Oyun Hileleri

Brawl Stars Hileleri 2020 Karakter, Kupa ve Sandık

Brawl Stars, Supercell firması tarafından yapılmış online strateji oyunudur. Oyun, yayın hayatına ilk olarak 2017 yılında beta versiyonu ile başlamıştır. Tamamen bitmiş sürümü, yani küresel versiyonu ise 12 Aralık 2018 tarihinde piyasaya sunulmuştur. 

Brawl Stars Nedir? 

Supercell, Brawl Stars projesini 2014 yılında başlattı. Brawl Stars oyunu Supercell firmasının yaptığı 5. global oyun olarak kabul ediliyor. Brawl stars oyunu çeşitli oyun modlarında karakterler ile rakip takımı yenmek üzerine kurulu. Oyunda her bir karakterin kendi ana saldırısı var ve oyuncular bu karakterler arasından seçim yaparak düşman savaşçılarına saldırı düzenleyebilir.  

Brawl Stars Karakterleri Nedir?

Karakter Ve Oyun Modları 

Brawl Stars da başlangıç sınıfa karakterler şu şekilde;

  • Nita, Shelly, Jessie, Dynamike, Colt, Bull, Brock, Bo. 
  • Nadir sınıf karakterler ise şu şekile; Barley, Poco, El Primo. 
  • Süper nadir sınıf karakterleri ise şu şekilde; Darrly, Penny, Rıcochet, Carl. 
  • Destansı sınıf karakterler; Pam, Pıper, Frank. 
  • Mistik sınıf karakterler; Mortis, Tara. 
  • Efsane Sınıf Karakterler; Crow, Leon, Spıke. 

Elmas Kapmaca Oyun Modu: Bu mod özel olarak tasarlanmış elmas kapmaca haritalarında 3v3 şeklinde oynanmaktadır. Modun amacı ise haritanın ortasında beliren elmasları toplamak ve 10 elmas sayısına ulaşmak. Ayrıca bu topladığınız elmasları 10 saniye boyunca elinizde tutmalısınız. 

YENİ YAYINLANDI->
Brawl Stars Apk Hile 2020 Nasıl Yapılır?

Hesaplaşma Modu: Brawl Stars da en çok oynanan oyun modlarından birisi bu hesaplaşma modudur. Oyunun amacını hayatta kalmak olarak açıklayacak olursak pek yanlış olmaz. Bu mod özel hesaplaşma haritalarında oynanmakta. Oyuncular 10 kişi olarak sınırlı ve 5v5 ya da herkes bireysel şeklinde oynanabiliyor. Oyuncular enerji kasalarını toplayarak kazanıyor. 

Ödül Avı: Bu mod 3v3 oynanıyor ve oyuncular birbirlerini her öldürdüğünde yıldız kazanıyor. Modun amacı ise takım olarak en yüksek yıldızı toplayıp oyunu kazanmak. 

Kuşatma: Bu mod da amaç harita da beliren vidaları toplamak ve toplanan vidaları ana makineye iletmek. Modun amacı ise en fazla vidayı toplayıp makineye iletmek ve bu makine ile bir robot yapmak. Daha sonra bu robot ile karşı takımı yok etmek. 

Soygun: Bu mod da amaç rakibin kasasını yok ederek kazanmak. 

Savaş Topu: Bu mod diğer modlara nazaran biraz daha zor çünkü hem rakip ile savaşmanız gerekiyor hemde topu kontrol edip rakibe gol atmanız. 2 gol atan takım maçı kazanıyor, eğer durum 1-1 ise maç 3’e uzuyor. Son 1 dakika kala eşitlik bozulamaz ise maç berabere sonuçlanır. 

Brawl Stars Karakter Hilesi Nasıl Yapılır?

Supercell firması hilelere tamamen karşı bir kuruluş. Durum böyle oluncada Brawl Stars da şu an güncel olarak hile bulunmuyor maalesef. Elmas hilesi isteyenler olursa buradan ulaşabilirler. Hile olmadığı için oyuncular karakter çıkarmanın farklı yollarını bulmuş durumda. Karakter çıkartmak için şöyle bir taktik var:

YENİ YAYINLANDI->
Pubg Mobile WhatsApp Grupları Wp Linkleri 2020

Eğer en çok kupaya sahip 4. karakter ile 2 kere birinci olup mega kutu açarsanız güzel bir karakter çıkıyor. Bir diğer taktik ise şu şekilde eğer 200’den fazla elmas ile 3 rakip öldürüp mega kutu açarsanız yine en az 1 karakter çıkıyor.  

brawl stars elmas hack hileleri

Brawl Stars Kartları 

Brawl Stars oyununa özel olarak üretilen bu kartlar ile oyuncular sevdikleri karakterler ile harika bir koleksiyon yapabilir. Oyuncular genelde içinde 120 paket ve 360 kart bulunan sürpriz paketleri açıyor. Sürpriz demişken sitemizde bulunan tüm oyun hileleri kategorimize giderek son güncel oyun haberleri ve hileler hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars Kupa Hilesi Nedir?

Supercell firması dediğimiz gibi maalesef hileye izin vermiyor ama kupa kasmanın bir  taktiği mevcut. Bir oyun modunda 120 saniye boyunca çalıdan çıkmadan kupa kazanabilirsiniz. Eğer kimseye fark ettirmeden ve dikkatli bir şekilde yapıp ilk 5’e kalırsanız güzel miktarda kupa elde edebilirsiniz.  

Brawl Stars Kodları

Brawl Stars da çeşitli karakter ve eşyalar kazanabileceğiniz kodlar bulunuyor. Bu kodlar genelde Youtuberler ve Twitch yayıncıları tarafından dağıtılıyor. Reklamsız video izlemek istersen de Bedava youtube premium hesaplara buradan ulaşabilirsin. Genellikle içerik üreticileri tarafından veriliyor bu kod ve oyunun market kısmında içerik üreticisine destek kısmı var. Bu destek kısmına gelerek içerik üreticilerinin verdikleri kodu kullanabilirsiniz. İçerik üreticisine destek kısmına gelip Rozetmen yazarak bedava Leon karakteri kazanma şansınız var.  

YENİ YAYINLANDI->
Brawl Stars 2020 Kupa Hileleri

Brawl Stars Sandy

Sandy oyunun en iyi orta mesafeli karakterlerinden birisidir. Orta menzil karakterlerini seven oyuncuların gözdesi olan Sandy, oyuna 18 Eylül 2019 da eklenmiştir. Sandy, silah olarak yıldızları kullanır. Rakiplerine fırlattığı yıldızlar alan hasarı verir. Sandy’nin hızı 770’dir ve oyundaki en hızlı karakterlerdendir.  

Sandy ana yeteneğini kullandığında rakiplerine keskin yıldızlar fırlatarak büyük bir hasar verir. Sandy rakiplerine karşı orta menzilde savaştığı sürece büyük bir avantaj elde etmektedir. Sandy’nin rakiplerine fırlattığı yıldızlar alnından çıkar.  

Sandy’nin özel gücü büyük bir kum fırtınası yaratmaktır. Bu kum fırtınası tam 9 saniye boyunca etkisini göstermektedir. Ücretsiz hesaplar kategorimizden yeni yayınlanmış yazılarımıza bakabilirsiniz. Sandy kendi yarattığı bu kum fırtınasının içindeyken rakiplerine karşı görünmez olarak büyük bir avantaj elde eder.   

Brawl Stars Sandık Hilesi Nedir?

Brawl Stars Sandık Taktiği Brawl Stars oyununda sandık çıkarmak için Jessy karakterini kullanabilirsiniz. İlk öncelikle oyunlardan kazandığınız savaş kutularını açmayın ve bekletin. Supercell herhangi bir etkinlik düzenlediği zaman bu kutuları açın, bu sayede etkinlik bileti kazanma şansınız artacak. Kutudan etkinlik bileti çıkarttığınız zaman Jessy karakterini seçin ve büyük oyun’a giriş yapın. 

Büyük oyuna girdikten sonra boss olmayı beklemelisiniz, yani boss olana kadar oynamaya devam edin. Boss olduktan sonra Jessy karakteri ile güzelce sandık kasabilirsiniz. Ayrıca 2 dakika 15 saniye’ den fazla hayatta kalırsanız ekstra sandık kazanabilirsiniz.  

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

9 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Brawl Stars Hileleri 2020 Karakter, Kupa ve Sandık" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı