İnternet Kazanma

Coca Cola, Pepsi, Yedigün, ve Fanta Bedava İnternet Kampanyası

Coca-Cola bedava internet kampanyası DAHA DAHA internet sitesi üzerinden üyelik gerçekleştirmek koşuluyla coca-cola orijinal tat 330 ml ve coca-cola şekersiz 330 ml açma halkalarında bulunan sekiz haneli kodun ilgili siteye girilmesi sonucu kazanılan 250 megabayt veya 1 gigabayt internet hediyesidir. İnternet hediyesi kullanım süresi 24 saattir ve günlük 1 kere hediye kazanma hakkı bulunmaktadır.

Coca-Cola Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Coca-Cola bedava internet kampanyasının geçerlilik süresi 20 Ocak 2020 saat 00.01 ile 31 Mayıs 2020 saat 23.59 tarihleri arasındadır. Coca-Cola bedava internet kampanyasından yararlanmak için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir.

Coca-cola 330 ml açma halkalarında yazan kodları girerek kazanılan internet hediyesi www.dahadaha.com web sitesinde yer alan “daha cüzdan” bölümünde hediyenin geçerlilik süresi boyunca saklanmaktadır.

Coca Cola 1 gb Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Coca-Cola boş yok 1 gb hediye internet için öncelikle www.dahadaha.com web sitesine kaydolmak gerekiyor. Daha sonra coca-cola 330 ml’lik açma halkası üzerinde yazan sekiz haneli kodun internet sitesine yüklenmesi sonucu ücretsiz olarak verilen 24 saat geçerli 1 gb internet cep telefonuna anında otomatik olarak yükleniyor.

Fanta Bedava İnternet Kampanyası 2020 Nedir?

Fanta bedava internet kampanyası 2020 Fanta portakal 330 ml’lik açma halkalarının üzerinde yer alan sekiz haneli kodun DAHA DAHA internet sitesine girilmesi sonucu 250 megabayt ya da 1 gigabayt arası kazanılan hediye internet kampanyasıdır.

YENİ YAYINLANDI->
Bedava İnternet Kazanma Yolları ve Kodları 2020

Fanta bedava internet 24 saat geçerli olmaktadır. İnternet sitesi üyelik kaydı oluştururken sitenin sorduğu sorulara cevap vermeniz gerekmektedir. Üyelik kaydı sms ile teyit edildikten sonra aktif olarak üyelik başlamaktadır.

Fanta 1 gb Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Fanta 1 gb internet kampanyasına katılmak için öncelikle 1 kutu fanta 330 ml üzerindeki açma halkalarının altında bulunan kod Fanta resmi internet sitesine girilir. Fanta resmi internet sitesine bu kod girildikten sonra çekilişe katılma hakkı kazanılmış olur.

Bu kampanya kapsamında her kod için 1 çekiliş hakkı elde edilir. Çekiliş sonucunda kazanan 1000 kişiye Vodafone tarafından 6 ay süresince hediye olarak 1 gb internet verilmektedir.

Diğer Fanta 1 gb internet kampanyası da www.dahadaha.com internet adresine kayıt olarak kazanılan boş yok 1 gb hediye internet kampanyasıdır. Fanta portakal 330 ml açma halkalarındaki kodu kayıt yapılan internet sitesine girdiğinizde 1 gb hediyesi sms ile birlikte cep telefonunuza gelmektedir. Bu arada belirtilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi de 18 yaşından küçük kişilerin bu kampanyadan yararlanamayacağıdır.

Yedigün Bedava İnternet Kodu Nedir?

Yedigün bedava internet kodu yedigün ürünlerden birinin kapağı içerisinde yer alan kodun KazandıRio uygulamasına girilmesi sonucu elde edilen 100 megabayt ya da 250 megabayt bedava internet hediyesidir. Bu kodu cep telefonu bilginiz ile KazandıRio uygulamasına girdiğinizde günlük olarak bedava internet kazanabiliyorsunuz. KazandıRio uygulaması yoluyla bedava internet kazanmak için 18 yaşından büyük olma şartı aranıyor. Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone hatları bu kampanya için uygundur.

Yedigün Bedava Oyun Kodları 2020 Nedir?

Yedigün açma halkalarında yer alan bedava oyun kodları 25.000 hediye puanı kazandırıyor. Bu bedava hediye kodları sayesinde mobil ortamlardan ya da web üzerinden yedigün’ün anlaşmalı olduğu Çanak Okey Plus,101 Plus,Okey Plus,Tavla Plus gibi oyunları oynayabiliyorsunuz. Yedigün ürünlerinden çıkan bedava oyun kodları oynayacağınız oyunun mobil uygulamasında 10 şifre kullanım hakkı sağlamaktadır. Bu kodlar sürekli güncellenen kodlardır ve her defasında 1 kez kullanılmaktadır.

YENİ YAYINLANDI->
Ramazan 2020 Hediye İnternet Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Yedigün Wolfteam ve 101 Okey Plus Kodları Nedir?

Yedigün Wolfteam kodları 250 ml ve 330 ml yedigün kutu ürünlerinin açma halkalarında yer alıyor. Ayrıca 1 lt pet ürünlerinin gümüş renkli ve yeşil renkli kapaklarında Wolfteam kodları yer alıyor.Wolfteam kodlarını kullanmak ve 150 Joypara kazanmak için aktif bir Joypara hesabı bulunması gerekiyor.

Wolfteam kodları www.joypara.com adresine giriş yapıp kullanılabiliyor. Bu internet sitesine girilen kodlar oyun içinde de çeşitli promosyonlardan faydalanmayı sağlıyor. Ayrıca her 10,20 ve 30. Kod kullanımı sonrasında Wolfteam’ den yedigün kutusu kazanma şansı elde ediliyor.

Yedigün 101 Okey Plus Kodları 250 ml,330 ml açma halkalarının altında ve 1 litrelik yedigün gümüş kapaklarının içinde yer almaktadır. Bu oyun kodları sayesinde 101 Okey Plus oyununu keyifle oynayabiliyorsunuz. Bu kodlar tek kullanımlıktır ve boş çıkma ihtimali yoktur. Yedigün oyun kodlarından ne kadar biriktirirseniz o kadar çok oyun oynama hakkınız oluyor.

Yedigün Kapak Şifreleri 2020 Nedir?

Yedigün kapak şifreleri 2020 çeşitli şirketlerin kampanyalarından yararlanmak ve sevdiğiniz oyunları oynamak için gerekli olan şifrelerdir. Bu şifrelerin yedigün kapaklarının altında yazmaktadır. Yedigün kapak şifreleri tek kullanımlıktır. Bir şifreyi birden fazla girmeye çalışırsanız uyarı mesajı ile karşılaşacaksınız.

Örneğin çoğu anlaşmalı firmalar bu kod ile birlikte bedava çip kazanmayı sağlıyor ya da başka bir oyun içindeki uygulamadan ücretsiz faydalanmanıza olanak veriyor. Yedigün kapak şifrelerini Zula,101 Plus, Okey Plus gibi uygulamalara girerek bu oyunların ekstra özelliklerinden yararlanabiliyorsunuz.

Pepsi Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Pepsi bedava internet kampanyası pepsi 330 ml açma halkalarının altındaki 8 ya da 10 haneli şifreyi www.pepsi.com.tr internet adresine girerek günlük 250 mb,1 gb ya da 2 gb internet kazanmayı sağlıyor.Pepsi internet hediyesi 05.02.2020 ile 31.03.2020 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.Turkcell,Turk Telekom ve Vodafone hatları bu kampanya için uygundur.

YENİ YAYINLANDI->
Apk Android Uygulamarına Özel Bedava İnternet Apn 2020

Kazandırio Uygulaması Bedava Kampanyalar

Her açma halkası farklı bir kod içermektedir ve bu kodlar tek kullanımlıktır. Pepsi max 330 ml, pepsi twist 330 ml kutularının açma halkalarında da bu kodlar yer almaktadır. İnternet kazanıldığına dair 24 saat içinde cep telefonuna sms gelmektedir.

Pepsi internet kampanyalarından bir diğeri de Türkiye’nin bütün illerinde yer alan Türk Telekom wifi noktalarında geçerli 30 dakika süreli bedava internet kampanyasıdır. Bu kampanyaya katılmak içim pepsi 330 ml açma halkalarında yer alan şifreyi almanız yeterlidir.

Türk Telekom wifi hotspot noktalarına misafir kullanıcı olarak gittiğinizde kullanıcı adı PEPSİ ve şifreyi de açma halkalarındaki şifreyi yazarak 30 dakikalık internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda şifreden sonra size ait olan Gsm numaranızı da yazmanız gerekmektedir. Bu şifre sadece lacivert ve siyah açma halkalı ürünlerden temin edilebilmektedir. Şifrenizin geçerli olup olmadığı cep telefonuna sms olarak bildirilmektedir.

Pepsi İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?

Pepsi internet kazanmak için www.pepsi.com.tr adresine girebilir ya da KazandıRio mobil uygulamasını cebinize yükleyerek çeşitli internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Bilindiği üzere son dönemlerde coca-cola internet kampanyaları sıklıkta karşımıza çıkmaktadır. Coca-cola’nın rakibi pepsi firması da buna benzer internet kampanyalarına ağırlık vermektedir.

Özellikle pepsi kutu 330 ml açma halkası ve pepsinin yeni tadı pepsi twistte yer alan kodlar internet kazanmayı sağlamaktadır. Pepsinin 2020 yılında ilan ettiği yeni kampanyası 2 gb’a kadar internet kazanma açma halkalarında verilen kodların pepsinin resmi internet sitesine girilerek kazanılmaktadır. Ne kadar çok şifre o kadar çok şans demektir.2 gb internet kullanıcılara 1’er gb olarak gönderilmektedir.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

6 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Coca Cola, Pepsi, Yedigün, ve Fanta Bedava İnternet Kampanyası" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı