Oyun Hileleri

Cs Go Hile 2020 Kodları Nasıl Yapılır? Skin, Otoaim, Wall Hack

Birçok oyunda olduğu gibi CS Go oyununda da oyun içinde size avantaj sağlayacak özellikler yer alıyor. Para karşılığında satılan bu özelliklere sahip olabilmek, oyun içinde farklı silahlara ve aksesuarlara sahip olmak için para ödemek yerine sizlere sunulan CS Go hilelerini kullanabilirsiniz.

Bu hileleri kullandığınızda hem karakterinizde daha fazla silah bulundurabiliyor hem de oyuncunuzun bulunduğu servere göre değişen ihtiyaçlarınızı ücret ödemeden karşılamış olursunuz. Farklı yöntemler ile CS Go 2020 kodlarına sahip olabilir, oyun içinde rakiplerinizi alt edebilirsiniz.

Cs Go Uçma Ve Görünmezlik Hile Kodları Nedir, Nereye Yazılır?

CS Go oyunu oynarken hile kodları kullanarak görünmez olabilir, görünmez bir şekilde uçabilir ve rakiplerinizin konumlarını tespit ederek avantaj sahibi olabilirsiniz.

Cs Go uçma ve görünmezlik hilelerini kullanabilmek için yapmanız gereken oyun sırasında klavye de yer alan tırnak işaretini kullanmak ve hile kodunuz yazmaktır. Bu şekilde yazacağınız hile kodu aktif hale gelecektir. Aksi durumda hile kodu geçerli olmayacak ve oyun içinde avantaj sahibi olamayacaksınız.

CS Go uçma hilesi kodu: sv_gravity 100

CS Go görünmezlik hilesi kodu: notarget

Bu hile kodlarını kullandığınızda oyun içinde hem görünmez olabilir hem de uçarak oyun içinde rakiplerinize karşı avantaj elde etmiş olursunuz.

Bunny Ve Sekmeme Hile Kodları Nedir?

CS Go oynarken herkesin en fazla şikayet ettiği konu atılan mermilerin yerine ulaşmaması ve sekmesidir. Bu konu her oyuncu için bir dezavantaj oluştururken aynı zamanda rakiplerinize karşı da geride kalma sebebidir. CS Go oynarken oyun içinde sekme sorununu çözmek için sekmeme hilesi kullanabilirsiniz. Mermilerinizin yerine ulaşabilmesi için;

rate 25000 Yaziyoruz.

cl_cmdrate 101 Yaziyoruz

cl_updaterate 101 Yaziyoruz

fps_max 101

cl_dynamiccrosshair 0

_cl_autowepswitch 0

hud_fastswitch 1

Hile kodlarını yazmanız sizin için yeterli oluyor. Bu hile kodunu yazarak entere bastığınızda artık sekme sorunundan kurtulmuş oluyorsunuz. Bunny kodunu kullanarak normalden daha hızlı bir şekilde zıplarken W tuşuna basın, yönünüzü sağa çevirirken A tuşuna, sola çevirdiğinizde ise D tuşuna basın. Eğer hile kodu kullanacaksanız: bind mwheelup invprev, bind mwheeldown invnext kodlarını da kullanabilirsiniz.

Wall Hack Kodu Nedir? Nasıl Yazılır?

CS Go oynarken rakiplerinizi ve arkadaşlarınızı duvarın arkasından görebilmek için kullanabileceğiniz bir hile olan  Wall Hack kodu sayesinde oyun içinde avantaj sağlayabiliyorsunuz. Wall hack kodunu kullanabilmek için sv_cheats 1 hile kodunu yazın. Ardından r_drawothermodels 2 hile kodunu yazarak entere basın.

Artık hile aktif hale gelmiş olacak ve arkadaşlarınızı duvarın arkasından görebileceksiniz. CS Go oynayan her oyuncu tarafından kullanılan bu hile için tırnak işaretine tıklayarak hile kodunu yazdığınızda duvar arkasından rakiplerinizi görebiliyorsunuz.

Cs Go Net Para Çekme Ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

CS Go oyunu oynayanlar için en önemli konu hesaplarına para yatırma ve oyun içinde kazandıkları parayı çekebilmektir. Bu konu da genel olarak oyuncuların tercih ettiği yöntem Steam hesabı üzerinden yatırmak ve çekmek şeklindedir.

Steam hesabınıza banka havalesi, eft veya kredi kartı ile ödeme yöntemi şeklinde para yatırma işlemi yapabildiğiniz gibi yine aynı yöntemler ile para çekebiliyorsunuz. Oyun içinde kazandığınız silahları satmak istediğinizde oyun dışından da satış yapabildiğiniz için para çekme konusunda alternatif seçeneklere sahipsiniz.

Diğer Oyun Hileler için Tıkla

Ayrıca CS Go oyununun sitesinde açmış olduğunuz hesabınızı kullanarak para yatırma işlemleri ve para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Cs Go Croshair Map Kodları Ve Ayarlamalar Nasıl Yapılır?

CS Go croshair map kodlarını kullanarak istediğiniz renk ile oyuna devam edebiliyorsunuz. Karakterinizin rengini belirleyebildiğiniz Cs Go croshair map kodları;

Sarı:
cl_crosshaircolor_r 255
cl_crosshaircolor_g 215
cl_crosshaircolor_b 0
Koyu Pembe:
cl_crosshaircolor_r 255
cl_crosshaircolor_g 0
cl_crosshaircolor_b 255
Pembe:
cl_crosshaircolor_r 255
cl_crosshaircolor_g 192
cl_crosshaircolor_b 203
Yeşil:
cl_crosshaircolor_r 0
cl_crosshaircolor_g 100
cl_crosshaircolor_b 0
Beyaz:
cl_crosshaircolor_r 255
cl_crosshaircolor_g 255
cl_crosshaircolor_b 255
Mor:
cl_crosshaircolor_r 138
cl_crosshaircolor_g 43
cl_crosshaircolor_b 226
Lacivert:
cl_crosshaircolor_r 72
cl_crosshaircolor_g 61
cl_crosshaircolor_b 139
Gökyüzü Mavisi:
cl_crosshaircolor_r 0
cl_crosshaircolor_g 78
cl_crosshaircolor_b 138
Kahverengi:
cl_crosshaircolor_r 139
cl_crosshaircolor_g 69
cl_crosshaircolor_b 19
Turuncu:
cl_crosshaircolor_r 255
cl_crosshaircolor_g 165
cl_crosshaircolor_b 0
Siyah:
cl_crosshaircolor_r 0
cl_crosshaircolor_g 0
cl_crosshaircolor_b 0
Gri:
cl_crosshaircolor_r 84
cl_crosshaircolor_g 84
cl_crosshaircolor_b 84
Açık Gri:
cl_crosshaircolor_r 168
cl_crosshaircolor_g 168
cl_crosshaircolor_b 168
Kırmızı:
cl_crosshaircolor_r 255
cl_crosshaircolor_g 0
cl_crosshaircolor_b 0

Şeklinde olup bu kodları kullandığınızda oyuncunuzun renklerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Cs Go Hile 2020 Kodları Nasıl Yapılır? Skin, Otoaim, Wall Hack" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu