Evde İnternetTarifeler

D Smart Go TV İzleme Paket Uygulaması

Bu uygulama sizin doyasıya istediğiniz zaman istediğiniz yerde D-Smart keyfini yaşayacağınız yep yeni bir uygulama olmaktadır. D-Smart Go TV uygulaması sayesinde televizyon ekranlarına bağlı kalmadan; cep telefonunuz, tabletiniz, bilgisayarınız ya da smart TV üzerinden diziden filme, canlı TV yayınlarına bağlanabileceğiniz bir uygulamadır. Spor kanallarından tutunda en kaliteli belgesel kanallarına kadar dopdolu bir içeriğe kavuşacaksınız. Fakat Smart TV üzerinden canlı yayın izleme imkânınız bulunmamaktadır.

Bu uygulamaya sahip olmak için birçok farklı şekilde ulaşma imkânınız bulunmaktadır. Örneğin dsmartgo.com.tr adresi üzerinden erişebilirsiniz. Bunun haricinde smart TV uygulamasından ya da İOS ve Android işletim sistemli cihazlarınıza uygulamayı yükleyerek de erişebilmektesiniz. Birazdan bahsedeceğimiz D-Smart Go paketleri sayesinde binlerce filmi, yabancı dizilerin son bölümlerini ve daha eski bölümlerini rahatlıkla izleyebilmektesiniz. Bunların haricinde çocuk kanalları, çocuk programları ve canlı yayın kanallarını rahatlıkla izleyebilmektesiniz.

Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Türkcell Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

D Smart Go TV Uygulaması Aboneliği

Fakat D Smart Go TV Uygulaması için öncelikle D-Smart TV aboneliğinizin olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu uygulamadan faydalanamamaktasınız. Taahhütlü olarak ya da taahhütsüz olarak abonelik seçebilmektesiniz. Taahhütlü olan aboneliklerde süre dolmadan çıkacak olursanız, yararlandığınız indirimler cayma bedeli olarak yansıtılır. Burada önemli olan D Smart Go uygulaması internet üzerinden size yayın yaptığı için, internet kotanızın limitsiz olması çok önemli olmaktadır. Aksi takdirde sürpriz internet faturaları ile karşılaşabilirsiniz.

Yine aynı şekilde mobil cihazlarınız üzerinden bağlandığınızda da internet kotanızdan yiyeceğini bilmeniz gerekmektedir. Bu sebeple mobil cihazlarınız üzerinden izleme yaparken izleyeceğiniz bağlantıların boyutuna ve mobil veri akış hızınıza dikkat etmelisiniz. Mümkünse D Smart Go Uygulaması ile mobil cihazlarınızdan yayın izleyeceğiniz zaman Wİ-Fİ bağlantınızın olmasına dikkat ediniz. Birçok kullanıcının merak ettiği bir soruya da cevap verelim. Uygulama üzerinden film ya da dizileri izleme seçeneğiniz bulunmakta olup, indirme yapamamaktasınız.

Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Pttcell Paket, Tarife İptal Etme Nasıl Yapılır?

D Smart Go Uygulaması Paket Ücretleri

Uygulamanın farklı farklı birçok paketi bulunmaktadır. Siz bunlardan kendinize uygun olanını seçmelisiniz.

  • İlk olarak sizleri “Hoş Geldin Paketi” karşılamaktadır. Hemen herkesin seveceği ulusal kanallar, haber ve yemek kanalları, zengin içerikli belgesel kanalları ve daha fazlası bu pakette sizleri beklemektedir. Ayrıca ilk ay dizi ve film paketleri hediye olarak sunulmaktadır. Bu paket ayda sadece 22 TL olmaktadır.
  • İkinci olarak “Aile Spor Paketi” ile doyasıya spor ve çocuk kanalları izleyebileceksiniz. Bu kanallar bütün ailenin zevklerine hitap edebilecek düzeydedir. Kullanıcılarına ilk iki ay mega paket kanalları hediye olarak sunulmaktadır. D Smart Go Uygulaması paket ücretleri çerçevesinde bu paketin fiyatı ise 32 TL olmaktadır.
  • Film Dizi Paketi ile dünyaca ünlü yıldızlar artık evinizin içinde olacak hem de sadece 42 TL karşılığında bu hizmeti alacaksınız.
  • Son olarak ise “Mega Paket” kampanyasında hemen her aradığınızı 52 TL’ye bulabileceksiniz. Ayrıca ilk 4 ay belgeseller ve eğlence sever paketi hediye olarak verilmektedir.
Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Türk Telekom Faturasız Paketlerde En Güzel Tarifeler

Ayrıca tüm bu üyelikleriniz için D Smart Go Uygulaması fatura ödeme işlemlerinizi online fatura ödeme merkezi üzerinden 8 haneli D Smart şifrenizle yapabilmektesiniz.

Etiketler

Destek Admin

Yapamayanlar; Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Yardımcı Olmaktadır..

Yeni Kampanyalar

Bir Soru Cevaplandı

  1. Merhaba kolay gelsin
    D smart go üyesiyim Samsung televizyondan go yu izleyebiliyordum yaNi smart hub a bastığım da d smart go çakıyordu anca ne olduysa go kayboldu gerek Samsung gerekse d smart ile görüştüğümde bir çare sunamadılar. D smart uydu alıcıya 2 GB lık flaş bellek takarak izleyebilirsiniz diyor denedim hiç kullanışlı değil. Ya diyorum tv akıllı ve kablo ile internete bağlı tablet gibi kullanıyorum yok olamaz go izleyemezsin diyorlar halbuki iki yıl izledim. Tv tarayıcıdan indirmek istiyorum ancak birtürlü olmuyor yardımlarınızı bekliyorum.
    Teşekkürler

SORU - CEVAP

 "D Smart Go TV İzleme Paket Uygulaması" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı