Oyun Hileleri

Clash Royale Hile 2020 Nasıl Yapılır? Bedava Çarlar Hesaplar

Oyun severlerin büyük bir tutkuyla takip ettikleri Clash Royale seri oyunu yine en gözde konumunda yerini koruyor. İçerisinde strateji ve güçlü zeka unsurlar ile oyuncuyu da sürekli aktif tutan ve eğlendiren oyun içinde bazı faydalardan yararlanabilemk ve rakibin önüne geçebilmek için sizlerle oyun içi kazanımlarda kulanılabilecek bir kaç hileden bahsedeceğiz.

Yazımız içerisinde 2020 yılı Clash Royale oyunu hileleri ve taktiklerinden bahsedeceğiz.

Clash Royale Nedir?

Supercell oyun kullanıcısı tarafından geliştirilmiş olan Clash Of Clans isimli bir oyun vardır. Bu oyuna benzer olarak Clash Royale adı ile yeni bir oyun ile gün yüzüne çıkılmıştır. Oyunun içeriğine bakıldığında yapımcılar da gerçek zamanlı bir strateji oyunu olduğunu ifade etmektedirler.

Clash Of Clans da yer alan bazı karakterlerin de yine Clash Royale içerisinde tekrar gün yüzüne çıktığı ve kullanıldığı da görülmektedir. Oyunun genel amacı kartlarla oynanan ve elinde bulunan tüm yapıların korunmasına yönelik ve karşı tarafa hamle yaparak onun savunma alanına giriş yapmaya yönelik bir oyundur.

Bu yüzden belli bir mantık ve strateji ile hareket edilmesi gerekmektedir. Her bir rakibin karşılıklı olarak kendi ürettikleri kaleleri bulunur ve bu kalelerin yaklaşık 3 dakika içerisinde karşı hamle yapılarak yıkılması gerekmektedir.

Gerçek zamanlı bir yapıya sahip olan Clash Royale oyunu dünya çapında ün kazanmış ve hatta internet üzerinden çevrimiçi olunarak canlı bir şekilde kişiler ile oynayabilme imkanı da sunmaktadır. Yani kişi sadece bulunduğu ülkedeki kişilerle değil farklı ülkedeki vatandaşlarla da oyunu oynayabilmektedir. Oyunu oynamaya başlamadan önce belli bir kullanıcı adı ile giriş yapmak gerekiyor ve oyun içerisinde pek çok kart vardır. Her bir kartın kendi içerisinde farklı özellikleri bulunmaktadır. Oyun içerisinde yine kişilerin rakiplerine karşı daha güçlü konuma geçebilmelerini sağlayacak, belli bir para verip satın alma olayı gerçekleştirmeden ya da beklemeye gerek kalmadan bazı hileler ile de rakibine karşı üstünlüğünü gösterebilecektir.

YENİ YAYINLANDI->
PUBG Mobile Kış Modu Soğuktan Donduran Güncelleme!

Clash Royale Deste, Para ve Taş Hilesi

Clash Royale oyunu içerisinde kullanılan kartlar da oyun içi envarterler olarak geçen başlıkta saymış olduğumuz maddelere yönelik hileler bulunur. Öncelikle buna ulaşmanın yollarından birisi Clash Royale için özellikle sürülmüş olan piyasadaki APK dosyalarıdır. Bu dosyaları bilgisayarınıza indirdiğinizde buradan elde edeceğiniz giriş ile birlikte her türlü oyun içerisindeki materyalleri açabiliyor oluyorsunuz.

8 kartan oluşan ve oyunu oynamaya devam ettikçe karşı taraftaki rakibe karşı daha iyi bir konuma gelme amacı ile oyun içi hileleri kullanmanız gerekecek bir oyun türüdür.

Clash Royale APK Hilesi

Clash Royale oyunu içerisinde belirli şartlarda hileli tanınan uygulamalar bulunur. Bu APK dosyaları internet üzerinden indirilebilmektedir. Yalnız önemli bir nokta vardır. Her APK dosyası güvenilir değildir. Buna da yazılımını güvenilir olup olmadığını, virüs testinden geçirerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Clash Royale Oyunu Detayları

Bu başlık altında sizlere Clash Royale oyunu oynamaya ilk defa başlayanlar için nelerle karşılaşacaklarından kısaca bahsedeceğiz.

Oyun içerisinde daha aktif hale gelebilmek ve ilk defa başlanıldığı halde rakiplerinin önüne geçebilmek için birkaç maddeyi sıralayalım:

  • Oyun tamamı ile stratejiye dayalıdır.
  • Düşünce gücü gerektirir.
  • Pratik ve hamlelere karşı dikkatli olunmalıdır.
YENİ YAYINLANDI->
Pubg Oyun Stratejileri 2020 Taktik Fena 1. Olmak İsteyenler!

Oyun içerisinde her bir oyuncuya belli görevler verilir ve bu görev oyunları dediğimiz kısımlarda özellikle test amaçlı olarak belli noktalara tuzaklar kurulur. Kişinin daha dikkatli olması gerekir.

Her bir karşı rakibi geniş bir artı puan demektir.

Önemli iki kart vardır. Bunlardan biri Ok Atma, diğeri de kale’dir. Özellikle bu kartlara dikkat ederek karşı tarafa atak hamlelerde bulunabilirsiniz.

Oyun içinde belli noktalarda sandıklar verilir ve bu sandıkların içinden çıkarılan oyun içindeki puanlar birikim noktasında ve ilerleyen süreçte yeni bir alet alma noktasında işe yarayacaktır. Özellikle sandıkları içerisindeki puanları almaya dikkat edin.

Sandıklarla Kart Elde Etmek

Clash Royale oyunu içerisindeki her bir sandık değerlidir. Rakibe karşı her bir sandık bir kart demektir. Sandıkların ücretsiz elde edilmesi için 3 saat aralıklarla beklemeniz gerekir. 

Sandık türleri:

  • Dev
  • Altın
  • Büyülü 
  • Gümüş

Her bir sandık için farklı kartlar çeşitlenmiştir. Burada sandıktan çıkacak olan kartı belirlemek mümkün değildir.

Bir de hepsinden daha üstün olan Taç Sandık vardır. Bu sandık her 24 saatte kişinin hesabına düşmektedir. Bu 24 saatlik sürenin dolumunda o süreye kadar toplam 10 taç toplamışsak eğer bu sandığı açabiliyoruz.

Klan Sandığı: Bu sandık türü diğerlerinden farklı olarak süresi daha uzun olan bir yapıdadır. Bunun için 4 gün beklemek gerekir. Savaşlar sırasında kazanılan taçlara göre klan sandığında sizin daha çok işinize yarayacak kartlar birikir.

Yeşil Taş Efsanevi Kart Hilesi

2020 yılında Clash Royale oyunu içerisinde daha aktif hale gelebilmek ve karşı tarafı edebilmek için kullanılacak iyilerden biri budur. Bunun için kişinin birçok yerden e maile sahip olması gerekir. Eğer bu oyunu telefonunuza indirebilirseniz telefon üzerinden email hesapları aracılığıyla yine aynı oyunda farklı hesaplar açarak elde edebiliyorsunuz.

  • Oyun her girişte gmail adresi sorulmaktadır. Telefonda açtığımızda Google play üzerinden size kaydedecektir.
  • Her bir gmail hesabında 5 adet hakka sahip oluyorsunuz.
YENİ YAYINLANDI->
Pubg Mobile Lite Bc Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

Oyun içerisinde satın alma noktasında söyle kullanıyorsunuz; oyun içerisinde karşımıza çıkan ve belirli miktar ödendiğinde alabileceğinizi söyleyen bir pakete tıklıyorsunuz. Bu pakete tıkladığınızda karşınıza ödeme yöntemi kısmı gelecektir. Türk Telekom, Avea, Vodafone, Turkcell ya da Google Play Store üzerinden ödeme yapabilme seçenekleri sunulmaktadır. Herhangi bir operatörü seçiyorsunuz.

“Satın al” dedikten sonra karşınıza e-mail adresinin şifresini girmeniz gereken kısım gelecektir. O kısma şifreyi yazdıktan sonra confirm tuşuna basıyorsunuz.

Satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz de hangi operatörden satın alma işlemi yaptıysanız oradan belli miktar para gidecektir. Ama bu para gittikten sonra bu paranın geri alınması da söz konusudur. Bu da şöyle olur:

Google Chrome aracılığı ile Google Play’e giriş yapıyorsunuz. Uygulamadan açılmadığına dikkat edin.

Kendi hesabınıza açılacaktır yani biraz önce satın alma işlemini yaptığınız gmail hesabı onun ayarlar kısmından abonelikler kısmına geliyorsunuz ve abonelikler kısmında bir önceki aşamada satın almış olduğunuz Clash Royal siparişi karşımıza çıkıyor.

Oradan sorun bildir kısmına tıklıyorsunuz.

Seçenekler içerisinden “bu ürünü yanlışlıkla satın aldım” seçeneğini işaretliyoruz. Gönder tuşuna basıldığında yaklaşık 30 dakika içerisinde hesabınıza paranız iade edilecektir.

Şunu unutmayın ki; her bir e mail için bu işlemi sadece 5 kere yapabilme hakkına sahipsiniz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

2 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Clash Royale Hile 2020 Nasıl Yapılır? Bedava Çarlar Hesaplar" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı