için herhangi bir artış ya da azalış gösterilmez. İlk önce ne kadar alacağınız konusunda bilgi sahibi olduğunuz için sıranız geldiğinde o miktar size ödenmektedir.

Kira yardımı yapılmamaktadır. Bu nedenle hem kira ödeyecek hem taksit ödeyecek kişilerin ona göre bir ödeme planı olan uygulamaya katılmaları gerekmektedir. Çekilişli sistem kendi arasında bölümlere ayrılmaktadır. Onlarda şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Kısaltılmış vadeli çekilişli sistem
  • Kira destekli çekilişli sistem
  • Değer artışlı çekişli sistem

Yorumlar Şikayetler Varmıdır?

Eminevim uygulamasının mutlumusteriler.com şeklinde bir web sitesi bulunmaktadır. Burada gerçek müşteriler tarafından yapılan yorumlar bulunmaktadır. İsim soyisim yazmaması sebebi ile müşteriler gerçek düşüncelerini özgür bir şekilde dile getirebilmektedir. Buradaki yorumlara bakıldığında genel olarak olumlu ve teşekkür içerikli mesajlar bulunmaktadır.

Hem sistem hem de sistemin çalışanları hakkında birçok olumlu görüş bulunmaktadır. Bu platform sisteme katılmak isteyen fakat aklında soru işaretleri bulunan kişiler için güzel düşünülmüş bir platformdur.

Araba Almak İsterseniz Ödeme Planları

Eminevim ile aynı sistem de çalışan bir de eminoto uygulaması bulunmaktadır. Bu sistem ile de aynı şekilde çekilişli ya da diğer ödeme planları ile araba sahibi olabilirsiniz. 

Ödeme Planı Nasıl Seçilir?

Ödeme planı hangi sisteme katıldığınız ile doğru orantılı olarak farklılık göstermektedir. Çekilişli sistemlerde ödeme planları genel olarak sabittir. Fakat belli oranda artış gösteren ödeme planları da ayarlanabilmektedir. Bu durumda borç daha kısa sürede tamamlanmaktadır.

Taksit ödemelerde herhangi bir güçlük yaşanır ise taksit düşürme planı uygulanabilmektedir. Bu plan da uygun gelmez ise taksitleri dondurma imkanı da bulunmaktadır.

Eğer maddi imkansızlıklar uzun süre devam eder ise bu durumda sistemden ayrılma imkanı da bulunmaktadır. Peşinat ödendi ise peşinatı ve ödenen taksitleri alarak sistemden ayrılmak mümkündür. Fakat katılım ücreti iade edilmemektedir. Geri ödeme ise 3 ay ile 6 ay arasında ödenebilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.