Bedava Hesaplar

Cola, Fanta ve Cipslerden Çıkan Bedava İnternet

Bu ürünleri seven bir çok tüketicinin hediye interneti bedava kazanma şansı devam etmektedir. Cips severler açtıkları cips paketlerinin içinden çıkan katılım kartlarındaki şifreyi 3818’e SMS yoluyla mesaj göndermek suretiyle günlük cola, fanta, pepsi ve cipslerden çıkan hediye internetletle dolu 30 dakika konuşma, 30 MB internet veya 30 günlük SMS hakkı kazandığını bildirmekte fayda var.

Bununla birlikte bir çok yan, extra sürprizlerde siz ürün severleri beklemektedir. Bu hediyeler arasında 200 mililitrelik kutu “Coca-Cola” veya “Fanta” içeceğini de kazanma şansınızın olduğunu unutmayınız.

Ürün setelerinden www.fanta.com.tr linki üzerinde yer alan ücretsiz katılabileceğiniz interaktif uygulamalar bulunmaktadır. Buralara giriş sağladığınız takdirde saat ve günleri önceden belirlenmiş farklı farklı zamanlardaki katılımı sağlayan herkese 1 GB bir hafta kullanım için geçerli anında yüklencek internet hediyelerini de kazanabilirsiniz.

Promosyon Olarak Çıkan Hediye Bedava İnternet Paketleri

Coca-Cola Meş. Paz. ve Dan. Sanayi ve Ticaret A.’nin ilgili faaliyet alanının bünyesinde belirtilen promosyonlara katılabilmek için, tarafınızca bu ürünler hakkında bilgi alınmak istenmekteyse, ilgili bilgilendirme ve aydınlatma metni okunarak , okudum kabul ediyorum onay kutucuğu seçilerek açık rızanızın olduğunu netleştirmeniz gerekmektedir.

Cipso markası cips severlerin ve ürün takipcilerinin vaz geçilmez tadı olmaya devam ediyor. Tüm cips severlerin aldıkları cips paketlerinin içinden çıkan şifrelerle “Boş yok” kampanyasına katılarak sözü edilen hediyelere kesintisiz ve anında kavuştukları memnuniyetle gözlemlenmektedir.Bu hediye ve sürpriz promosyonlardan faydalanmak arzu eden, isteyen herkes katılmakla kuralları kabul etmiş sayılmaktadır.

Hediye Bedava İnternet Paketleri yeni güncel hediye, sürpriz ve promosyonlar Coca-Cola, Pepsi, Fanta ve Cipso ve diğer cips markalarının ilgili sitelerinden yayım ve ilan edilmektedir.

Kurallara gelince, bu promosyona katılan tüm satış merkezlerinden, ürün pazarlayan noktalardan, promosyonlu Fanta Portakal kutu 330ml ile Fanta Limon-ta kutu 200ml ürünlerinin etiket üstünden, Coca-Cola İletişim Merkezi’nin 444 30 40 veya ücretsiz 0 850 201 30 40 numaralı hatlarından ve www.fanta.com ‘dan ücretsiz konuşma hakkınızdan gitmeden öğrenebilirsiniz.

Peki Katılımı Nasıl sağlayacaksınız, Koşullar Nelerdir?

Sözü edilen firmaların bu dağıttıkları promosyondan sizde faydalanmak istiyorsanız hediye internet için öncelikle ilgili firmaların sitelerine (ücretsiz) giriş yapmalı, sizden istenen bilgiler ile Fanta ürününün kapağının altındaki kod yazılmalıdır.

En altta yer alan “koşulları okudum” seçeneğini tıkla onayladıktan sonra başvur butonuna tıklayarak kampanyaya katılımınızın gerçekleştirilmesi gerekecektir.

Bu kampanyaya katılan herkesin girmiş olduğu bilgiler katılımı onaylanırsa ve hediyenin kazanılması gerçekleşirse, sadece hediyenin kendilerine ulaştırılması için kullanılacak, amaçlanan hediye sunumu gerçekleştikten sonra ise silinecektir.

Ürün severlerin, aldıkları lezzet hazzının yanında bol sürprizli hediye ve promosyonların artarak devam edeceğini bildirir. Yazılarımızı takip etmenizi öneririz.

10 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu