Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

D Smart Go TV İzleme Paket Uygulaması

15.07.2019
466
D Smart Go TV İzleme Paket Uygulaması

Bu uygulama sizin doyasıya istediğiniz zaman istediğiniz yerde D-Smart keyfini yaşayacağınız yep yeni bir uygulama olmaktadır. D-Smart Go TV uygulaması sayesinde televizyon ekranlarına bağlı kalmadan; cep telefonunuz, tabletiniz, bilgisayarınız ya da smart TV üzerinden diziden filme, canlı TV yayınlarına bağlanabileceğiniz bir uygulamadır. Spor kanallarından tutunda en kaliteli belgesel kanallarına kadar dopdolu bir içeriğe kavuşacaksınız. Fakat Smart TV üzerinden canlı yayın izleme imkânınız bulunmamaktadır.

Bu uygulamaya sahip olmak için birçok farklı şekilde ulaşma imkânınız bulunmaktadır. Örneğin dsmartgo.com.tr adresi üzerinden erişebilirsiniz. Bunun haricinde smart TV uygulamasından ya da İOS ve Android işletim sistemli cihazlarınıza uygulamayı yükleyerek de erişebilmektesiniz. Birazdan bahsedeceğimiz D-Smart Go paketleri sayesinde binlerce filmi, yabancı dizilerin son bölümlerini ve daha eski bölümlerini rahatlıkla izleyebilmektesiniz. Bunların haricinde çocuk kanalları, çocuk programları ve canlı yayın kanallarını rahatlıkla izleyebilmektesiniz.

D Smart Go TV Uygulaması Aboneliği

Fakat D Smart Go TV Uygulaması için öncelikle D-Smart TV aboneliğinizin olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu uygulamadan faydalanamamaktasınız. Taahhütlü olarak ya da taahhütsüz olarak abonelik seçebilmektesiniz. Taahhütlü olan aboneliklerde süre dolmadan çıkacak olursanız, yararlandığınız indirimler cayma bedeli olarak yansıtılır. Burada önemli olan D Smart Go uygulaması internet üzerinden size yayın yaptığı için, internet kotanızın limitsiz olması çok önemli olmaktadır. Aksi takdirde sürpriz internet faturaları ile karşılaşabilirsiniz.

Yine aynı şekilde mobil cihazlarınız üzerinden bağlandığınızda da internet kotanızdan yiyeceğini bilmeniz gerekmektedir. Bu sebeple mobil cihazlarınız üzerinden izleme yaparken izleyeceğiniz bağlantıların boyutuna ve mobil veri akış hızınıza dikkat etmelisiniz. Mümkünse D Smart Go Uygulaması ile mobil cihazlarınızdan yayın izleyeceğiniz zaman Wİ-Fİ bağlantınızın olmasına dikkat ediniz. Birçok kullanıcının merak ettiği bir soruya da cevap verelim. Uygulama üzerinden film ya da dizileri izleme seçeneğiniz bulunmakta olup, indirme yapamamaktasınız.

D Smart Go Uygulaması Paket Ücretleri

Uygulamanın farklı farklı birçok paketi bulunmaktadır. Siz bunlardan kendinize uygun olanını seçmelisiniz.

  • İlk olarak sizleri “Hoş Geldin Paketi” karşılamaktadır. Hemen herkesin seveceği ulusal kanallar, haber ve yemek kanalları, zengin içerikli belgesel kanalları ve daha fazlası bu pakette sizleri beklemektedir. Ayrıca ilk ay dizi ve film paketleri hediye olarak sunulmaktadır. Bu paket ayda sadece 22 TL olmaktadır.
  • İkinci olarak “Aile Spor Paketi” ile doyasıya spor ve çocuk kanalları izleyebileceksiniz. Bu kanallar bütün ailenin zevklerine hitap edebilecek düzeydedir. Kullanıcılarına ilk iki ay mega paket kanalları hediye olarak sunulmaktadır. D Smart Go Uygulaması paket ücretleri çerçevesinde bu paketin fiyatı ise 32 TL olmaktadır.
  • Film Dizi Paketi ile dünyaca ünlü yıldızlar artık evinizin içinde olacak hem de sadece 42 TL karşılığında bu hizmeti alacaksınız.
  • Son olarak ise “Mega Paket” kampanyasında hemen her aradığınızı 52 TL’ye bulabileceksiniz. Ayrıca ilk 4 ay belgeseller ve eğlence sever paketi hediye olarak verilmektedir.

Ayrıca tüm bu üyelikleriniz için D Smart Go Uygulaması fatura ödeme işlemlerinizi online fatura ödeme merkezi üzerinden 8 haneli D Smart şifrenizle yapabilmektesiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.