Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Duran Tarife ile Fatura Aşımını Durdurma Engelleme

Faturalı hat kullanıcılarının en büyük sorunu faturalarının fazla gelmesidir. Faturanın fazla gelmesinin nedeni tarife bittikten sonra kullanılan kotaların daha yüksek ücretlendirilmesidir. Faturalı hatlarda duran tarifeyle fatura aşmayı engelleme imkanı bulunuyor. Operatörlerin duran tarife kampanyaları ile faturanız kotanız kadar geliyor. Yani tarifeniz bittiğinde otomatik olarak kullanıma devam edemiyorsunuz.

Duran tarife tüketici için oldukça faydalı bir tarife olarak düşünülebilir. Duran tarife ile tarifeniz ne kadarsa o kadar kullanabilirsiniz. Tarifeniz bittiğinde kullanım otomatik olarak duracağından tarifenizden bir kuruş fazla ödemiyorsunuz. Faturanıza ek ücret yansımadan hattınızı kullanabiliyorsunuz.

Turkcell Akıllı Fatura

Turkcell duran tarife kampanyası olan Akllı Fatura ile aboneler fatura kontrollerini ellerine alabiliyor. Mevcut tarife aşıldığında otomatik olarak kullanım olanağı kesilir. Böylece faturaya ek ücret yansımadan tarife ne kadar ise o kadar ödeme yapılır.

Kullanıma devam etmek tamamen kullanıcının elindedir. Sms yolu ile paket bittikten sonra kullanıma devam etmek isterseniz edebilirsiniz. Akıllı fatura ile kullanım kısıtlanırken akıllı fatura ek paketleri ile kullanım olanakları sunulmaktadır.

Vodofone Akıl Küpü Tarifeleri

Vodafone akıl küpü tarifeler seçeneklerinde kullanıcılara farklı tarifelerde faturayı aşmayı engelleyecek duran tarife seçenekleri sunmaktadır. Akıllı durma özelliği ile akıl küpü tariflerde tarife aşımı ile fazla gelen faturalardan kurtulmak mümkün olmaktadır. Limitine geldiğinde duran fatura seçenekleri ile abonelerin faturalarına ek ücret yansıması önleniyor.

Türk Telekom Duran Tarifeler Servisi

Türk telekom tüm faturalı aboneleri için ücretsiz fatura üst sınır servisi sunmaktadır. Belirlenen fatura limitine gelindiğinde Avea abonelerine sms yolu ile haber vermektedir. Böylece fatura üst sınırını öğrenen aboneler yüksek fatura ödemeden tarifeleri kadar fatura ödemiş olurlar. Aboneler fatura üst sınırlarını kendileri belirleyerek bu limite geldiklerinde uyarılırlar.

Fatura Aşımı Nasıl Engellenir?

Cep telefonu kullanıcıları duran tarife seçeneklerini kullanarak fatura aşımını engelleyebilirler. Fatura üst sınırı belirleyerek de fatura aşımını engellemek mümkündür. Duran tarifeler birçok açıdan avantajlıdır. Kullanıcıların tarife dışı ek ücret ödemelerini engeller.

Cep telefonunda Yüksek faturaların nedeni tarife dışı kullanımların daha yüksek ücretlendirilmesidir. Tarife dışında kendi bilginiz dahilinde olmadan hattınızı kullanmanız mümkündür. Duran tarife ile tarife bitiminde otomatik olarak kullanımınız kısıtlanır.

Sms yolu ile tarifeniz ne durumda olduğunu da öğrenebilirsiniz. Kullanım durumunuzdan haberdar olarak yüksek fatura ödemekten kurtulabilirsiniz. Duran tarifelerde farklı kampanya seçenekleri ve avantajlar bulunmaktadır. Kullanım durumunuza göre duran tarife seçimi yapabilirsiniz.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Duran Tarife ile Fatura Aşımını Durdurma Engelleme" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu