Evde İnternet

Dumpper Wifi Şifresi Öğrenme Programı Nasıl Çalışır?

Özellikle akıllı telefon kullanıcıları göz önünde bulundurulduğunda, internet bağlantısı olmadığı zaman telefonlar ve bilgisayarlar tamamen eksik olarak görülmektedir.

Dumpper Androil Apk İndir 2020 Nasıl Yapılır?

Bu kapsamda birçok kullanıcı etrafında bulunan Wi-Fi ağların şifresini çözmek ve modemlere bağlanarak internet kullanımı elde etmek istemektedir. Bu konuda dumpper isimli program son yıllarda modem WPS bulucu olarak çok popüler bir kullanım elde etmeye başlamıştır. 

Dumpper Kullanımı 2020 Resimli Anlatımı Nedir?

Her modem kendi içerisinde diğer modeller ile iletişim kurma açısından özel bir teknolojiye sahiptir. Dumpper isimli program, WPS özelliğinin kullanılması ile birlikte modemlere şifre girme açısından bağlanmayı kolaylaştıran bir yazılım özelliği sağlıyor.

Günümüzde neredeyse tüm modellerde benzer bir sistem kullanıldığından dolayı açıklardan yararlanması ile birlikte bu program WPS özelliklerinin pinlerini deneme vasıtasıyla modemlerde otomatik bağlanma gibi bir sistem ortaya çıkardı. 

Dumpper Programı Nasıl Kurulur?

Dumpper programının kurulumu gerçekleştirmek için öncelikle internet üzerinden indirdiğiniz dosyaları sıkıştırılmış RAR dosyası içerisinden çıkarmanız gerekir.

Sonrasında arşiv içerisinden çıkan dumpper.exe dosyası üzerine sağ tıklamanız ve yönetici olarak çalıştır demeniz gerekecektir. Ancak özellikle bilmeniz gereken bir nokta olarak, WPS özelliği olan bir modeme sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü yazılım WPS özelliği olan modemler üzerinde çalışmaktadır. 

Dumpper Son Versiyonları Nedir?

Çalıştırdığınız yazılım içerisinde Wi-Fi tarama ekranı ve WPS alanında birçok modem konusunda bilgiler göreceksiniz. Eğer bir modemin WPS özelliği bulunmuyorsa, listede bulunmayacaktır. Sonrasında;

Açılan ekran içerisinde WPS bölümüne giriş yapın ve “todas las redes” kısmını geçiş gerçekleştirin. Sonraki aşamada Wi-Fi taraması sağlayabilmek için birkaç defa üst üste “escaner” butonuna basmanız gerekecektir. 

Ardından listede çıkmış olan Wi-Fi ağının seçimini gerçekleştirdikten sonra “İniciar Jumpstart” butonuna tıklamanız gerekir. Jumpstart butonuna tıklamanız sonrasında yine hata almanız durumunda ise “ruta” kısmı içerisinde yer alan “jumpstart dizinini” göstermeniz gerekecektir. 

Açılan sekme içerisinde ise “cambiar” butonuna tıklamanız ve yine açılan diğer sekme içerisinde de jumpstart klasörünün yolunu gösterdikten sonra bir önceki adımı yeniden uygulamanız gerekecektir.

Dumpper Apk Wifi Hack Modem Bağlantısı

Bu sayede pin kısmı içerisinde otomatik olarak seçim gerçekleştirilir. Eğer bu seçim yapılmaz ise bir önceki ekran içerisinde seçtiğiniz Wi-Fi ağını bu alanda yeniden seçmeniz gerekecektir. Eğer bu noktada listede bulunmuyorsa, çekim sınırları içerisinden çıkmış olma ihtimali yüksek olacaktır. 

Son adımda “completed” ekranı karşınıza çıktığında, Dumpper uygulamasının istendiği şekilde WPS modem bağlantısını yaptığını anlayabilirsiniz. 

Eğer kırmızı font ile yazılmış bir yazıyı görüyorsanız, bağlantı gerçekleştirilememiştir. Bu durumda başka bir model üzerinde yeniden deneme gerçekleştirmeniz gerekecektir. 

Wifi Şifresi Diğer Yazılara Göz Atın

  Dumpper Uygulamasında Önemli Noktalar 

  Bu ayrıntılar dışında en önemli noktalardan birisi olarak dumpper uygulamasının tüm modellerde kırma işlemi gerçekleştirmediğini bilmeniz mutlaka gereklidir. Çünkü modem üzerinde mutlaka WPS özelliği bulunmalıdır ve bu özelliğinin açık olması gereklidir.

  Başarılı bir şekilde dumpper programı ile birlikte bir modemin WPS bağlantısından faydalandığınızda, modem arayüz yazılımına giriş gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Bu sayede arayüz yazılımı içerisinde modem ile ilgili bilgilere ve wifi şifresi gibi bilgileri bulmanızda kolaylıkla sağlanabilir.  

  Benzer Konular

  SORU - CEVAP

   "Dumpper Wifi Şifresi Öğrenme Programı Nasıl Çalışır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

  Başa dön tuşu