Oyun Hileleri

Brawl Stars 2020 Kupa Hileleri

Brawl Stars oyunu, mobil platformda oynanmakta olan en popüler oyunlardan birisidir. Oyun çok uzun süre boyunca popülerliğini yitirmeyen ve her geçen gün popülerliğini artırmakta olan istisna oyunlar arasında yer almaktadır.

Yapımcılığını ve geliştiriciliğini Supercell’in üstlenmiş olduğu oyun ilk kez 2017 senesinde beta sürümüyle piyasada yerini almıştır. Brawl Stars, bir tür gerçek zamanlı bir şekilde oynanabilmekte olan freedom ok oyunculu oyunlar arasında yer almaktadır. Oyunun küresel ölçekli çıkışı ise Aralık 2018’de gerçekleşmiştir.

Brawl Stars Kupa Nedir?

Brawl Stars oyununda oyuncular birbirinden farklı oyun modunu ve karakterleri kullanarak rakibi olan oyuncu ve takımları yenmeyi hedeflemektedir.

Bu süreçte oyuncular birbirinden farklı temel savaş tekniğine sahip olan savaşçılardan birisini seçip düşmanlarına saldırılar düzenleyerek onlara hasar vermeyi amaçlar.

Brawl Stars oyununda bulunan oyun modları ise; elmas kapmaca, hesaplaşma, soygun, savaş topu, biletli etkinlikler, robot işgali, ödül avı, power play şeklinde olmaktadır.

Brawl Stars Oyunun Sevilme Nedenleri

Brawl Stars oyunu şimdilerin en sevilen oyunları arasında yer alır. Oyunun bu denli sevilmesin de birbirinden farklı birçok neden bulunmaktadır. Söz konusu beğenilme nedenlerinin başında oyunun ara yüzünün basit bir yapıda olması ve oyunun kurgusunun iyi bir şekilde tasarlanması yer alıyor. Brawl Stars hilelerine yazımıza göz atınız.

YENİ YAYINLANDI->
Pubg Ekipman Arenası Modu ve Özellikleri Nedir?

Oyun içerisinde yer alan oyun döngüsü, 3 dakikalık kural, cinsiyet oranlarındaki eşitlik ve kadın karakterlerindeki yükseklik nedenleri de oyunun tercih edilme sebepleri arasındadır. Oyunun basit ve temel seviyede yapıya sahip olmasının yanı sıra karakterlerin korkutucu yapıda olmaması da bu sebeplerden biridir.

Brawl Stars Oyunu Nasıl Oynanır?

Brawl Stars ara yüz olarak temelde ikiye ayrılmaktadır. Oyuncunun seçmiş olduğu karakterin hareket ettirilmesi için ekranın sol kısmında bulunan d-pad seçeneği kullanılmaktadır.

  • Bu süreçte BlueStacks kullanıcısı olan oyuncular WASD tuşlarını tercih edebilmektedir.
  • Ekranların sağ kısmında ise ateş etmeye yarayan tuşlar yer almaktadır.
  • Ekranda iki tane ateş modu bulunmaktadır.
  • Söz konusu modlar ise normal ve süper modlar olurken düzgüsel bir artış süreci için oyuncunun kırmızı düğmeye basması gerekmektedir.

Oyuncuların bir defa basmaları halinde oyuncunun en yakınında bulunan düşmana bir kez ateş edilmektedir. Yalnızca basılı tutulması ile telegraf oluşturulmakta ve biri üzerinde düşman hedefe alınabilmektedir.

Oyuncuların karakterlerinin yeşil sıhhat barları altında bulunan turuncu çubuklara dikkat etmesi gerekmektedir. Söz konusu durumla oyuncu silahını yeniden doldurmaya ihtiyaç duymadan normal ateş etme sürecini göstermektedir.

Oyuncuların oyunu oynarken dikkat edilmesi gereken nokta süper ateş modu olmaktadır. Süper ateş modu en güçlü saldırı türüdür ve belli oranlarda tekrar dolum süreci bulunur.

Bu süreçte oyuncular manuel olarak hedef alınması için kullanılmaktadır. Fakat otomatik şekilde kullanım gerçekleşmesi de mümkün olmaktadır.

YENİ YAYINLANDI->
Brawl Stars Elmas Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

Brawl Stars oyunundaki bütün ateş modlarında geçerli olan durum düğmeye bir defa basılması sonrası otomatik bir şekilde oyuncunun en yakınında bulunan oyuncuya ateş etmektedir. Düğmeye basılması sonrasında yine düğmeye basılı tutması halinde manuel bir şekilde nişan alma moduna geçilmektedir.

Oyuncu böylelikle çok daha isabetli şekilde isabetli atışlar gerçekleştirmektedir. Bu süreçte BlueStacks kullanıcısı olan oyuncular düzgüsel düzeyde ve süper ateş modlarına geçmek için fareyi kullanmaları gerekmektedir.

Kupa hilesine geçmeden önce karakter, kupa ve sandık hileleri ile ilgileniyorsanız sizleri Brawl Stars Hileleri 2020 Karakter, Kupa ve Sandık yazımıza alalım.

Brawl Stars Kupa Hilesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok Brawl Stars oyuncusu, daha güçlü hale gelebilmek, ilerlemek, engelleri aşabilmek ve benzeri çok çeşitli nedenler doğrultusunda zaman zaman hilelere başvurmaktadır.

Brawl Stars oyununda oyuncular herhangi bir nedenle hileye başvurmaları halinde dikkat etmeleri gereken birtakım noktalar bulunmaktadır. Söz konusu hilelere başvurulan yollardan birisi de kupa hileleridir.

Brawl Stars elmas hilesi için Brawl Stars Elmas Hilesi 2020 Nasıl Yapılır? yazımıza göz atabilirsiniz. Kupa hilesi indirirken dikkat edilmesi gereken önemli noktaların başında çok sayıda oyuncuya sahip olan bir oyun olması nedeniyle kötü niyetli kullanıcıların da hedefi haline gelmesidir.

Kupa hilesi ve benzeri birçok başlıkla çok sayıda Apk dosyası bulunsa da bu dosyalar genellikle zararlı içerikli dosyaları barındırması nedeniyle oyuncu ve oyuncuların kişisel bilgilerini riske atacak hale gelebilmektedir. Bu nedenle de oyuncuların indirecekleri hile dosyalarına özen göstermesi gerekir.

YENİ YAYINLANDI->
Bedava Fortnite Mobile Hilesi ve Hesapları 2020

Ek olarak, Brawl Stars Apk hileleri için Brawl Stars Apk Hile 2020 Nasıl Yapılır? yazımızı da okuyabilrisiniz.

Brawl Stars Kupa Hilesi 2020

Brawl Stars oyununda söz konusu kupa hilesi App Store ve Google Play tarafından onaylı olan bir hileyi ifade etmektedir. Söz konusu hile için oyunculardan hiçbir ücret talep edilmez.

Ücret talebinde bulunmayan uygulama oyunculardan telefon ve benzeri bilgi talebinde de bulunmamaktadır. Brawl Stars kup hilesi hiçbir zararlı içerik veya virüs benzeri içerik barındırmaz.

  • Diğer bir deyişle virüs barındıran Apk hileleri arasında bulunmaz.
  • Brawl Stars kupa hilesinde oyuncuların dikkat etmesi gereken noktaların başında söz konusu hileye direkt olarak ulaşamamak gelir.
  • Bu nedenle yönlendirme yoluyla ulaşılmaktadır.

Braw Stars kupa hilesinde sistemin devamlılığı için bir tür doğrulama işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Söz konusu doğrulama işleminin gerçekleştirilmesinin nedeni kupa hilesinin robot hesaplar tarafından kullanılmasının önüne geçmektir.

Doğrulama işleminin gerçekleştirilmesi için ilk olarak gerçekleştirilecek olan kullanıcıların gerçek insan olmalarının kontrolünün ardından kullanıcılar hileyi indirebilmeleri için indirme sayfasına yönlendirilmektedirler.

Bu noktada oyuncuların dikkat etmesi gereken nokta ise Brawl Stars kupa hilesinin bilgisayarlarda kullanamamasıdır.

Age of Empires oynayanlar için: Age Of Empires Hileleri 2020 Nedir?

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

2 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Brawl Stars 2020 Kupa Hileleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı