Oyun Hileleri

Brawl Stars Elmas Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

Bu oyunu birçok insan artık uzun uğraşlar sonucu biriken elmaslardan sıkılmış durumdadır. Bu nedenle elmas hilesi yapmanın yollarını aramaktadır. Birçok sitede çeşitli yöntemler kullanılarak yapılan hileler mevcuttur.

Ancak birçok hile ya çözülmüş ya da zaten etkili bir hile değildir. Bu nedenle etkili bir hile yöntemi öğrenmekte fayda vardır. Aksi takdirde boş zaman geçirmekten başka bir şey değildir.

Bu konu benzeri forum paylaşım sitelerinden örnek alınarak yazılmıştır

Şimdi elmas hilesi nasıl yapılır buna bakalım.Anlatacağımız bu hile Google Play ve App Store onaylı bir hiledir. Diğer virüslü hileler gibi bir hiledir. Tamamen güvenilir bir hiledir. Bu hile apk’sını direkt olarak arama ile bulunamaz bir apkdır.

Brawl Stars Elmas Hilesi Gerçerkten Varmı?

Genelde yazılarda bulunan ‘’Elmas Hilesini İndir’ adlı linke tıklayın, karşınıza bir onay sayfası gelecek ve 1-2 tane uygulama indirmenizi isteyebilir. Kısaca uygulama sizin ne yapmanızı isterse yapın. Ardından 1 dakika gibi kısa bir süre uygulamada vakit geçirmenizi isteyecektir.

Yaptığınız işlemlerin ardından yükleme sayfası açılacaktır. Oradan yükleme tuşuna basarak uygulamayı yükleyin.Yükledikten sonra sizden bir güvenlik sorusuna cevap ve mail adresi istiyor sadece.

Ardından alabileceğiniz elmas miktarları açılıyor. En yükseğini alın. Ancak 12 saatte bir alım yapabiliyorsunuz, bu duruma dikkat edin.

Doğrulama butonu çıkıyor karşınıza. Butona tıkladıktan sonra hesaba ekle butonuna basarak hesabınıza ekleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Bu Yapılanlar Ne Kadar Doğru Size Kalmış

Apk ve İos Brawl Stars Elmas Kodu Kazanma

Bir oyundan elmas satın aldığınız zaman Brawl Stars sunucuları bir kod ortaya çıkarır ardından bu kodu test eder, son olarak hesabınıza elması tanımlar. Elmaslar hesabınıza yüklenir ve bu şekilde karşınıza çıkar. Ödediğiniz ücret bu işlem içindir.

Bu noktada hile devreye girmektedir. O günde yapılan alımlar için, Brawl Stars sunucularına bağlanıp, kodun önceden kullanılmış olduğunu söylüyor Brawl Stars Pc’ lerine yani Brawl Stars bilgisayarları da kodu yeni bir kullanıcı ile eşleştiriyor. Ancak önceki kod da aktif olarak görünür. Bunu belleğe alan program kullanıcılar ile paylaşıyor. Kod ancak bu şekilde kullanılıyor.

Brawl Stars Hack Nasıl Yapılır?

Belirli aşamaları takip ettikten sonra bu işlem yapılmaktadır. Sırasıyla: Brawl stars güncel elmas hile adresi olan gamesfrm.com forum üzerinden sayfaya girmelisiniz.

  • Açılan sayfaya bilgilerinizi giriniz.
  • Belirtilenleri yaptıktan sonra procced butonuna basınız.
  • Sayfa üzerinden herhangi bir ülke seçin ve tekrar procced butonuna basın.

Ardından ne kadar elmas istediğiniz soracak sistem. Boşluğa 9999 kadar istediğiniz bir miktarda yazınız, procced butonuna basınız.

Elmaslarınızı kullanmakta özgürsünüz, bitince bu işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Brawl Stars Leon Kod Hilesi Nasıl Yapılır?

Bu hile ilgili somut bir yöntem bulunmamaktadır. Bundan dolayı şansınıza kalmış bir durumdur. Genelde deneme yanılma yolu ile bu çıkartmaya uğraşılmaktadır.

Brawl Stars Crow Cizim Hilesi Nasıl Yapılır?

Çizim hilesi yapabilmek için öncelikle oyunu tam olarak biliyor ve oynuyor olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde bu hileyi yapmak oldukça zor olacaktır. Bu hilenin nasıl yapılacağı konusunda Türkçe kaynaklarda ciddi anlamda bir kaynak bulunmamaktadır.

Bedava Brawl Stars Kartları Nasıl Alınır?

Bu kartları bedava alabilmeniz için birçok yöntem vardır. Bu yöntemlere özenle inceleyerek kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Bu konu birçok kullanıcı tarafından araştırılan bir konudur. Bu nedenle farklı yöntemleri sizlere vermeye çalışacağım. Öncelikle supercell sistemi üzerinden alma konusuna bir bakabilirsiniz. Youtube üzerinden birçok yöntem de gösterilmektedir. Bunlardan birini tercih ederek alabilirsiniz.

Bedava Brawl Stars Çar Hesapları 2020

Birçok kullanıcı bedava hesapları aramaktadır. Çünkü bu hesaplar hazır olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu hesaplara girebilmek için öncelikle bunların hem kullanıcı adlarını hem de şifrelerini bilmeniz gerekmektedir.

HesapŞifre
worldmight81
seviyom7
na.na.na
che_jackal
metinsezer14
fc3flhgikw
istanbul
9pphzouda

Bunlar birçok paylaşım sitesi üzerinden paylaşılmaktadır. Bu hesapların birkaçını buradan paylaşarak sizlere yardımcı olacağım. Hesaplar alınmış ise diğer alternatif hesapları inceleyiniz.

Benzer Konular

68 Kişi Katıldı

    1. Ya ben nasıl yapılacağı bulamadım ama arkadaşlarım çok iyi onları lütfen nasıl gecebilecegimi söyleyin nolur Allah rızası icin

  1. 20000 kupayım 29 karakterim var 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

SORU - CEVAP

 "Brawl Stars Elmas Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu